Článek

10 snímků jako důkaz: Greta Thunberg mnohé děsí, ve skutečnosti je ale jemnou dívkou

 
Mladá aktivistka Greta Thunberg (17) je považována za nekompromisní dívku. Její generace na rozdíl od liberální environmentalistické lobby neprosí zdvořile vlády, aby jednaly. Jde si tvrdě za svým. Ovšem i pod tvrdou skořápkou je Greta jemné děvče. Alespoň snímky, které zveřejnila, to dokazují...
09.02.2020 14:16 |

podobné články

Podobné články

Greta Thunberg, jak ji neznáte: Z mladé dívky téměř modelka. Aktivismus ji zbavil depresí

 
Mladá aktivistka Greta Thunberg (16) má ve svém věku řadu nápadníků. Mnoho chlapců o ní sní, někteří její vrstevníci nemají problém se do ní zamilovat. Se svými tužbami randit s bojovnicí za zlepšení klimatu se svěřují na internetu. Jenomže mají smůlu, museli by přinejmenším zastavit znečišťování planety, aby si jich Greta vůbec všimla. Ale jejich láska k aktivistce se dá chápat, Greta má totiž několik snímků, které by ji klidně mohly pasovat do role modelky...
31.12.2019 08:30 |

podobné články

Greta Thunberg v slzách: Slavné aktivistce zemřel milovaný dědeček

 
Protesty za řešení klimatické krize musejí jít na čas stranou. Greta Thunberg (17) drží smutek, zemřel jí milovaný dědeček. Švédská aktivistka to oznámila na sociálních sítích. Olof Thunberg se dožil úctyhodného věku 94 let.
26.02.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Olof Thunberg (2 články)

Greta Thunberg se obklopuje luxusem: Sedí v křesle za statisíce, druhé je z pravé kůže

 
Takhle vypadá ukradené dětství? Greta Thunberg (17), která se bije za zastavení klimatických změn, si ve skutečnosti žije jako v bavlnce. Rodiče mladé aktivistky jsou ve Švédsku slavnou uměleckou dvojicí. Kvůli dceři se sice vzdali létání letadlem, do přepychového vybavení domu si ale mluvit nenechali. Jen na fotce Grety s maminkou je k vidění nábytek za bezmála půl milionu korun!
10.01.2020 19:15 |

podobné články

Gretě (17) zemřel slavný děda (†94). Aktivistka není doma s rodinou, navštívila svůj idol

 
Švédská aktivistka Greta Thunbergová (17) se na sociálních sítích se svými fanoušky podělila o smutnou zprávu, ve věku 94 let tento týden zemřel její dědeček Olof Thunberg. Thunberg patřil mezi nejslavnější švédské herce, jeho impozantní hlas znají snad všichni Švédové od té nejmladší generace, Thunberg totiž daboval řadu postav z pohádek od Disneyho. „Byl to jeden z nejhodnějších lidí na světě,“ uvedla Thunbergová. Zprávu přinesl list Daily Mail.
26.02.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Olof Thunberg (2 články)

Spasitelka Greta Thunberg cestuje časem: Záhadně se objevila na snímku z roku 1898

 
Na sociálních sítích koluje snímek dívky z roku 1898, která je až nápadně podobná ekologické aktivistce Gretě Thunberg (16). Okamžitě se objevili konspirační teoretici, kteří tvrdí, že Greta cestuje časem, aby nás všechny varovala a potažmo zachránila. Během krátké chvíle se stal snímek jedním z nejvíce sdílených a komentovaných příspěvků na sociálních sítích.
20.11.2019 09:40 |

podobné články

Když před sebou Greta Thunberg nemá papír: Mladá aktivistka byla rázem v háji

 
Švédské aktivistce Gretě Thunberg (16) tleská za úsilí zastavit klimatickou krizi celý svět. "Jak se opovažujete?" křičela se slzami v očích na politické lídry a vysloužila si tím obrovskou pozornost. Jenomže není všechno zlato, co se třpytí. Jakmile před sebou Greta nemá papír s přichystaným projevem, zadrhne se a vůbec neví, která bije...
08.11.2019 12:20 |

podobné články

Nejen cestovatelka časem: Greta Thunberg je prý pouhou rolí této australské herečky

 
Svět tento týden obletěla fotografie ze závěru 19. století, na které stojí dívka připomínající Gretu Thunberg (16). Téměř věrná kopie klimatické aktivistky. Okamžitě se roztočilo kolo spekulací, že je mladá Švédka cestovatelkou časem a do naší doby přišla spasit lidstvo před apokalypsou. Jenomže to není zdaleka jediná konspirační teorie. Někteří lidé dokonce tvrdí, že Greta vůbec neexistuje a všechno, co jsme doposud viděli, bylo pouhé dramatické ztvárnění jedné australské herečky!
21.11.2019 16:30 |

podobné články

Greta Thunberg stojí proti silné soupeřce: Němka Naomi Seibt zpochybňuje její tvrzení

 
Greta Thunberg (17) nejspíš nebude nadšená, našla se totiž Antigreta, tou je devatenáctiletá Němka Naomi Seibt. Na rozdíl od švédské aktivistky Grety odmítá klimatický alarmismus, boj proti klimatickým změnám nazývá nelidskou ideologií a ve svém proslovu využila Gretin výrok "Jak se opovažujete?", stala se tváří kampaně Heartland Institute.
27.02.2020 10:31 |

podobné články

Ani zázračné oko už nepomůže: Greta je v koncích, musí se vrátit z Ameriky a neví jak

 
Pořekadlo Dvakrát měř, jednou řež by měla Greta Thunberg (16) vytesat do kamene a vláčet ho všude s sebou. Do Ameriky se plavila na plachetnici, aby nezanechala žádnou uhlíkovou stopu. Za velkou louži zamířila kvůli několika klimatickým konferencím, jenomže jednu z nich přesunuli do Španělska. Greta tak začala panikařit, protože netuší, jak se dostane zpátky!
06.11.2019 12:10 |

podobné články

Gretina stížnost na přeplněný vlak rozčílila dopravce: Lže, měla místenku v 1. třídě

 
Velký humbuk se spustil kolem fotografie, kterou mladá aktivistka Greta Thunberg (16) sdílela na svém Twitteru i na Instagramu. Greta cestovala z Madridu domů do Švédska vlakem a postěžovala si, že byly vlaky v Německu přeplněné, a proto skončila se zavazadly na zemi. To však rozčílilo dopravce Deutsche Bahn, kterého Greta v příspěvku označila. Aktivistka prý měla koupenou místenku do 1. třídy.
15.12.2019 20:20 |

podobné články

Thunberg je vůdkyní naší doby: Leonardo DiCaprio si dal slib s Gretou

 
Švédská aktivistka Greta Thunberg (16) si získala přízeň obyčejných lidí, ale i těch největších hvězd. Jedním z nich je i hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (44). Ten považuje mladou ekologickou aktivistku za vůdkyni naší doby.
04.11.2019 11:30 |

podobné články

Miloš Zeman se pustil do Grety Thunberg: Je to hysterka. Dvě krávy nemůžou zplodit jedno tele, řekl

 
Prezident Miloš Zeman (75) se ostře pustil do aktivistky Grety Thunberg. V rozhovoru pro časopis Mosty se nechal slyšet, že je Greta hysterka. Zeman se také netajil tím, že je pro tradiční rodiny a že dvě krávy nemohou zplodit jedno tele.
19.12.2019 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23499 článků)

Je to zlé, Greta už je jako Angelina Jolie: V očích smrt a na krku vystouplé žíly

 
Starost o osud planety je sice záslužná, Greta Thunberg (16) by však měla dbát i na vlastní životosprávu. Jinak to s mladičkou klimatickou aktivistkou může špatně skončit. Ještě v září měla tvářičku jako koblížek, ale z Ameriky se vrátila extrémně vyhublá. Projevují se u ní stejné příznaky jako u Angeliny Jolie (44), kterou po profetovaném mládí dorazily právě dlouhé cesty po světě.
12.12.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2142 článků)

Karel Wágner: Vaše – naše uhlíková stopa

 
Švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová (plným jménem Greta Tintin Eleonora Ernman Thunberg) dala vzniknout hnutí Školních stávek pro klima (Fridays for Future) v listopadu loňského roku.
31.10.2019 07:40 |

podobné články

Greta jede lodí, tou lodí výletní... Jachta nemá toaletu, aktivistka na ní míří do Evropy

 
Světově proslulá aktivistka ze Švédska Greta Thunberg pokračuje ve své cestě do Evropy... Na bezuhlíkové jachtě dopluje do portugalského hlavního města Lisabonu. Neměla by tak zmeškat setkání s místním starostou a také summit OSN ohledně klimatu.
03.12.2019 12:45 |

podobné články

Jan Urbach: Pozadí „projektu Greta“?

 
Španělský deník ”El Confidencial” minulý týden v souvislosti klimatickým summitem v Madridu zveřejnil investigativní text o projektu Greta Thunberg.
11.12.2019 20:20 |

podobné články

Jan Urbach: Pozadí „projektu Greta“?

 
Španělský deník ”El Confidencial” minulý týden v souvislosti klimatickým summitem v Madridu zveřejnil investigativní text o projektu Greta Thunberg.
12.12.2019 11:30 |

podobné články

Káže vodu, pije víno: Greta má velké psy, klima znečišťují víc než dva teréňáky

 
Za poslední půlrok se vůbec poprvé tváří spokojeně. Greta Thunberg (16) se z „turné“ po Americe vrátila do rodného Švédska. Táta byl na cestách s ní, na mladou aktivistku tak doma čekala maminka, mladší sestra a dva velcí psi. Od Grety, která burcuje k řešení klimatické krize, je přitom nezodpovědné taková zvířata chovat. Podle studie znečišťují ovzduší více než terénní automobil!
17.12.2019 19:40 |

podobné články

Greta si užívá Vánoce v přepychu: S ukradeným dětstvím to nebude tak horké

 
Světe div se, Greta Thunberg (16) nad Vánocemi prozatím hůl nezlomila. Přitom se během příprav svátečních oslav vyprodukuje tolik emisí a odpadu, že by jejich zrušení planetě prospělo mnohem víc než protestní nepoužívání letadel. Mladá švédská aktivistka poslala vánoční přání z kanape a nechtěně na sebe práskla, že s ukradeným dětstvím to nebude tak zlé.
25.12.2019 15:05 |

podobné články