Články k osobnosti

Christopher Lloyd

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Christopher Lloyd »
 

Clooney natočil úplně obyčejný film o životě. Hraje vůněmi i barvami 70. let

 
Christopher Lloyd je zábavně nevrlý jako v Návratu do budoucnosti. Ben Affleck hraje strýčka, jakého by chtěl mít každý.
16.01.2022 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (337 článků) , Christopher Lloyd (5 článků) , Christopher Lloyd (3 články) , Christopher Lloyd (4 články)

Hollywoodské legendy na čtyřech kolech. Pět aut, která se zapsala do dějin filmového a seriálového plátna

 
Americký televizní moderátor a producent Josh Gates se už zanedlouho vydá na své životní dobrodružství, když spolu s hercem Christopherem Lloydem půjde stopách jednoho z nejikoničtějších filmových aut v historii Hollywoodu, aby jej doručil herci Michaelu J. Foxovi. Jde o proslulý DeLorean DMC-12 z filmu Návrat do budoucnosti (Back to the Future), který je však jen jednou z mnoha legend amerického filmového a seriálového plátna na čtyřech kolech.
29.10.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lloyd (5 článků) , Josh Gates (1 článek) , Josh Gates (1 článek) , Christopher Lloyd (4 články)

Akční film roku: Odenkirk z Perníkového táty rovná hřbet a svírá pěsti

 
V až starosvětsky akčním snímku o náhodě, která spustí peklo, excelují Bob Odenkirk a Christopher Lloyd, známý z Návratu do budoucnosti.
24.06.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lloyd (5 článků) , Bob Odenkirk (6 článků) , Christopher Lloyd (3 články) , Christopher Lloyd (4 články)

U všech Skotů! Dnešek je den, do kterého cestoval Marty ve filmu Návrat do budoucnosti

 
Na dnešek připadá slavný den, do kterého cestovali hlavní hrdinové pokračování trilogie Návrat do budoucnosti – Marty, jeho přítelkyně Jennifer a doktor Emmett Brown. Film o cestování v čase natočil režisér Robert Zemeckis podle scénáře Boba Galea v roce 1985 a hlavní role svěřil Michaelu J. Foxovi a Christopheru Lloydovi, který ztvárnil svérázného vědce, autora slavné filmové hlášky "u všech Skotů". Zemeckis po úspěchu prvního dílu natočil dvě pokračování, přičemž v Návratu do budoucnosti II cestují hlavní hrdinové právě do 21. října roku 2015. Podívejte se, jak si budoucnost, ve které dnes žijeme, představovali filmaři v roce 1989, kdy druhý díl vznikl.
21.10.2015 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lloyd (5 článků) , Robert Zemeckis (12 článků) , Jennifer Fox (3 články)
« Předchozí 1 Další »