Články k osobnosti

Christine Lagardeová

  politička, generální ředitelka MMF

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Christine Lagardeová »
 

Trump dští síru na americkou centrální banku, schytal za to kritiku

 
Prezident Spojených států Donald Trump v posledních dnech stupňuje kritiku americké centrální banky (Fed), která podle něj příliš rychle zvyšuje úrokové sazby. Na obranu Fedu a jejího šéfa Jeromeho Powella se dnes postavila šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová, podle níž je takové zvyšování úroků "legitimní a nezbytné". Šéfa Fedu podpořili i další centrální bankéři.
11.10.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5099 článků) , Christine Lagardeová (3 články)

V letadle ze setkání mocných klesl tlak, muselo nouzově přistát. Letěla i šéfka MMF

 
Letadlo společnosti American Airlines, na jehož palubě se nacházela šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová, se muselo krátce po svém startu vrátit na argentinské mezinárodní letiště Ezeiza. S odkazem na argentinská média o tom dnes napsala agentura Reuters. Důvodem byla technická porucha. Lagardeová letěla ze summitu největších ekonomik světa G20 do USA.
23.07.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Christine Lagardeová (3 články)

Šéfka MMF Lagardeová je vinná: Podnikateli pomohla ke stovkám milionů eur

 
Francouzský soud dnes rozhodl, že šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová se provinila nedbalostí, ale trest nedostane, sdělily agentury AFP a AP. Byla souzena kvůli sporné arbitráži z roku 2008, kterou v době působení ve francouzské vládě povolila a která dopomohla kontroverznímu podnikateli ke stovkám milionů eur ze státní pokladny. Lagardeové hrozil až rok vězení a pokuta do výše 15 000 eur (405 000 Kč).
19.12.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Christine Lagardeová (3 články)
« Předchozí 1 Další »