Články k osobnosti

Christian Schmidt

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Christian Schmidt »
 

Libor Rouček jasně ke znásilněné Polce čtveřicí Afričanů: A kolik turistů bylo znásilněno v Polsku či ČR? Vyšetřit, potrestat a nedělat z toho mezistátní aféru!

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK O tom, jak vypadala narozeninová párty spolkového ministra zemědělství, hovoří tentokrát bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček: „Politici jsou přímí, poctiví, lidé to vědí, takže jim důvěřují a vztah veřejnosti k nim je úplně jiný než u nás,“ říká o komunikaci s politiky v Bavorsku. V této souvislosti také zmínil, že se Christian Schmidt chystá do Prahy nejen kvůli prasečímu moru. V napjatých vztazích mezi Francií, Německem a Polskem hraje podle něj důležitou roli nacionalismus. Poláci podle Roučka vyhrocují spory s EU „naprosto zbytečně“.
01.09.2017 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Schmidt (5 článků) , Libor Rouček (310 článků)

Skandál s toxickými vejci v Belgii „tutlali“. Ministr: Eurovarování selhalo

 
Skandál s kontaminací vajec toxickým insekticidem fipronilem je kriminální. Myslí si to německý ministr zemědělství Christian Schmidt (CSU), který to v úterý řekl v rozhovoru pro věřejnoprávní televizi ARD. Vyslovil zde také předvědčení, že selhal evropský systém včasného varování.
08.08.2017 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Christian Schmidt (5 článků)

Česko-německé vztahy mohou být podle ministrů vzorem pro Evropu

 
Fungování vztahů mezi Českem a Německem může posloužit jako model úspěšné spolupráce i pro další evropské země. Dnes se na tom v Praze shodli český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek a německý ministr zemědělství Christian Schmidt. Podle Zaorálka je důležité, že obě země spolu dokážou mluvit o všech tématech, třebaže se v některých případech v názorech rozcházejí.Zprávu přinesla ČTK.
30.01.2017 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Christian Schmidt (5 článků) , Lubomír Zaorálek (2849 článků)

Libor Rouček a německý kolega: Češi a Němci se sbližují, poznávají se, pěstují vzájemné kontakty a se zájmem sledují, co se v sousední zemi děje

 
Bývalý europoslanec Libor Rouček (ČSSD) a spolkový ministr zemědělství Christian Schmidt se v Lidových novinách vyjádřili k Česko-německé deklaraci. Oba muži také předsedají Česko-německému diskusnímu fóru.
30.01.2017 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Christian Schmidt (5 článků) , Libor Rouček (310 článků)

Kvůli muslimům žádné stahování vepřového ze škol! Německý ministr rázně vystoupil

 
Německý ministr zemědělství Christian Schmidt odmítá, aby ve školních jídelnách v zemi přestali muslimským žákům podávat vepřové. Informoval o tom server RT.com.
28.03.2016 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Christian Schmidt (5 článků)
« Předchozí 1 Další »