Články k osobnosti

Chris Norman

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chris Norman »
 

Zpěvák Chris Norman: Užívám si to nejlepší z obou světů

 
Britský zpěvák Chris Norman zahájil kariéru jako zpěvák kapely Smokie a nyní je již více než třicet let na sólové dráze. Zanedlouho odehraje dva koncerty v České republice, 4. října vystoupí v pražském Foru Karlín, o dva dny později v Brně v DRFG Aréně.
25.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Norman (5 článků)

Svázali ho jako zvíře. Video hrdinů z rychlovlaku, který chtěl Maročan vystřílet

 
Samopal na sedačce, krvácející cestující a zpacifikovaný útočník na zemi. Takové obrázky nabízí video z rychlovlaku z Amsterdamu do Paříže, kde lidé jen díky hrdinství několika pasažérů unikli smrti. Díky rychlému zásahu tří Američanů a jednoho Brita útok vyzbrojeného Maročana skončil jen zraněním tří lidí. Za své hrdinství si Spencer Stone, Anthony Sadler, Alek Skarlatos a Chris Norman vysloužili medaili za statečnost.
22.08.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Norman (5 článků)

Jak se vám líbí? Tahle česká pěnice zpívá pravidelně pro nejbohatšího muže světa

 
Zpěvačka Zuzana Miková je sice původem Češka, se svou kariérou ale prorazila zatím spíš v zahraničí, kde spolupracovala s členy legendárních kapel Hot Chocolate, Deep Purple či Smokie. Frontman poslední jmenované legendy Chris Norman si Zuzanu před časem dokonce vybral, aby ho doprovázela při jeho turné po Česku.
23.12.2013 21:02 |

podobné články

Osobnosti: Chris Norman (5 článků)

Legendární Chris Norman poprvé na turné v Čechách!

 
VIDEOKLIP. Britský zpěvák a kytarista Chris Norman, který je jedním ze zakladatelů skupiny Smokie, dnes přiletí na své první samostatné turné do České republiky. Na jeho šesti vystoupeních zaznějí hity skupiny Smokie i písně z Normanovy sólové kariéry. Jako předkapela vystoupí The Apples se zpěvačkou Zuzanou Mikovou.
23.04.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Chris Norman (5 článků)

Hvězda skupiny Smokie míří do Česka. V šatně bude nasávat skotskou

 
Bývalý zpěvák skupiny Smokie Chris Norman, s jehož hlasem známe většinu originálních nahrávek největších hitů této britské kapely, se už příští týden objeví v Čechách na svém prvním koncertním turné. A i když jde o hvězdu první velikosti a mohl by si navymýšlet spoustu nesmyslných požadavků, zůstal skromný. „Čím větší osobnost, tím menší nároky. Chce jen ručník, sendviče, colu a svůj oblíbený druh skotské whisky. Podobně skromný je snad už jen Karel Gott,“ sdělil Super.cz promotér koncertů Jaroslav Topercer.
18.04.2012 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6743 článků) , Chris Norman (5 článků)
« Předchozí 1 Další »