Články k osobnosti

Chris Chris

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chris Chris »
 

Američanka porodila identická čtyřčata

 
Američané Jenny a Chris Marrovi mohou hovořit hned o několikanásobném štěstí. Stali se poprvé rodiči, a to hned čtyř zcela identických chlapců. Takových zdokumentovaných případů je podle lékařky Lauren Murrayové z texaské nemocnice, kde se děti narodily, jen 72, napsal server Global News.
22.05.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Chris Lauren (1 článek) , Chris Chris (7 článků)

Roušky, izolace, socialismus: Spisovatelka Američanům přiblížila život Čechů za koronavirové krize

 
Americká spisovatelka Chris Christenová z americké Omahy byla loni na podzim s manželem na dovolené v Praze a Budapešti. Průvodkyni jim dělala Češka Jana, se kterou se manželé sblížili. Díky technologiím jsou noví přátelé nadále v kontaktu a mohou si předávat své zkušenosti z dob probíhající koronavirové krize.
05.04.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (7 článků)

Učitele velebí za osobní přístup: Nechápavé žáčky vzdělává skrz zavřené dveře

 
Americký učitel matematiky Chris Waba je své práci oddán. Jako mnozí jiní kantoři se i on potkával se svými žáky již týdny jen přes internet. A když někdo něčemu nerozumí? Prostě vezme tabuli a jede matematický problém vyložit dítěti osobně!
02.04.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (7 článků)

Známý moderátor má koronavirus. „Je mladý, zvládne to,“ fandí mu bratr, guvernér New Yorku

 
Koronavirus se potvrdil také u Chrise Cuoma (49), mladšího bratra newyorského guvernéra Andrewa Cuoma (62). Chris pracuje jako moderátor pro stanici CNN, pár dní se potýkal s klasickými příznaky koronaviru – horečkou, zimnicí a dušností. V úterý 31. března se nechal otestovat, jeho výsledky byly pozitivní. Mladší z bratrů Cuomových se obává, že by mohl nakazit rodinu, karanténu plánuje strávit ve sklepě svého domu. „Je mladý, zvládne to,“ věří mu guvernér. Zprávu přinesl list Daily Mail.
01.04.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris New (2 články) , Chris Chris (7 článků)

Muž do poslední chvíle nevěděl, zda mu k oltáři přijde ženich nebo nevěsta

 
Svatba ve skotském Stirlingu se v mnohém nelišila od opulentních svateb, jež se v luxusním domě, který vlastní tenista Andy Murray, obyčejně konají. S jediným rozdílem: Jedenapadesátiletý Douglas Davidson do poslední chvíle nevěděl, zda jeho sedmatřicetiletý nebinární přítel Chris Law přijde k oltáři jako Chris nebo jako Fiona.
14.02.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andy Murray (186 článků) , Andy Murray (30 článků) , Douglas Murray (7 článků) , Douglas Law (2 články) , Chris Murray (1 článek) , Douglas Douglas (17 článků) , Chris Murray (1 článek) , Chris Davidson (1 článek) , Douglas Douglas (22 článků) , Douglas Douglas (17 článků) , Chris Chris (7 článků)

Americká rocková legenda The Black Crowes se vrací na pódia

 
The Black Crowes byli v devadesátých letech absolutní rockovou špičkou, jejich kytarové riffy si přímo říkaly o vstup do rockové síně slávy a zkouřený chraplák frontmana nemohl být víc sexy. Pak se ale rozhádali a v roce 2013 hráli naposledy. Nyní slavná sourozenecká dvojice Chris a Rich Robinsonové ohlašuje velké turné na rok 2020 ke 30. výročí vydání debutu Shake Your Money Maker.
12.11.2019 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Chris Black (1 článek) , Chris Black (1 článek) , Chris Black (1 článek) , Chris Black (1 článek) , Chris Chris (7 článků)

Ředitel McDonald's končí. Může za to milenka na pracovišti

 
Vedení firmy McDonald's odvolalo Steva Easterbrooka (52) z postu výkonného ředitele kvůli porušení firemních pravidel. Firma v neděli oznámila, že Easterbrookovým nástupcem se stane Chris Kempczinski, který dosud řídil restaurace McDonald's v USA.
04.11.2019 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (7 článků)
« Předchozí 1 Další »