Články k osobnosti

Chris Chris

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chris Chris »
 

Je Skyler dobrou matkou?

 
„Je Skyler dobrou matkou?” Tak přesně taková otázka zní u Klímů doma, kde Bára přenáší své velmi subjektivní pocity z Frantovy bývalky, která jí nečekaně vtrhla do života. Skyler je úspěšná, ambiciózní, sebevědomá i krásná. Cit pro mateřství jí ale docela chybí. Její syn Chris je rukojmím jejího nadšení pro práci, a proto nejvíce času tráví na tabletu.
04.06.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Muž chtěl na pláži zachránit topící se ženu. Vyklubala se z ní sexuální panna bez hlavy!

 
Šokující nález se povedl britskému fotografovi Chrisu Fordovi (67) na pláži v Dorsetu. Když jako obvykle po bouři hledal naplavené dřevo, zahlédl mezi poleny a klacky i ženské tělo zády vzhůru. Naštěstí se ukázalo, že jde o velmi realistickou sexuální pannu. Ovšem bez hlavy. Chris má divokou teorii, jak se ve vodě vzala.
10.02.2022 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Ford (1 článek) , Chris Chris (26 článků)

Chlapec (†12) zemřel mámě Natalii v náruči: Na sjezdovce se srazil s jiným lyžařem

 
Když se rodiče Louise Watkisse (†12) dozvěděli, že měl nehodu na sjezdovce, mysleli si, že si jen zlomil ruku. Poté, co dorazili na místo, je ovšem čekal hrůzný pohled. Všude byla krev a na první pohled bylo jisté, že je chlapcovo zranění mnohem vážnější. Rodiče Chris a Natalie Watkissovi ho drželi v náručí a utěšovali. Téměř půl hodiny s ním leželi, zatímco umíral.
06.12.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Z cvaldy je fešák: Syn Arnolda Schwarzeneggera zhubl neuvěřitelných 45 kg!

 
Christopher Schwarzenegger (24), syn všemi milovaného Terminátora Arnolda Schwarzeneggera (74), extrémně zhubl. Dříve to byl pěkný cvalda, pak si ale vzal příklad z osvaleného taťky a bráchy Patricka (28) a začal pravidelně navštěvovat posilovnu. Pokud není Chris motivací pro to, abychom se sebou začali něco dělat, tak už nevíme, kdo jiný!
08.10.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (664 článků) , Patrick Patrick (84 článků) , Christopher Christopher (30 článků) , Chris Chris (26 článků)

Jde bos tisíce kilometrů pro nemocnou dcerku (9): Tatínek zvyšuje povědomí o neléčitelné chorobě

 
Chris Branningan (41) jde tisíce kilometrů bez bot, aby zvýšil povědomí o genetickém onemocnění, jímž trpí jeho devítiletá dcera. Onemocnění může způsobit omezený růst, opožděný vývoj či předčasné stárnutí.
30.09.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Transgender youtuberka (39) se přiznala k sexu s dementní matkou (79)?! Zvrácený vztah řeší policie

 
Podivný případ řeší policisté v americké Virginii. Známá internetová trans youtuberka měla mít několikrát sex se svou bezmála osmdesátiletou matkou. Detektivové na zvrácený vztah přišli díky uniklým záznamům telefonátů, kde se Chris Chandlerová ke vztahu údajně přiznává.
07.08.2021 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Davy na pláži a rozvolnění, ale... Problémy hrozí překvapivě rychle, varuje Brity expert

 
V Anglii by mohl překvapivě rychle vzrůst počet lidí v nemocnicích přijatých po nákaze koronavirem a dosáhnout „dost děsivé“ úrovně. Ve čtvrtek to prohlásil hlavní poradce britské vlády pro boj s koronavirem Chris Whitty s tím, že epidemie v Británii zdaleka neskončila, země je pouze v o něco lepší pozici díky vakcínám a pokrokům v léčbě covidu-19.
16.07.2021 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Malta dala stopku neočkovaným: První evropská země, kam se bez vakcíny nepodíváte

 
Malta bude od středy 14. července přes své hranice pouštět do země pouze turisty plně očkované proti covidu-19. Dětem, které cestují s rodiči, bude stačit negativní PCR test, oznámil dnes maltský ministr zdravotnictví Chris Fearne. Dosud Malta od lidí cestujících z většiny evropských zemí vyžadovala doklad o očkování nebo negativní test na koronavirus.
10.07.2021 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Táta dvou dětí (38) přišel o krátkodobou paměť: Vzpomínky udrží jen 15 sekund

 
Dva dny před Vánocemi v roce 2019 Chris Hyland (38) zkolaboval před svou partnerkou Clair Bulletovou v jejich domě v britském Watfordu. Příčinou bylo krvácení do mozku, které mu také poškodilo krátkodobou paměť. Celý následující rok strávil v nemocnici a musel se odstěhovat od svých dětí a partnerky.
05.03.2021 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Tak kolik slepic jsi sežral? Farmář přistihl v kurníku rysa

 
Kanadský farmář Chris Paulson přistihl ve svém kurníku rysa, který byl tak pohroužen do lovu slepic, že si ho ani nevšiml. Paulson proto zareagoval pohotově, rysa popadl za krk a dřív, než ho vypustil do divočiny, natočil s ním ještě video, které se stalo hitem sociálních sítí.
04.03.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Porušili opatření kvůli ptákovi, kterého třicet let neviděli

 
Koronavirová opatření neporušují jen lidé, kteří mermomocí chtějí na párty či do restaurace. Britská policie musela zasahovat poté, co Brit Chris Biddle zveřejnil na sociálních sítích fotku ptáka, kterého v Británii viděli naposledy v roce 1988. Na místo jeho výskytu se totiž začali sjíždět vášniví ornitologové a policie už pět z nich musela za porušení opatření pokutovat.
17.02.2021 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Chris a Liam Hemsworthovi se pochlubili maminkou: V 60 letech vypadá jako jejich sestra

 
Že jsou Chris a Liam Hemsworthovi nejkrásnějšími bratry Hollywoodu, ví zřejmě každý. Nicméně že i jejich maminka je totální kost, už tuší málokdo. Leonie oslavila 60. narozeniny a všem spadla brada z toho, jak mladistvě a skvěle ve svém věku vypadá.
22.11.2020 22:41 |

podobné články

Osobnosti: Liam Hemsworth (175 článků) , Chris Chris (26 článků)

Mělo to být roztomilé video s drinkem v ruce, holčička ale měla jiný nápad

 
Strýček Chris učí svou neteř už odmalička stolování a společně si dopřávají drinky z malých koktejlových skleniček. To se ale ne vždy povede, obzvlášť, když strejda neuhlídá rychlé ručky malé Marleigh, která si tak ráda sama nalévá.
05.11.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Hříšná halloweenská party s nečekaným zakončením: Necudná sexbomba se bude vdávat!

 
Glamour modelka Toochi Kash (31) prožila nezapomenutelnou halloweenskou party. Spoře oblečenou krásku totiž uprostřed všeho toho hemžení požádal o ruku její přítel Chris Fleming – a dojatá sexy dívka nezaváhala ani vteřinu. Řekla ano!
03.11.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Oblečení je nepodstatné zboží? Velšan proti zákazu prodeje oděvů protestuje v trenýrkách

 
Od minulého pátku platí ve Walesu přísná protikoronavirová opatření. Lidé mají přikázáno zůstat doma, pokud se nejedná o klíčové zaměstnance, nejedou nakoupit či za rodinou. Otevřené však zůstávají pouze obchody s nezbytným zbožím a oblečení mezi ně nepatří. Osmatřicetiletý Chris Noden se proto vydal do obchodu pouze v trenýrkách, aby poukázal na nesmyslnost zařazení oblečení mezi nepodstatné zboží.
28.10.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Až 50 tisíc nakažených denně: Experti ukázali černý scénář, Británie znovu přitvrdí

 
V Británii by mohlo v polovině října přibývat téměř 50 tisíc nakažených denně. Zabránit by tomu vláda mohla jen rychlým přijetím opatření, která by šíření koronaviru zpomalila. Na tiskové konferenci to řekl hlavní zdravotnický poradce britské vlády Chris Whitty. S přibývajícím počtem nakažených by exponenciálně rostl také počet mrtvých s covidem-19. Británie dnes zvýšila úroveň stupně ostražitosti z dosavadního třetího na čtvrtý stupeň, který znamená, že riziko nákazy se prudce zvyšuje.
21.09.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Žena čeká dvojčata a bojuje s virem v nemocnici. Utrápený manžel: „Průběh je těžký“

 
Chris Lassing z australského Melbourne sdílel na svém facebooku záběry z ultrazvuku, společně s manželkou Kaillee Dykeovou čekají dvojčátka. Místo radosti ale nastávající manželé prožívají strach, Dykeová se nakazila koronavirem a je hospitalizovaná na jednotce intenzivní péče, kde bojuje o život. Lassing rovněž ukázal video, jak jeho těhotná žena lapá po dechu, dýchat totiž může jen s ventilátorem. Lassing uvedl, že video je zároveň i varováním pro ty, kteří si neuvědomují, jak velké nebezpečí představuje koronavirus způsobující nemoc covid-19. Příběh přinesl list Daily Mail.
21.07.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Zpěvačka Anna K: Přežila jsem už horší věci, život jde dál

 
Tři roky po vydání alba Světlo představuje Anna K novou písničku. Jmenuje se Na malou chvíli a vznikla ve spolupráci s jejím životním partnerem Tomášem Varteckým. Produkce a zvuku se ujal držitel pěti cen Grammy Chris Lord-Alge, jenž spolupracoval s Tinou Turnerovou, Madonnou či kapelou Green Day. Pomáhal i Phil X, kytarista skupiny Bon Jovi. Zpěvačka začala po pandemii koronaviru zase koncertovat. Vidět ji lze například na sérii koncertů Hudba na vinicích.
13.07.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vartecký (29 článků) , Green Day (75 článků) , Phil Phil (92 článků) , Phil Lord (2 články) , Chris Day (1 článek) , Chris Chris (26 článků)

Krvavá msta: Lovec pro zábavu zabil buvola. Zvíře ho z posledních sil probodlo rohem

 
Lovec Chris McSherry (35) se vydal na lov do australského Port Bradshawu. Měl to být den jako každý jiný, když dvěma šípy střelil do buvola. McSherry si myslel, že zvíře je mrtvé, a šel se se svým úlovkem vyfotit, udělal ale velkou chybu. Buvol byl totiž stále naživu a z posledních sil mu svým rohem probodl nohu.
29.06.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (26 článků)

Američanka porodila identická čtyřčata

 
Američané Jenny a Chris Marrovi mohou hovořit hned o několikanásobném štěstí. Stali se poprvé rodiči, a to hned čtyř zcela identických chlapců. Takových zdokumentovaných případů je podle lékařky Lauren Murrayové z texaské nemocnice, kde se děti narodily, jen 72, napsal server Global News.
22.05.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Chris Lauren (1 článek) , Chris Chris (26 článků)
« Předchozí 1 2 Další »