Články k osobnosti

Chris Carter

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chris Carter »
 

Pravda je pořád tam venku. První trailer láká na šest nových dílů seriálu Akta X

 
Všechny fanoušky kultovního sci-fi seriálu Akta X potěší trailer na šest nových dílů, ve kterých se v rolích agentů FBI Foxe Muldera a Dany Scullyové objeví David Duchovny a Gillian Andersonová. Seriál se vysílal v letech 1993 až 2002, měl více než 200 epizod a nasbíral 16 cen Emmy a pět Zlatých glóbů. Na obrazovky se vrátí v lednu příštího roku s původními představiteli v hlavních rolích. "Považuju to za třináct let trvající reklamní pauzu," řekl novinářům tvůrce seriálu a výkonný producent Chris Carter. "Dobrá zpráva je, že se svět mezitím stal ještě podivnějším místem, takže teď je ideální chvíle vyprávět šest nových příběhů."
29.09.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: David Duchovny (72 článků) , Chris Carter (7 článků) , Dana Fox (19 článků)

Fanoušci jásají: Akta X se vrací. Bude i David Duchovny i Gillian Anderson?!

 
Herci David Duchovny a Gillian Anderson se po letech potkají před kamerami. Budou totiž natáčet pokračování kultovního sci-fi seriálu Akta X. Navíc se do projektu vrátí také tvůrce původních sérií Chris Carter, který má tak zajistit vysokou kvalitu pořadu.
21.01.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Gillian Anderson (65 článků) , David Duchovny (72 článků) , Chris Carter (7 článků) , Gillian Anderson (45 článků)

Nové knihy: Colgenová, Carter, Dahl, Vedraško i Žáček

 
Z novinek tohoto týdne vybíráme příběh francouzské prozaičky Jenny Colganové o vztahu dvou žen. Detektivky Itala Chrise Cartera a Švéda Arne Dahla. Jedinečné je svědectví sovětského generála o invazi v srpnu 1968 do Československa z podání novináře Vladimira Vedraška. Za pozornost stojí básně Jiřího Žáčka i nový komiksový magazín.
22.08.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Žáček (59 článků) , Chris Carter (7 článků)

Oblíbený seriál Akta X se možná vrátí. Chris Carter hovořil s ředitelkou

 
Příznivcům kultovního a velice úspěšného televizního seriálu Akta X svitla naděje na další pokračování.
28.07.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Chris Carter (7 článků)

Nové knihy: Moyesová, Dostojevskij, Bernhard, Carter a Lindgrenová

 
V seznamu nových titulů připomínáme příběh hrdinů britské autorky Jojo Moyesové, nový překlad Dostojevského i výbor publicistiky a rozhovorů rakouského dramatika Thomase Bernharda. Detektivní žánr zastupují Američan Chris Carter a irský rodák Laurence O’Bryan. O slovo si říká švédská klasička tvorby pro děti Astrid Lindgrenová a nádavkem dva zbrusu nové komiksy.
19.07.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Astrid Lindgrenová (9 článků) , Chris Carter (7 článků) , Thomas Bernhard (19 článků)

Nové knihy: Coelho, Villar, Parker, Gideonová, Jenšík

 
Novinky zahajuje kniha brazilského prozaika Paula Coelha, následují detektivní příběhy Španěla Dominga Villara a Američanů Roberta B. Parkera i Chrise Cartera. Anglická prozaička Lindsey Davisová zavádí opět do starého Říma, Miloslav Jenšík do bitvy o Stalingrad.
08.02.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Chris Carter (7 článků)

Nové knihy: Kinsellaová, Čechova, Hammerovi, Carter a Hargreaves

 
Novinky tohoto týdne zahájíme knihou britské bestselleristky Sophie Kinsellaové, pokračujeme originálním pohledem Dory Čechovy, ženy narozené ve vlaku Moskva–Praha, dánskou detektivkou Lotte a Sørena Hammerových, oceňovanou celým světem, a příběhem scenáristy Chrise Cartera, původem Itala, narozeného v Brazílii a žijícího nyní v Londýně. Nádavkem jeden titul literatury faktu od britského autora Richarda Hargreavese o době končící 2. světové války.
20.01.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Carter (7 článků)
« Předchozí 1 Další »