Články k osobnosti

Chloë Moretz

  herečka, fotomodelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chloë Moretz »
 

Těžké chvíle pro Victorii Beckham: Její místo vedle syna Brooklyna zabrala jiná žena!

 
Co je krásnějšího než mladá láska? Herečka Chloe Moretz (19) a Brooklyn Beckham (17) mohou potvrdit, že nic. Zveřejnili totiž na sociální síti důkaz o tom, že jsou zamilovaní a společné chvilky jsou pro ně momentálně to nejdůležitější.
12.05.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (811 článků) , Chloë Moretz (5 článků) , Brooklyn Beckham (56 článků)

Beckhamův syn to po rozchodu s modelkou dal dohromady s hollywoodskou herečkou

 
Sedmnáctiletý Brooklyn Beckham začíná být pěkně žhavým zbožím. Ještě nedávno se mělo za to, že je jeho přítelkyní modelka Sonia Ben Ammar, ale podle deníku The Sun Brooklyn znovu oživil vztah s o dva roky starší herečkou Chloe Grace Moretz, známou z filmů 3:15 zemřeš, Kick-Ass, Temné stíny, Zůstaň se mnou nebo Equalizer.
12.04.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Brooklyn Beckham (56 článků) , Chloë Moretz (5 článků)

Mladý Beckham přijde o panictví s touto půvabnou herečkou! Tatínek prý schvaluje!

 
"Brooklyn Beckham junior (15) prý již tři měsíce randí s o dva roky starší herečkou":http://www.extra.cz/victoria-beckham-vyrazila-se-synem-brooklynem-do-spolecnosti-podivejte-se-na-nejhezciho-teenagera-anglie Chloe Moretz (17), kterou potkal před časem v Paříži.
02.08.2014 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Chloë Moretz (5 článků)

Herečka (14) v kožené minisukni ukázala podprsenku

 
Osud jí přinesl slávu už ve dvanácti letech, když se přes noc stala hvězdou. Představitelka hlavní role v úspěšném filmu Kick-Ass Chloe Moretz (14) se ve světě showbyznysu rozkoukala velice rychle. Když jde do společnosti, volí často velmi odvážné modely, nevhodné jejímu věku. Tentokrát ukázala podprsenku v průhledném svršku.
12.09.2011 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Chloë Moretz (5 článků)

Čtrnáctiletá herečka přišla na premiéru filmu v kožené minisukni a ukázala podprsenku

 
Na výsluní byla vržena v útlém věku dvanácti let, když se jako představitelka jedné z hlavních rolí úspěšného filmu z roku 2010 Kick-Ass stala přes noc hvězdou. Zdá se, že mladičká herečka Chloe Moretz (14) se však ve velkém světě šoubyznysu rozkoukala příliš rychle a od svých starších kolegyň se nechala inspirovat často až příliš odvážnými modely. Jeden takový zvolila i na premiéru nového filmu Hick.
12.09.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Chloë Moretz (5 článků)
« Předchozí 1 Další »