Články k osobnosti

Charles Manson

  zločinec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Charles Manson »
 

Krutý osud Sharon Tate: Slavnou herečku těsně před porodem ubodali a oběsili

 
Americká herečka Sharon Tate by dnes oslavila 80. narozeniny. Zemřela však už hodně mladá ve svých šestadvaceti letech. Stala se obětí kultu Charlese Mansona, který chtěl rozpoutat rasovou válku. Jak napsal web Kultura, Sharon útočníky prosila, aby ji ještě chvíli nechali žít, protože jí zbývaly dva týdny do porodu. Nakonec ale byla ubodána a oběšena.
24.01.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

Porod bez lékaře, hladovění či násilné orgie: Seznam pravidel kultu Charlese Mansona

 
Charles Manson (†83) patřil mezi největší zločince novodobé historie, ačkoli vlastní rukou nikdy nikoho nezabil. Lidé ho znají jako otce vražedného kultu "Rodina", který například připravil o život těhotnou herečku Sharon Tate (†26). Ta pod srdcem nosila dítě režiséra Romana Polanského (89). Manson nakonec zemřel ve vězení v roce 2017, jak uvádí web history.com. Jak to uvnitř kultu vypadalo?
12.11.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

53 let od krvavého masakru stoupenců Mansona: Jejich rukou zemřela Sharon Tate, bodli ji 16krát

 
Sharon Tate se před několika lety stala obětí hrůzostrašného činu. Byla zavražděna sektou Charlese Mansona, jak uvádí history.com. Herečka byla v osmém měsíci těhotenství, když vydechla naposled. Připomeňme si její život plný radosti i smutku. Letos by herečka oslavila 79. narozeniny. 
09.08.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

Luxusní dům, kde vraždila Mansonova sekta, je na prodej! Posilovna i tři vodopády za 2 miliardy!

 
Tak tady by citlivé duše zřejmě žít nemohly. Americký scenárista a autor sitcomu Plný dům Jeff Franklin (67) prodává luxusní vilu s velmi temnou historií. Dům stojí na místě, kde v šedesátých letech brutálně vraždila sekta Charlese Mansona.
30.01.2022 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků) , Jeff Franklin (1 článek) , Jeff Franklin (1 článek)

Fanatik si nechal vytetovat portrét Charlese Mansona (†83) sektářovým popelem! Stejně jako jeho žena

 
Patrick Boos (45) se tak fanaticky zajímá o nechvalně známého zločince a vůdce krvavého kultu Charlese Mansona, že si dokonce nechal jeho portrét vytetovat na nohu. Jeho žena Deanne udělala to samé. Obrázky je stály v přepočtu přes 30 tisíc korun. Pár si kérky nechal vyhotovit s příměsí Mansonova popela, který zemřel v roce 2017 ve vězení.
01.11.2021 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků) , Patrick Patrick (91 článků)

Přední členka Mansonovy rodiny je na svobodě: Takhle dnes žije Charlieho nevěsta

 
Uběhlo 52 let od masakru, během kterého byla zavražděna herečka Sharon Tate. Členové sekty Rodina, kterou vedl Charles Manson, napsali její krví na dveře nápis Prase. Podívejte, jak dnes žije členka nebezpečného kultu, která je už na svobodě.
09.08.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

Hvězda Danny Trejo o vězení: Zhypnotizoval mě vrah Manson!

 
Ještě předtím než začal točit filmy a dělat reklamu pro Mountfield, Danny Trejo zažil peklo. Propadl drogám, několikrát skončil ve vězení. A za mřížemi se potkal se spoustou zajímavých a drsných týpků, mezi jinými s masovým vrahem Charlesem Mansonem (†83).
09.07.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Danny Trejo (14 článků) , Charles Manson (55 článků) , Danny Danny (56 článků)

Vila, kde vraždila „rodina“ Charlese Mansona, má nového majitele: Prodala se se slevou několika milionů!

 
Za 1,8 milionu dolarů, což je v přepočtu zhruba 38,5 milionu Kč, byla prodána luxusní vila v Los Angeles. Dům, přestože leží na prominentní adrese, se nedařilo několik měsíců prodat, kvůli čemuž musel prodejce výrazně slevit z prodejní ceny. Důvodem mohla být krvavá historie domu. V domě 3301 ležícím na Waverly Drive byli brutálně zavražděni původní majitelé, jejichž smrt měla na svědomí „rodina“ Charlese Mansona.
22.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků)

Bývalá členka komunity Charlese Mansona (†83) zavzpomínala na život s ním: Byl úžasný milenec!

 
Na život s kultem Charlieho Mansona zavzpomínala po letech Juanita Wildebushová (77) z amerického Oregonu. Na komunitu Mansona narazila, když projížděla Kalifornií a do své dodávky vzala tři stopaře. Mezi nimi byla i Susan „Sadie“ Atkinsonová, která byla později usvědčena z vraždy herečky Sharon Tateové a dalších vražd, které se staly v Los Angeles. Ve chvíli, kdy stopaři nastoupili k ní do vozu, se její život od základu změnil. Se stopaři odjela do ranče, kde přebývala Mansonova Rodina a Juanita se k nim přidala. Seznámila se tam dokonce se svým manželem, s nímž také nakonec od komunity odešla a to jen chvíli předtím, než došlo k brutálním vraždám. Mansona popisuje jako charismatického muže a úžasného milence.
01.05.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků)

Krutý osud herečky Sharon Tate (†26): Margot Robbie (30) je její dokonalou kopií

 
Přesně před padesáti lety byl za vraždu Sharon Tate (†26) poslán Charles Manson (†83) za mříže. Herečku před dvěmi lety ztvárnila ve filmu Tenkrát v Hollywoodu Margot Robbie (30). Ta přiznala, že ji osud krásné blondýnky zasáhl. Podle rodiny samotné Sharon ztvárnila její charakter dokonale.
19.04.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků) , Margot Robbie (69 článků)

50 let od odsouzení Charlese Mansona: Jak probíhal den v sektě vraždící bestie

 
Před 50 lety byl Charles Manson (†83) poslán za mříže. Mistr manipulace kolem sebe vytvořil fanatický kult, který byl odhodlán pro svého vůdce zemřít i vraždit! Jak se mu to ale povedlo? A jak vypadal jeden den v Mansonově Rodině, která poslala na onen svět těhotnou Sharon Tate (†26)?
19.04.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

Vnučku obětí Charlese Mansona dostihlo rodinné prokletí: Našli ji ubodanou v kaluži krve

 
Obrovskou bolest nyní prožívá rodina ženy jménem Ariana Wolk. Ta byla ve svých 40 letech nalezena ubodána v kaluži krve. Její smrt je pro blízké o to větší ránou, že otevírá jizvy z minulosti. Arianini prarodiče se totiž v srpnu 1969 stali oběťmi kultu Charlese Mansona.
12.12.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků)

Krutá „Rodina“ Charlese Mansona (†83): Vražda krásné Sharon Tateové měla odstartovat rasovou válku!

 
Bestiální vraždy, které spáchala koncem 60. let skupina kolem Charlese Mansona, šokovaly celý svět. Američan Manson a jeho sekta, zvaná Rodina, zavraždili v Los Angeles sedm lidí, za což byl Manson (†83) a další odsouzeni k trestu smrti. Jelikož byl ale hrdelní trest v Kalifornii v roce 1972 zrušen, verdikt u byl zmírněn na doživotí. Všechny žádosti o propuštění byly tomuto muži se svastikou vytetovanou na čele zamítnuty. A ve vězení nakonec Manson i zemřel.
15.11.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků)

Charles Manson by se dožil 86 let: Zajímavosti ze života vraha, který sám nikoho nezabil

 
Charles Manson, ačkoliv svýma rukama nikoho nezabil, byl známý jako jeden z nejobávanějších vrahů novodobé historie. Do povědomí veřejnosti vešel poté, co jeho kult brutálně zavraždil těhotnou herečku Sharon Tate a její blízké. 12. listopadu by oslavil 86. narozeniny, o jeho životě se toho přesto moc neví. Prahnul po pozornosti, a byl proto schopný o sobě vykládat kdejaké lži.
12.11.2020 06:31 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

Duchař prodává dům, ve kterém vraždila rodina Charlese Mansona: Bojí se tam i on

 
Autor a moderátor duchařského pořadu Ghost Adventures Zak Bagans prodává dům, v němž v roce 1969 zabíjela "Rodina" Charlese Mansona. Chtěl v něm natáčet film, ale možná se v něm sám bojí. Vilka ovšem kromě temné historie nabízí překrásné výhledy na okolí Los Angeles.
30.10.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků) , Zak Bagans (1 článek) , Ghost Ghost (17 článků)

Sharon Tate zemřela před 51 lety: Rodina Charlese Mansona ji ubodala v 8. měsíci těhotenství

 
Už 51 let uběhlo od smrti herečky Sharon Tate. Pohledná blondýnka, která byla manželkou režiséra Romana Polanského (86), zemřela ve věku 26 let a v 8. měsíci těhotenství poté, co ji přepadl kult Charlese Mansona. Zatímco ji jeho zfanatizovaní poskoci vraždili, ona prosila o život svého dítěte a volala svou matku.
09.08.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Tate (14 článků) , Charles Manson (55 článků)

Charles Manson by oslavil 85. narozeniny: Sériový vrah, který sám nikdy nezabíjel

 
Bylo mu pouhých pár měsíců, když byla jeho alkoholická matka odsouzena k 5 letům ve vězení za loupežné přepadení. Sám Charles Manson se ve světě kriminality začal pohybovat velmi brzy a od svých 13 let byl pravidelně umisťován do nápravných zařízení. Proto nebylo překvapením, když se na sklonku 60. let stal hlavou vražedného kultu známého jako Manson Family. Ačkoliv fanatici, kteří svého vůdce poslouchali na slovo, spáchali hned 7 brutálních vražd, sám Manson, který by dnes oslavil 85. narozeniny, se obětí ani nedotkl.
12.11.2019 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků)

Vrah Manson byl pohřben! 4 měsíce po smrti potřeboval hodně make-upu a…

 
Vzhledem k tomu, že o ostatky bestiálního vraha se soudili čtyři členové jeho rodiny, musel pohřeb počkat. Spor nakonec vyhrál jeho vnuk Jason Freeman. Charlese Mansona (†83) nejprve nechal vystavit v otevřené rakvi, poté byl vrah zpopelněn.
20.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků) , Jason Freeman (2 články) , Jason Freeman (2 články)

Poslední foto bestiálního vraha: Charlese Mansona na pohřbu vystavili v otevřené rakvi! 4 měsíce po smrti

 
Až dlouhé čtyři měsíce po smrti byl pohřben nechvalně proslulý zločinec Charles Manson (†83). O tělesné pozůstatky vraha se totiž soudili čtyři lidé. Spor nakonec vyhrál Mansonův vnuk Jason Freeman, který dědu nechal vystavit v otevřené rakvi a poté ho nechal zpopelnit.
20.03.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků) , Jason Freeman (2 články) , Jason Freeman (2 články)

Ostatky vraha Mansona získá jeho vnuk. U bizarního soudu porazil další tři zájemce

 
Bizarní soudní proces skončil v minulých dnech ve Spojených státech. Čtveřice lidí se soudila o tělesné pozůstatky masového vraha Charlese Mansona, který koncem 60. let šokoval svět bestiální vraždou herečky Sharon Tateové a dalších šesti lidí. Manson si v kalifornském vězení odpykával doživotní trest a loni v listopadu ve věku 83 let zemřel. Od té doby leží jeho tělo v márnici.
13.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Charles Manson (55 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »