Články k osobnosti

Chanel Iman

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chanel Iman »
 

Poprvé ve filmu a rovnou nahá: Známá modelka prý neměla problém ukázat své minimalistické vnady

 
V modelingu patří tahle čtyřiadvacetiletá modelka mezi špičku už jen tím, že se honosí andělskými křídly u Victoria's Secret. Ale jak už to tak bývá, modelky často mívají vyšší ambice. Poměrně vysokou daň za možnost stoupnout si před kameru musela ‚zaplatit‘ Chanel Iman (24), která se ve svém filmovém debutu Dope svléká donaha.
02.08.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Chanel Iman (3 články)

Zásadní nevýhoda kamarádění se s modelkou? Nesmíte s ní na pláž

 
Americká modelka Chanel Iman (23) si vzala pár dní volno a rozjela se na prosluněné pláže mexického letoviska Cabo San Lucas. Aby jí nebylo smutno, přibrala i kamarádku, se kterou se brouzdala pískem a neopomněla ani na pár společných bikinových selfies. Ovšem trávit dovolenou s jednou z krásek od Victoria's Secret a nedostat z toho pořádný komplex, chce hodně silnou povahu!
27.06.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Chanel Iman (3 články)

Adriana Lima a další krásky představily plavkové trendy pro letošní léto. Vybrali byste si?

 
V březnovém katalogu Victoria’s Secret bylo představeno spodní prádlo a plavky pro letošní sezónu. Předvedly je známé tváře této značky jako Brazilka Adriana Lima  (30) nebo Američanky Erin Heatherton (23) a exoticky vyhlížející Chanel Iman (21). Nosit se budou květinové a zvířecí vzory i bikiny ve výrazných pastelových barvách. Střihy přitom zůstávají poměrně střídmé a klasické. Jaké plavky by měly šanci stát se vašimi favority?
14.03.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (151 článků) , Chanel Iman (3 články) , Erin Heatherton (23 článků)
« Předchozí 1 Další »