Články k osobnosti

Chaka Khan

  zpěvačka, skladatelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Chaka Khan »
 

Seriálová milovnice bot Sarah Jessica Parkerová uvede vlastní kolekci

 
Hlavní postava seriálu Sex ve městě Carrie a boty k sobě patří téměř neodmyslitelně. Představitelka milovnice bot Sarah Jessica Parkerová uvede nyní vlastní kolekci bot a kabelek. Spolupracuje na ní s šéfem věhlasné značky Manolo Blahnik Georgem Malkemusem. Další články k tématu: Další Sex ve městě? Bylo by to úžasné, míní Sarah Jessica Parkerová Carrie ze Sexu ve městě uvede Chaku Khan do newyorské síně slávy Autorka Sexu ve městě: Carrie a Božský by se v reálném životě rozvedli Levné boty a podpatky mi zničily nohy, říká Sarah Jessica Parkerová
11.06.2013 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Chaka Khan (4 články) , Manolo Blahnik (19 článků) , Sarah George (4 články)

Spellingová s dětmi se odstěhovaly z levného motelu, teď je vyfotili v karavanu

 
Herečka Tori Spellingová (50) má už delší dobu finanční potíže. Po rozchodu s druhým manželem Deanem McDermottem (56), se kterým má pět dětí, se její situace ještě zhoršila. S dětmi bydlela u známých, pak v levných motelech a nyní ji viděli v kempu, kde momentálně bydlí v karavanu.
07.05.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků) , Chaka Khan (4 články)

Clapton natočil desku, hostuje na ní McCartney i Chaka Khan

 
Nové album britského kytarového mága Erika Claptona se jmenuje Old Sock a vyjde 12. března. Jedná se už o 21. studiové album světoznámého umělce, který přijede 19. června do Prahy.
30.01.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Chaka Khan (4 články)

Bagárová vystoupí na pódiu s královnou funku Chakou Khan

 
Čerstvě plnoletá zpěvačka Monika Bagárová si už zítra splní svůj sen. Jako svoji předskokanku si ji totiž zvolila světoznámá královna funku Chaka Khan. Monika je už teď pořádně nervózní.
09.10.2012 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Chaka Khan (4 články) , Monika Bagárová (998 článků)
« Předchozí 1 Další »