Články k osobnosti

Cha Cha

  zpěvák, tanečník, leader

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Cha Cha »
 

Rozštěp v průhledném overalu a jehlách: Běžný ohoz na úklid, směje se Nicole Scherzinger

 
Stejně jako jiné celebrity se i Nicole Scherzinger  (41) snaží svým fanouškům a followerům na sociálních sítích pozvednout v těchto dnech náladu. Postuje motivační videa o tom, co jí samotné usnadňuje život v izolaci, sledující také vybídla, aby se naučili choreografii ke slavnému hitu Don't Cha a v neposlední řadě sdílí vtipné fotky a videa, na nichž si dělá sama ze sebe legraci.
30.04.2020 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Scherzinger (165 článků) , Cha Cha (6 článků)

Stovky Vietnamců pomáhají lékařům: Bleskovou rychlostí ušili již tisíce roušek

 
V posledních dnech látkové roušky šije celé Česko. Pozadu nezůstala ani početná vietnamská komunita, která se také rozhodla přiložit ruku k dílu. Dobrovolná vietnamská skupina stovek švadlen, kterou založil spolek vietnamských rodičů v ČR nesoucí název „Lam Cha Me CZ, nyní šije roušky pro celou Českou republiku a rozdává je především zdravotnímu personálu nebo seniorům.
20.03.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Cha Cha (6 článků)

Cha cha, hlupáci. Posmívala se ukrajinská rodina, která se vydávala za Syřany. Potom ale sklapla past

 
Německo otevřelo syrským uprchlíkům před válečnými hrůzami svoji širokou náruč, ale ne vždy se našim západním sousedům takové gesto vyplácí. O jednom takovém šokujícím případu informuje deník Die Welt.
26.06.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Cha Cha (6 článků)

Cha-cha nejveselejšího diblíka ve StarDance pod dohledem fanklubu: Doležalové tleskala nejen maminka, ale i šéfka Balzerová

 
Herečka Marie Doležalová se sice do srdcí diváků neodmyslitelně zapsala díky roli potrhlé a poněkud přihlouplé Saši z Comebacku, ale svůj herecký talent umí rozehrát nejen v televizi. Patří totiž také k vynikajícím divadelním herečkám. Poslední týdny však u ní zcela logicky vyhrává zejména tanec.
23.11.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (272 článků) , Cha Cha (6 článků)

V zákulisí StarDance: Podporoval nemocný Šípek, sexy Kuchařová i sestry Geislerovy

 
Čtvrtý finálový večer soutěže StarDance, ve kterém se tančila erotikou nabitá čača a prvorepublikový quickstep, přilákal do publika hvězdné hosty. Kromě sexy dvojice Ondřeje Brzobohatého a Táni Kuchařové přišly i sestry Geislerovy či nemocný Bořek Šípek.
08.11.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (637 článků) , Bořek Šípek (290 článků) , Cha Cha (6 článků) , Ondřej Šípek (4 články)

Doktorka Cajthamlová ve StarDance končí: „Mazurka“ Tydýta Pavláska bavila víc!

 
Snažili se, jak jim síly stačily, ale na postup do dalšího kola to nebylo. Odbornice na výživu Kateřina Cajthamlová nezvládla dnes večer čaču. Ač se Petr Čadek mohl ukroutit, nevyšlo to. Lukáš „Tydýt“ Pavlásek sice místo quickstepu předvedl jakousi mazurku, ale u diváků zabodoval i tak.
07.11.2015 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Cajthamlová (170 článků) , Petr Čadek (203 článků) , Cha Cha (6 článků) , Lukáš Pavlásek (257 článků)
« Předchozí 1 Další »