Články k osobnosti

CeeLo Green

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o CeeLo Green »
 

Ta má ale kuráž! Podívejte, co všechno ukázala Christina Aguilera, když se nakrucovala na pódiu

 
Mnozí na Christině Aguileře  (31) obdivují, s jakým nadhledem se dokázala popasovat se svými kypřejšími tvary a jakou z nich udělala přednost. V posledním díle pěvecké soutěže The Voice, v němž působí jako porotkyně, se pořádně odvázala a v blond afro paruce zazpívala svoji novou píseň Make the World Move i s dalším porotcem Cee Lo Greenem a diváci mohli zažít pořádnou jízdu!
15.11.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (304 článků) , CeeLo Green (4 články)

Cee Lo Green rozzlobil fanoušky Johna Lennona nevhodnou úpravou Imagine

 
Zpěvák Cee Lo Green zazpíval o svátcích na Times Square (New York) v přímém televizním přenosu svou verzi Imagine od Johna Lennona a spustil neočekávanou lavinu kritiky. Změnil totiž slavný Lennonův text v pravý opak.
03.01.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: John Lennon (196 článků) , CeeLo Green (4 články)

Koncert pro Jacksona nakonec bude, přijede Cee Lo Green či Aguilerová

 
Zpěvačka Christina Aguilerová, Cee Lo Green nebo americký zpěvák a skladatel Smokey Robinson vystoupí na koncertu na počest zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona. Ve čtvrtek to podle agentury Reuters oznámili organizátoři. Michael Forever, jak zní název akce, se na stadionu ve waleském Cardiffu uskuteční 8. října.
12.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Christina Aguilera (304 článků) , Michael Jackson (1652 článků) , Smokey Robinson (2 články) , CeeLo Green (4 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články) , Michael Green (3 články)

Cee-Lo z Gnarls Barkley miluje Motown a má smysl pro humor

 
Plešatý pořízek, který si říká "Cee-lo", je znám jako famózní hlas skupin Gnarls Barkley a Goodie Mob. Stejně jako Johna Legenda, Duffy či Amy Winehousovou i jeho okouzlily staré vinyly a právě jimi se inspiroval pro svou sólo desku Lady Killer.
29.11.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: CeeLo Green (4 články)
« Předchozí 1 Další »