Články k osobnosti

Catherine George

  kostymérka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Catherine George »
 

Princ William a Kate vydali sladkou rodinnou pohlednici k letošním Vánocům

 
Jestli něco princ William a jeho manželka vévodkyně Catherine umějí, pak hrát na city svých poddaných. Nejeden z nich si totiž povzdechne nad sladkou roztomilostí jejich nového rodinného portrétu, který vydali jako svou oficiální vánoční pohlednici. Pětičlenná rodinka září štěstím v přírodní scenérii a samozřejmě srdce diváka upoutají především usměvavé rozkošné děti – princové George a Louis a princezna Charlotte.
18.12.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Louis George (12 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků) , Kate Kate (776 článků)

Do školy prince George se snažila proniknout čtyřicetiletá fanatička

 
Kordon speciálního týmu britské policie dnes ráno zasahoval u Thomasovy základní školy v Battersea, kam začal minulý týden chodit britský princ George. Syn vévodů Williama a Catherine z Cambridge se stal terčem pronásledování čtyřicetileté fanatičky. Ta se pokusila proniknout do vzdělávací instituce už včera, při dnešním pokusu ji zadržela policie a odvezla do vazby.
18.09.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Co čeká synka Kate a Williama ve škole? Třeba lekce baletu

 
Školní docházka ve Spojeném království začíná už ve čtyřech letech věku. A tak na základní školu musel dnes i princ George, budoucí král Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Jeho nejisté a bázlivé krůčky do školy v londýnské čtvrti Wandsworth propásla jeho matka Catherine vévodkyně z Cambridge. Ta je totiž potřetí těhotná a trpí nadměrným zvracením těhotných (hyperemesis gravidarum). Jednoduše Georgeův první den ve škole prozvracela doma.
13.09.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Princ William přiveze do Německa a Polska obě své děti

 
Německo a Polsko budou prvními zeměmi mimo Commonwealth, které uvidí na vlastní oči děti vévody a vévodkyně z Cambridge. Princ William s manželkou Catherine zavítají k našim sousedům a vezmou s sebou syna George a dceru Charlotte. Pár britské královské rodiny vyjede na pětidenní cestu 17. července a vrátí se 21. dne téhož měsíce.
12.07.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Z divoké studentky vévodkyní a dvojnásobnou maminkou: Kate dnes slaví 34. narozeniny

 
V současné době jedna z nejsledovanějších žen světa, choť prince Williama  (33) a maminka prince George  (2) a princezny Charlotte, vévodkyně Catherine, dnes slaví své 34. narozeniny. Podívejme se při té příležitosti na několik momentek z jejího života.
09.01.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Princ George začal chodit do školky: První fotka malého školáčka přímo od Kate

 
Princ George se 6. ledna 2016 stal oficiálně britským školákem. Navštěvovat začal následník britského trůnu Mateřskou školu Westacre, která vyučuje podle Montessoriho režimu. Syn prince Williama a vévodkyně Catherine se ukázal před školkou s aktovkou na zádech a zapózoval novinářům jako profesionál.
07.01.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Zoufalá Kate: Malý princ George jí dává zabrat!

 
Princ George už si všiml vánoční výzdoby po celé zemi, jíž jednou bude vládnout jako král. A tak jeho matka vévodkyně Catherine přiznala, že začíná o svátcích mluvit, ačkoli ona se na ně ještě chystat nezačala. Krom toho také prozradila, že druhorozené princezně Charlotte se daří dobře i vedle jejího „hlučného“ brášky.
24.11.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Princ George slaví narozeniny. Takhle si hraje s Williamem

 
První syn prince Williama a vévodkyně Catherine oslaví v rodinném kruhu 22. července své druhé narozeniny. Chybět bude dědeček a možná i otec.
21.07.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Královská roztomilost v plném nasazení: Princ George něžně pusinkuje dvoutýdenní sestřičku Charlotte

 
První oficiální portréty britské princezny Charlotte jsou na světě a jejich autorkou není nikdo jiný, než pyšná maminka vévodkyně z Cambridge Catherine. Rozkošné fotografie s bráškou Georgem o víkendu uveřejnil Kensingtonský palác.
07.06.2015 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Neskutečná náhoda: Porodila dvakrát ve stejný den jako vévodkyně Kate!

 
Monika Tanová z Birminghamu porodila dvakrát shodně s vévodkyní Catherine z Cambridge. Tisícům žen se podařilo přivést na svět dítě 22. července 2013, kdy Kate Middleton porodila syna George. Ale Monika je možná jedinou ženou, která i druhého potomka – a navíc dceru – přivedla na svět zrovna 2. května 2015, kdy manželka prince Williama přivedla na svět princeznu.
05.05.2015 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1027 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Princ William a Kate pojmenovali svou buclatou princeznu: A má hned tři jména!

 
Dcera prince Williama, vévody z Cambridge, a Catherine, vévodkyně z Cambridge, se narodila 2. května 2015 v 8.34 londýnského času. Rodiče v pondělí 4. května informovali královnu Alžbětu II., že její pravnučka dostala jméno Charlotte Elizabeth Diana. Ihned poté se tuto informaci dozvěděl i zbytek světa. Královna Alžběta II. už před narozením malé Charlotte garantovala, že bude od svého prvního dechu držitelkou titulu Její královská výsost princezna a že se zařadí do seznamu následníků trůnu hned za svého staršího bratra prince George.
04.05.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Elizabeth George (5 článků) , Elizabeth Kate (17 článků) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Britka porodila dvakrát ve stejný den jako vévodkyně z Cambridge

 
Monika Tan z Birminghamu porodila dvakrát shodně s vévodkyní Catherine z Cambridge. Tisícům žen se podařilo přivést na svět dítě 22. července 2013, kdy Kate Middleton porodila syna George. Ale Monika je možná jedinou ženou, která i druhého potomka – a navíc dceru – přivedla na svět zrovna 2. května 2015, kdy manželka prince Williama porodila princeznu.
04.05.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (1027 článků) , George Tan (1 článek) , Catherine George (19 článků) , George George (846 článků)

Kdo nahradí maminku Kate u postýlky malého prince George?!

 
Zatím rodiče britského korunního prince George využívali pomoci při péči o něj jen od dočasných chův. Princ William a jeho manželka Catherine se ale rozhodli pořídit svému prvorozenému potomkovi jednu chůvu na celé dětství a dospívání. Tak, jak ji měl také otec William a děda Charles.
04.02.2015 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků)

Vévodkyně Kate nezvládá mateřské povinnosti? Princ George se dočká stálé chůvy

 
Dosud rodiče britského korunního prince George využívali při péči o něj jen dočasných chův. Princ William a jeho manželka Catherine (33) se ale nyní rozhodli pořídit svému prvorozenému potomkovi jednu chůvu na celé dětství a dospívání. Tak, jak ji měl také otec William a děda Charles.
03.02.2015 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků)

Vévodkyně Kate v šoku: Malého prince George straší v jeho domě 500 let starý duch!

 
Britský korunní princ George se s otcem Williamem, vévodou z Cambridge, a matkou Catherine, vévodkyní z Cambridge, odstěhoval před několika týdny do Norfolku. Jejich dům Anmer Hall ale obývá už pět stovek let nájemník, jehož se jen tak nezbaví. Podle místních totiž v nemovitosti straší duch umučeného svatého Henryho Walpoleho.
28.12.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Henry (1 článek) , George Hall (4 články) , Kate Hall (7 článků) , Catherine Hall (3 články) , Catherine George (19 článků)

Co dostane malý synek Kate a prince Williama pod stromeček?

 
Britský korunní princ William navštívil s manželkou Catherine východní pobřeží USA. A při pobytu v New Yorku prozradil, co s chotí chystají za dárek k Vánocům pro svého prvorozeného syna George. Rok a půl starý princ se může těšit na vlastní tablet společnosti Apple. Jeho nejoblíbenější hračkou jsou totiž iPady rodičů.
15.12.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků)

Co najde roční princátko George pod stromečkem? Kate a William pro něj vybrali opravdu nezvyklý dárek

 
Britský korunní princ William navštívil s manželkou Catherine východní pobřeží USA. A při pobytu v New Yorku prozradil, co s chotí chystají za dárek k Vánocům pro svého prvorozeného syna George (1,5). Rok a půl starý princ se může těšit na vlastní tablet. Jeho nejoblíbenější hračkou jsou totiž iPady rodičů.
12.12.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Catherine George (19 článků)

Princ William pěkně zuří: Jeho malého synka George PRONÁSLEDUJÍ!

 
Princ George je bezesporu nejslavnějším batoletem planety. A také proto má na ulici za svými zády téměř nonstop lovce senzačních fotografií. Jenže zatočit s nimi hodlá princ William spolu s manželkou Catherine. Jejich právníci už poslali dopisy dvěma paparazziům s tím, že je hodlají žalovat, jestli okamžitě jejich syna nepřestanou pronásledovat.
06.10.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků)

Princ William zuří: Jeho malého synka George PRONÁSLEDUJÍ!

 
Princ George je bezesporu nejslavnějším batoletem planety. A také proto má na ulici za svými zády téměř nonstop lovce senzačních fotografií. Jenže zatočit s nimi hodlá princ William spolu s manželkou Catherine. Jejich právníci už poslali dopisy dvěma paparazziům s tím, že je hodlají žalovat, jestli okamžitě jejich syna nepřestanou pronásledovat.
06.10.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků) , Catherine George (19 článků)
« Předchozí 1 Další »