Články k osobnosti

Catherine Deneuve

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Catherine Deneuve »
 

Catherine Deneuve zřejmě postihla lehká mrtvice. Rodina věří v zotavení

 
Francouzská herečka Catherine Deneuve (76) patrně prodělala mrtvici. V noci na středu ji převezli do pařížské nemocnice. Podle rodiny šlo o „velice omezenou, a proto napravitelnou“ ischemickou cévní příhodu. Podrobnosti ovšem nejsou k dispozici.
07.11.2019 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Strach o první dámu francouzského filmu: Catherine Deneuve je v kritickém stavu

 
Francouzský list Le Parisien informoval, že úspěšná a nejen Francouzi milovaná herečka Catherine Deneuve, která je synonymem elegance, byla ve středu v noci převezena ve vážném stavu do pařížské nemocnice. Podle zdroje šestasedmdesátiletou francouzskou hvězdu postihla náhlá nevolnost.
06.11.2019 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Catherine Deneuve zakončila Febiofest: Cena pro syna a make-up na poslední chvíli!

 
Zakončení letošního 25. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest ozdobila především francouzská herečka Catherine Deneuve (74). Ta ve svém nabitém programu na slavnostní ceremoniál dorazila na poslední chvíli a ještě pár vteřin před výstupem na pódium si přímo v sále v první řadě hlediště dolaďovala make-up.
23.03.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Francouzská herečka Catherine Deneuve (74) o receptu na věčný půvab: Mamince je 106 let!

 
Zápal plic ji sice o týden zdržel, nakonec ale do Prahy dorazila. Francouzská herečka Catherine Deneuve (74) si měla na zakončení Febiofestu převzít Kristiána za celoživotní přínos. Předtím ale poskytla exkluzivní rozhovor Blesku!
23.03.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Oceněná Catherine Deneuve na Febiofestu: Kristián je největší cenou, kterou má ve sbírce!

 
Na zahájení Febiofestu nepřijela kvůli nemoci, při jeho závěru si odnesla významnou cenu Kristiána. Pro francouzskou herečku Catherine Deneuve (74) je to největší ocenění, které doma má.
22.03.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Uzdravila se! Catherine Deneuve už je v Praze, večer míří na Febiofest!

 
Tak přece! Francouzská filmová legenda Catherine Deneuve měla být minulý týden hlavní hvězdou zahájení 25. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest. Pro nemoc ale účast zrušila. Teď však dluh Praze splácí a míří alespoň na slavnostní zakončení!
21.03.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Febiofest přišel o hvězdu Catherine Deneuve (74): Nemoc jí zabránila v cestě do Prahy

 
Jubilejní 25. ročník Febiofestu přišel o hlavní hvězdu! Francouzské herečce Catherine Deneuve (74) zabránila v cestě do Prahy nemoc. A to měla přitom na čtvrtečním zahajovacím večeru převzít cenu Kristián za přínos světovému filmu.
16.03.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Zradilo ji zdraví! Catherine Deneuve na zahájení Febiofestu nedorazí

 
Jen pár hodin před slavnostním zahájením letošního 25. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest řeší organizátoři velkou nepříjemnost. Náhlé zdravotní problémy zabrání dorazit z Paříže hlavní hvězdě zahájení, francouzské legendě Catherine Deneuve.
15.03.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Febiofest 2018 přivítá hvězdného hosta: Herečka Catherine Deneuve míří do Prahy!

 
Už 15. března startuje 25. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest. Na slavnostním zahájení nebude chybět výrazná hvězda světového filmu, francouzská herečka Catherine Deneuve, jejíž hvězda od 60. let, kdy ztvárnila své první výrazné role, nepohasla dodnes.
06.03.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Herečce Catherine Deneuve vyčítají, že obhajuje sexuální násilí

 
Herečka Catherine Deneuve je jednou ze stovky signatářek otevřeného dopisu, v němž odsuzují hon na čarodějnice v rámci hnutí MeToo a Time’sUp. Dočkala se tak vlny kritiky především ze strany „amerických ovcí“, které jí vyčítají, že obhajuje sexuální násilí. Čtyřiasedmdesátiletá herečka ale teď vysvětlila, že neschvaluje znásilnění, pouze svobodu projevu, kdy muž může ženě projevovat veřejně sexuální zájmem, na ní ale je, jak se v té situaci zachová.
17.01.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Deneuve se omluvila obětem sexuálního obtěžování, ale trvá na svém

 
Francouzská herecká legenda Catherine Deneuve (74) se omluvila obětem sexuálních útoků. Herečka před několika dny spolu se stovkou umělkyň varovala před kriminalizací mužů nadbíhajících ženám. Oběti útoků to podle herečky mohlo zranit, ale ona na svých výhradách trvá.
15.01.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Podle herečky Catherine Deneuve mají muži právo vyjíždět po ženách

 
Herečka Catherine Deneuve se postavila proti iniciativě hollywoodských hereček a herců MeToo. Podle francouzské hvězdy totiž muži mají právo vyjíždět po ženách, na kterých pak ale je, jak se v takové situaci zachovají. Čtyřiasedmdesátiletá hvězda se připojila ke stovce vlivných francouzských žen, které napsaly otevřený dopis pro deník Le Monde.
12.01.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Bond girl Sophie Marceau (50): Pořád kočka! Nahá v novém filmu...

 
Sophie Marceau pokračuje v tradici legendárních a nestárnoucích francouzských krásek, jakými byly ve svých dobách Brigitte Bardot (82) nebo Catherine Deneuve (73).
25.03.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Sophie Marceau (20 článků) , Catherine Deneuve (41 článků) , Brigitte Bardot (101 článků)

Ťukněte si s celebritou! Herečka Catherine Deneuve slaví 73!

 
Je třetí ze čtyř dcer herců Maurice Dorléaca a Renée Deneuveové, kteří u svých dětí nijak nepodporovali zájem o svou profesi. Na rozdíl od své o rok a půl starší sestry Françoise Dorléacové, která zahynula 1967 při autohavárii, neprojevovala C. D. žádný zájem o herectví, ale toužila stát se módní návrhářkou. Studovala na La Fontainově gymnáziu, kde byla spolu s ostatními spolužačkami vybrána k účinkování ve filmu Gymnazistky (r. A. Hunebelle).
22.10.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků) , Maurice Dorléac (1 článek)

Nestárnoucí herečka Catherine Deneuve sbírá jednu cenu za druhou

 
Herečka Catherine Deneuve bude letos na podzim osmou držitelkou prestižní francouzské filmové ceny známé jako Prix Lumière. Slavnostně jí sošku předají během Lumièrova filmového festivalu v Lyonu jeho pořadatelé Bertrand Tavernier a Thierry Fremaux. Dvaasedmdesátiletá herečka dostane Lumièrovu cenu za celoživotní přínos mezinárodní kinematografii stejně jako před šesti roky Miloš Forman.
23.06.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků) , Miloš Forman (428 článků) , Bertrand Tavernier (4 články)

Mareš se v Cannes chlubil svou nádhernou matkou. Tuhle šťabajznu si pletli se slavnými herečkami

 
Je to Jane Fonda  (77) nebo snad předsedkyně letošní poroty nebo Catherine Deneuve? Špitali si hosté při pohledu na svěží ženu v letech před premiérou snímku Iracionální muž režiséra Woodyho Allena na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes.
18.05.2015 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (261 článků) , Jane Fonda (116 článků) , Catherine Deneuve (41 článků)

OBRAZEM: Milovnice festivalů Deneuve zářila v Cannes i po 50 letech

 
Francouzská herečka Catherine Deneuve (71) je často hvězdou filmových festivalů. Nechyběla proto ani na tom letošním v Cannes, kde přijela představit nový film Le Tete Haute. Legendární herečka měla premiéru na červeném koberci v Cannes před 55 lety.
15.05.2015 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Legendární herečka (71) oblékla v Cannes model, který nepochopíte...

 
Na středečním slavnostním zahájení 68. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Cannes ani letos nechyběla velká francouzská, ale ani zahraniční herecká esa. Asi nejoriginálnější šaty na úvodní ceremoniál letos trochu nečekaně zvolila jednasedmdesátiletá Catherine Deneuve. Její róba by mohla nést označení 2 v 1. Zatímco jedna strana připomínala tradiční kalhotový kostým, druhá naopak zářila do daleka neonově růžovým odstínem a širokou sukní. Jediným spojovacím prvkem byl černý opasek.
14.05.2015 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

V 60. letech byla sexsymbolem a tajným snem všech mužů: Poznali byste legendární filmovou krásku i po sedmdesátce?

 
Žijící legenda francouzské kinematografie Catherine Deneuve (70) zavítala na filmový festival v Benátkách, kde předvedla, že o pověstný šarm nepřišla ani jako sedmdesátnice.
04.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)

Catherine Deneuve prodává svůj zámek u Paříže za 107 milionů

 
Herečka Catherine Deneuve se rozhodla prodat svůj zámek stojící poblíž Paříže. Château de Primard v Guainville na západ od hlavního města Francie má vlastní kino, rozlehlé saunové lázně a ložnice o rozloze přes šedesát čtverečních metrů. Slavná francouzská hvězda za něj požaduje v přepočtu 107 milionů korun.
02.05.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Deneuve (41 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »