Články k osobnosti

Catherine Hall

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Catherine Hall »
 

Podívejte: V tomto malebném venkovském sídle bude princezna Charlotte trávit své první týdny

 
Pryč z hektického Londýna odjeli ve středu vévoda s vévodkyní z Cambridge a jejich dvěma potomky. Na několik týdnů se hodlají usadit ve venkovském sídle Anmer Hall v Norfolku na východě Anglie. Zde se Catherine s Williamem mohou nerušeně věnovat princi Georgovi a jeho čerstvě narozené sestřičce Charlotte.
07.05.2015 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Hall (3 články)

Vévodkyně Kate v šoku: Malého prince George straší v jeho domě 500 let starý duch!

 
Britský korunní princ George se s otcem Williamem, vévodou z Cambridge, a matkou Catherine, vévodkyní z Cambridge, odstěhoval před několika týdny do Norfolku. Jejich dům Anmer Hall ale obývá už pět stovek let nájemník, jehož se jen tak nezbaví. Podle místních totiž v nemovitosti straší duch umučeného svatého Henryho Walpoleho.
28.12.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Henry (1 článek) , George Hall (4 články) , Kate Hall (7 článků) , Catherine Hall (3 články) , Catherine George (19 článků)

William s Kate a Georgem se stěhují: Tady stráví vévodkyně zbytek těhotenství

 
Nejsledovanější členy britské královské rodiny čeká již brzy velké stěhování. Do konce září by se vévoda a vévodkyně z Cambridge s jejich synem Georgem měli přemístit z Kensingtonského paláce do venkovského sídla Anmer Hall v Norfolku, kde by měla Catherine strávit v poklidu zbytek těhotenství.
11.09.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: William Hall (3 články) , Kate Hall (7 článků) , William Hall (3 články) , Catherine Hall (3 články)
« Předchozí 1 Další »