Články k osobnosti

Cassandra Bankson

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Cassandra Bankson »
 

Sexy modelka šokovala svět: Mám dvě vaginy!

 
Je mladá, sexy a v modelingu je čím dál tím úspěšnější. Vysoká brunetka Cassandra Bankson (22) však není jako ostatní ženy, které se producírují na módním mole. Její příbuzní jí říkají, že je dvakrát ženštější než ostatní, protože má dvě vaginy.
05.05.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Cassandra Bankson (6 článků)

"Mám dvě vaginy, ale přece se tím nenechám rozhodit!" říká optimisticky hvězda YouTube

 
Cassandra Bankson (22) má na YouTube obrovské množství fanoušků, které získala především radami ohledně make-upu a překonávání šikany. Tyto dvě věci u ní spolu úzce souvisejí. V průběhu puberty dost trpěla na akné a šikany si tak "užila" opravdu hodně. Kvůli nekončícím urážkám musela dokonce několikrát změnit školu. Neustálý trénink líčení jí ale umožnil dávat rady tisícům žen.
30.04.2015 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Cassandra Bankson (6 článků)

Příšerné akné dívku (19) dostalo na přehlídková mola do New Yorku!

 
Cassandru Bankson (19) trápí nedokonalá pleť. I přesto ale nedávno odstartovala svou kariéru modelky, a to díky videu, které nahrála na internet. Na něm odhaluje svoje největší tajemství. Odpudivé cystické akné.
18.09.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Cassandra Bankson (6 článků)

Podívejte: Takhle poprvé zazářila na přehlídce během Fashion Weeku dívka trpící extrémním akné

 
Devatenáctiletou Cassandru Bankson by ještě před rokem málokdo tipoval na jednu z hvězd na nejprestižnější módní události roku. Přesto se dnes tato dívka prohání po mole během newyorského Fashion Weeku. Cassandra se minulý rok proslavila na internetu videem, kde předváděla, jak i se silným akné dokáže pomocí speciálních make-upů kouzlit a vytvořit si na pohled bezchybnou pleť. Vy se nyní můžete podívat, jak vypadala během svého debutového vystoupení na přehlídce.
14.09.2012 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Cassandra Bankson (6 článků)

Dívka se silným akné, jež se stala senzací internetu, září jako modelka na newyorském Fashion Weeku

 
Devatenáctiletá Cassandra Bankson se před rokem stala slavnou díky svému desetiminutovému videu, v němž radila dívkám, jak zamaskovat viditelné nedostatky pleti . Samotná Cassandra totiž trpí silným akné a jelikož je jinak atraktivní mladou ženou se všemi předpoklady k úspěšné modelingové kariéře, naučila se své pupínky bezvadně skrýt pomocí korektorů, make-upů a pudrů. Bankson se po úspěchu videa účastnila několika televizních pořadů a dnes je dokonce jednou z modelek na newyorském Fashion Weeku.
12.09.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Cassandra Bankson (6 článků)

Neuvěřitelná senzace na internetu. Tahle modelka trpící silným akné ukazuje, že každá žena může být krásná

 
Mladá americká modelka Cassandra Bankson (19) se se svým videem stala senzací na internetu. To vyvěsila na serveru YouTube, kde předvádí, jak každý den bojuje se svou problematickou pletí a snaží se radit dívkám, které jsou nespokojené se svou pokožkou stejně jako ona.
11.12.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Cassandra Bankson (6 článků)
« Předchozí 1 Další »