Články k osobnosti

Casper Smart

  herec, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Casper Smart »
 

Věk v lásce nehraje roli, prohlašuje mladý přítel Lopezové

 
Čtyřiadvacetiletý tanečník Casper Smart napsal na svůj profil na Twitteru pár slov o lásce. Chce tím zřejmě zavřít ústa všem, kdo se pozastavují nad jeho vztahem s Jennifer Lopezovou, která je o osmnáct let starší. Další články k tématu: Lopezová už lásku k mladíkovi neskrývá, užívají si romantiku na Havaji Jennifer Lopezová prý randí se zajíčkem, je o osmnáct let mladší Jennifer Lopezová vyhodila manažera, který ji nutil zhubnout Lopezová zapojila do charity sestru Lyndu, je to úspěšná novinářka
21.01.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Manželé Lopez a Anthony: Trumfují se, kdo má mladšího milence!

 
Netrvalo dlouho a zpěvačka Jennifer Lopez (42) si po rozpadu manželství s Marcem Anthonym (43) nabalila mladého tanečníka Caspera Smarta (24). Marc také nechtěl zůstat dlouho sám a tak se pochlubil na sociální síti se svou novou milenkou, mladou modelkou Shannon De Limou z Venezuely. Manželé tak před rozvodem zřejmě závodí, který z nich bude mít mladšího a hezčího milence.
05.01.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků) , Marc Anthony (46 článků)

Divoký zajíček Jennifer Lopez dostal podmínku za nebezpečnou jízdu

 
Mladičký přítel zpěvačky Jennifer Lopez  (42) , 24letý tanečník Casper Smart má potíže se zákonem. Losangeleský soud jej včera v nepřítomnosti odsoudil k roční podmínce a pokutě 500 dolarů (téměř deset tisíc korun) za nebezpečnou jízdu. Napsal to magazín US Weekly.
04.01.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Chystají se zásnuby? Jennifer Lopez vyrazila s milencem do zlatnictví

 
Že by to přece jen bylo vážné? Na návrat ke zpěvákovi a otci jejích dětí Marku Anthonymu (42) to opravdu nevypadá, naopak s ním bojuje o potomky. Zpěvačka Jennifer Lopez (42) tak patrně vkládá veškeré naděje do svého mladého tanečníka Caspera Smarta (24). Plánuje s ním společnou budoucnost a dokonce i vyrazili na obhlídku zlatnictví. Jen tím však podpořili všemožné spekulace.
02.01.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Podívejte se, jak si to Jennifer Lopez užívá se svým zajíčkem na pódiu

 
Zpěvačka s jedním z nejvíc sexy pozadí světa Jennifer Lopez  (42) je po rozchodu s manželem Marcem Anthonym zase znovu šťastná. S o osmnáct let mladším tanečníkem Casperem Smartem vypadá opravdu spokojeně a navíc jim to klape jak v soukromí, tak i v práci. Na pódiu jsou sexy a sehraný pár.
25.12.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Lopezová už lásku k mladíkovi neskrývá, užívají si romantiku na Havaji

 
Zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová byla po rozchodu spojována hlavně s hercem Bradleym Cooperem, s nímž trávila většinu času. Její srdce si ale nakonec získal o mnoho let mladší muž Casper Smart. Společně odjeli na romantickou dovolenou, kde svou lásku dávají najevo veřejně. Další články k tématu: Jennifer Lopezová prý randí se zajíčkem, je o osmnáct let mladší Jennifer Lopezová vyhodila manažera, který ji nutil zhubnout Jennifer budu vždy milovat, říká manžel Lopezové po rozchodu
02.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Bradley Cooper (161 článků) , Casper Smart (91 článků)

Jenn, to je fakt smůla! Milenci Lopez hrozí vězení

 
Kdo je nový milenec Jennifer Lopez (42)? Především ignorant zákona! Tanečník Casper Smart (24) je už od roku 2004 zapleten do ilegální činnosti a hrozí mu vězení.
25.11.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Jennifer Lopez: Na své tělo dvacítky nalákala zajíčka!

 
Jennifer Lopez (42) se s rozvodem se svým manželem Marcem Anthonym (43) vyrovnává tak, že do postele láká zajíčky. Naposledy do jejích spárů vpadl tanečník Casper Smart (24). O duši mu nejde, ke spokojenosti mu stačí jen její tělo.
18.11.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Jennifer Lopez už má novou lásku. Je to tenhle o dvacet let mladší nádherný tanečník

 
Teprve čtyři měsíce od rozchodu Jennifer Lopez  (42) s Marcem Anthonym si zpěvačka prý dokázala sehnat náhradu. Má jí být čtyřiadvacetiletý tanečník Casper Smart.
16.11.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Jennifer Lopezová prý randí se zajíčkem, je o osmnáct let mladší

 
Dvaačtyřicetiletá zpěvačka Jennifer Lopezová má čtyři měsíce po rozchodu s manželem za něj náhradu. Údajně chodí s čtyřiadvacetiletým tanečníkem Casperem Smartem, který s ní často vystupoval. Další články k tématu: Lopezová: Mám se příliš ráda na to, abych zůstala v tomto manželství Jennifer Lopezová po rozchodu netruchlí, v bikinách si užívala na lodi Lopezová na rozvod nemyslí, za miliony zazpívala na ukrajinské svatbě Rozvod po sedmi letech: Jennifer Lopezová se rozešla s Markem Anthonym
16.11.2011 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků) , Casper Smart (91 článků)

Marc Anthony se pochlubil milenkou. Lopezovou nahradila modelka

 
Krátce po rozpadu manželství zpěváka Marka Anthonyho a Jennifer Lopezové si zpěvačka našla mladého milence. Začala chodit se svým tanečníkem Casperem Smartem. Její zatím pořád manžel se ale už také pochlubil svojí přítelkyní, kterou je venezuelská modelka Shannon De Lima. Další články k tématu: Rozvod po sedmi letech: Jennifer Lopezová se rozešla s Markem Anthonym Lopezová už lásku k mladíkovi neskrývá, užívají si romantiku na Havaji Jennifer Lopezová prý randí se zajíčkem, je o osmnáct let mladší Lopezová: Mám se příliš ráda na to, abych zůstala v tomto manželství Jennifer Lopezová po rozchodu netruchlí, v bikinách si užívala na lodi
16.12.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (600 článků) , Marc Anthony (46 článků) , Casper Smart (91 článků) , Jennifer Lim (2 články)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »