Články k osobnosti

Carmen Maura

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Carmen Maura »
 

Kristián pro Mauru a Belocchia

 
Cenu Febiofestu Kristián převzali ve čtvrtek večer na slavnostním zahájení festivalu španělská herečka Carmen Maura a italský režisér Marco Belocchio. Oba se pak včera setkali s novináři.
18.03.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Maura (5 článků)

Začíná Febiofest

 
Španělská herečka Carmen Maura, její slovenská kolegyně Emília Vášáryová a italský režisér Marco Bellocchio převezmou ve čtvrtek večer v pražském Obecním domě na slavnostním zahájení 23. ročníku filmového Febiofestu cenu Kristián za přínos světové kinematografii.
17.03.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Maura (5 článků) , Emília Vášáryová (58 článků) , Marco Bellocchio (3 články)

Světové hvězdy v Praze: Na filmový festival přijede feťák z Trainspottingu i Almodóvarova múza

 
Pozvání na pražský filmový festival Febiofest přijala španělská herečka Carmen Maura, která je nejdůležitější ženskou tváří španělské kinematografie. Další hvězdou festivalu bude i skotský herec a držitel benátského Zlatého lva Peter Mullan, známý z kultovních snímků Dannyho Boyla Mělký hrob a Trainspotting či jako hlavní představitel filmu Jmenuji se Joe.
09.03.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Peter Mullan (2 články) , Carmen Maura (5 článků)

Na Febiofest přijede Mullan z Trainspottingu i Almodóvarova Carmen

 
Filmový festival Praha - Febiofest, který proběhne 17. až 25. března, navštíví španělská herečka Carmen Maura známá z filmů Volver či Ženy na pokraji nervového zhroucení a skotský herec Peter Mullan, který si zahrál ve filmech Dannyho Boyla Mělký hrob a Trainspotting.
08.03.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Mullan (2 články) , Carmen Maura (5 článků)

V pražském kině Světozor začíná festival španělských filmů

 
Hororovým příběhem s fantaskními ději a postavami levitujícími na hranici několika žánrů bude v úterý v pražském kině Světozor zahájen festival španělských filmů La Película. V české premiéře cenami ověnčeného a divácky úspěšného snímku Čarodějnice ze Zugarramurdi režiséra Álexe de la Iglesia se objeví skupina herců vedených almodóvarovskou divou Carmen Maurou.
18.02.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Carmen Maura (5 článků)
« Předchozí 1 Další »