Články k osobnosti

Can Yaman

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Can Yaman »
 

Sexy Turek přivádí Češky do varu: Vážně je krasavec z telenovel sám?!

 
Kudy chodí, tudy Can Yaman (31) srdce láme. Kde se objeví, tam okamžitě vypukne mezi fanynkami hotové šílenství. Už dávno si herec nekonečných telenovel získal i obdiv českých divaček. Ty ho ve velkém hltají i na sociálních sítích. Překvapil totiž jednou velkou novinkou!
22.03.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Can Yaman (4 články)

Návrat Sandokana po 45 letech... V hlavní roli sexidol Can Yaman!

 
Pirát a veskrze kladný hrdina, exotický mužný typ. Sandokan, kdo by ho neznal? 55 let po premiéře televizního seriálu se tahle legenda vrací na scénu. A není pochyb o tom, že osloví i novou diváckou generaci, minimálně tu zastupující něžné pohlaví. Ztvární ho totiž turecký sexidol z telenovel Can Yaman (31).
14.03.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Can Yaman (4 články)

Souboj krasavců: Can Yaman nebo Jason Momoa? Češky se hádají, který z nich je hezčí

 
Internetové diskuze se plní dohady o tom, kdo je hezčí než turecký herec a hvězda telenovel Can Yaman (31). Mnoho Češek se shodlo na tom, že je tento krasavec velice přitažlivý a pohledný, ne všechny s nimi však souhlasí. V jejich argumentech o hezčích mužích zaznívají například jména Jason Momoa (41) nebo Mads Mikkelsen (55).
01.02.2021 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Mads Mikkelsen (34 článků) , Jason Momoa (22 článků) , Can Yaman (4 články)

Nejžhavější Turek, kterého zná celý svět: Češky z Yamana naprosto šílí

 
Turecký herec Can Yaman (31) se stal miláčkem žen během krátké doby. Češky naprosto šílí z jeho pronikavého a tajemného pohledu a sexy zevnějšku. Mimo to však není jen svůdný krasavec. Can Yaman je také ukázkový příklad dokonalého studenta a renesanční osobnosti. Věděli jste, že je to vášnivý muzikant a také sportovec?
31.01.2021 15:21 |

podobné články

Osobnosti: Can Yaman (4 články)
« Předchozí 1 Další »