Články k osobnosti

Cameron Crowe

  herec, scénárista, režisér, producent, novinář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Cameron Crowe »
 

Nová DVD: Cesta naděje a Annie

 
Russell Crowe jako herec i režisér představuje drama Cesta naděje z období po první světové válce. Cameron Diazová hraje zlou pěstounku v rodinné hudební komedii Annie.
28.07.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (75 článků) , Cameron Crowe (3 články)

Dámy, mrkejte: Tohle tělo pomohlo Bradleymu Cooperovi k titulu nejpřitažlivější herec světa

 
Před časem jej časopis People označil za nejpřitažlivějšího herce a ve svém úsudku se určitě nemýlil. Bradley Cooper (38) je fešák, co po rozvodu s Jennifer Esposito láme ženám srdce na potkání. Momentálně se nachází na Havaji, kde natáčí svůj poslední film, o jehož scénář i režii se stará Cameron Crowe.
25.11.2013 12:42 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Esposito (2 články) , Cameron Crowe (3 články) , Bradley Cooper (183 článků)

Nová DVD: Tisíc slov, Ti druzí, Šílený Max, Prci, prci, prcičky: Školní sraz

 
Eddie Murphy hraje v komedii Tisíc slov výřečného chlapíka, který musí přestat mluvit. Nicole Kidmanová je zavřená v tajemném domě zdánlivě jen se svými dětmi ve snímku Ti druzí. V retro edici vychází Šílený Max s Melem Gibsonem v hlavní roli. Partička ze série Prci, prci, prcičky tentokrát na Školním srazu. Sedm anglických důchodců se ve filmu Báječný hotel Marigold vypraví do Indie, aby poznali, že i na sklonku života může být hezky. A Matt Damon hraje osamělého otce ve filmu Koupili jsme ZOO, který podle skutečného příběhu natočil režisér Cameron Crowe.
14.08.2012 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Matt Damon (170 článků) , Nicole Kidman (298 článků) , Mel Gibson (333 článků) , Eddie Murphy (74 článků) , Cameron Crowe (3 články) , Nicole Max (2 články)
« Předchozí 1 Další »