Články k osobnosti

Bruce Bruce

  herec, scénárista, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bruce Bruce »
 

Oscar 2020: Česká Dcera neuspěla! Cenu má Brad Pitt i "Joker" Phoenix! Filmem je Parazit

 
Letošní ročník nejsledovanějších filmových cen světa, amerických Oscarů, byl skutečně přelomový. Cenu za nejlepší snímek poprvé v historii vyhrál neanglicky mluvený film - jihokorejský Parazit. Nejlepšími herci jsou Brad Pitt (56) a Joaquin Phoenix (45), herečkami Laura Dernová (53) a Renée Zellwegerová (50). Parazit přinesl cenu i nejlepšímu režisérovi Pong Čun-ho (50).
10.02.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1775 článků) , Elton John (534 článků) , John Elton (144 článků) , Bruce Bruce (57 článků) , Oscar Smith (1 článek) , Bruce Smith (1 článek) , Bruce Smith (1 článek) , Bruce Smith (1 článek) , Bruce Cherry (1 článek) , Oscar Oscar (63 článků) , Matthew Smith (2 články) , Bruce Smith (1 článek)

Opilý Skot se pokusil souložit s plotem a přijíždějící dodávkou

 
Poněkud bizarní případ řeší soudní dvůr ve skotském Dunfermline. Stanul před ním šestatřicetiletý David Bruce, který to přehnal s alkoholem a následně se před zraky ostatních pokusil intimně sblížit s dřevěným plotem. Pak notně překvapil řidiče taxíku, když mu bez kalhot skočil na kapotu jeho minibusu a znovu se pokoušel o sex.
15.01.2020 22:06 |

podobné články

Osobnosti: David Bruce (3 články) , Bruce Bruce (57 článků)

Víte, že Hulk nemusel být zelený? Těchto 10 zajímavostí o superhrdinském filmu vás dostane!

 
Vědec Bruce Banner vyrůstal v dětském domově, zemřela mu matka a otce Davida zavřeli do vězení. Teď se David vrací do života syna, který o něm neměl tušení. Jednoho dne ochromí Bruce nehoda v laboratoři, díky níž je vystaven silné radiaci mající za následek velmi zvláštní jev – učiní ho silnějším a mocnějším. Věděli jste ale o tom, že zeleným ho radiace učinit původně neměla?
13.01.2019 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků) , David Bruce (3 články) , David Banner (1 článek)

Hnutí žlutých vest se šíří do dalších zemí. Lidi už nebaví, jak si sami musejí platit islamizaci, píše expert

 
Masové demonstrace a nepokoje, které původně začaly ve Francii jako reakce na ohlášené zvyšování daní z pohonných hmot, se postupně přenesly i do dalších západoevropských zemí. Americký spisovatel Bruce Bawer, autor knihy Zatímco Evropa spala, v článku pro Gatestone Institute v New Yorku dává demonstrace do souvislosti s tím, že občané jsou  vyděšení a rozhořčení z toho, že ačkoli je stále více zřejmé, že islamizace financovaná daňovými poplatníky dovede západní Evropu ke  špatným koncům, tak Evropská unie, která tento katastrofální vývoj plně podporuje, odmítá změnit kurz.
27.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Brutální vánoční masakr: Vrah v kostýmu Santa Clause zabil 9 lidí, pak spáchal sebevraždu

 
Psal se Štědrý den roku 2008 a na vánoční večírek v městě Covina ve státu Kalifornie přišel muž oblečený v kostýmu Santa Clause. Nepřinesl však dárky. Osmiletou dívku, která mu otevřela, ihned střelil do obličeje. Pod maskou s vousy se totiž skrýval zhrzený Bruce Jeffrey Pardo (†45), který se přišel pomstít exmanželce za rozvod.
24.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Christian “Batman“ Bale: Donald Trump si myslel, že jsem Bruce Wayne

 
Říká se, že americký prezident Donald Trump (72) nepatří k nejchytřejším politikům světa. Možná tomu tak není, rozhodně však není fandou nebo znalcem komiksů. Když se setkal s představitelem filmové verze Batmana Christianem Balem (44), myslel si, že je Bruce Wayne – tedy netopýří muž v civilu.
13.12.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (89 článků) , Donald Trump (4833 článků) , Bruce Bruce (57 článků)

Už tam nic nepřebývá: Tato dáma (69) v plavkách je otcem slavných sester

 
Proměna Bruce Jennera v Caitlyn  (69) už je dávno dokonána. Bývalý desetibojař, který to dotáhl až na olympijské zlato, si užívá svou ženskou identitu.
31.10.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků) , Caitlyn Jenner (77 článků)

Joker obsadil mladého Batmana: Bruce Wayne bude ve filmu ještě dítě

 
Natáčení temného komiksového snímku Joker s Joquienem Phoenixem (43) v hlavní roli šíleného padoucha probíhá na plné obrátky. Dosud nebylo jasné, zda se ve filmu objeví i Bruce Wayne, jelikož film pojednává o zrodu nejslavnějšího nepřítele Batmana. Teď už je to jasné, a dokonce víme, kdo si ho zahraje.
28.10.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Batman poprvé ukázal penis: Temný rytíř se za svého netopýra stydět rozhodně nemusí

 
Batman alias miliardář a playboy Bruce Wayne si dával vždy pozor, aby nebyla odhalena jeho pravá identita. Svou tvář při boji se zločinci pokaždé skrývá pod maskou. Co však v jednom z posledních komiksů neschoval, byla vlastní výbava. Tou ale nemyslíme inventář Batjeskyně, ale jeho nářadíčko. Světu předvedl Batpenis a lidé šílí.
23.10.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Společnost DC Comics ukázala v novém komiksu Batmanův penis

 
Nové vydání příběhů o Batmanovi s podtitulem Damned, kterou připravila společnost DC Comics, není určeno dětem. Tedy tištěná verze, protože tu digitální už prudérní Američané zvládli cenzurovat. Nicméně poprvé se milovníci příběhů o netopýřím muži můžou podívat na penis Bruce Wayneho.
05.10.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Spravedlnost po anglicku. Za jejím znásilněním prý stojí samotná premiérka

 
Lidem ve Velké Británii je zcela jasné, co se v jejich zemi momentálně děje. Je postupně islamizována a vláda tomu napomáhá. Muslimové se dopouštějí otřesných zločinů, ale je s nimi zacházeno v rukavičkách, zatímco britský občan je zatčen třeba i jen za to, že si vůbec dovolí si stěžovat. To tvrdí rodilý Newyorčan Bruce Bawer, který žije už dvacet let v Evropě, ve svém textu pro Gatestone Institute v New Yorku v souvislosti se zatčením Tommyho Robinsona. Až do té chvíle nebyla soudní moc v Británii nikdy zneužita k umlčení novináře, ani k informačnímu embargu. Zodpovědná je přímo vláda Theresy Mayové.
07.07.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Theresa Mayová (255 článků) , Bruce Robinson (4 články) , Bruce Bruce (57 článků) , Bruce Robinson (4 články)

Další informace o Robinsonovi. Jeho minulost prý není zase tak černá

 
Publicista Bruce Brawer se na webu amerického think-tanku Gatestone Institute věnuje případu zatčeného britského aktivisty Tommyho Robinsona, k němuž přináší unikátní informace.
01.06.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Robinson (4 články) , Bruce Bruce (57 článků) , Bruce Robinson (4 články)

Kdysi slavná britská justice je dnes na úrovni banánové republiky. Další šokující podrobnosti kolem odsouzení antiislamisty Robinsona

 
Nejprve soud na úrovni banánové republiky, poté roubík do úst všem novinářům. Ve Spojeném království, kde je násilníkům dopřáno právo na spravedlivý proces, právní zástupce podle vlastního výběru, dostatek času na přípravu podkladů k soudnímu řízení a právo na kauci. Žádného z těchto práv se však britský novinář a aktivista Tommy Robinson nedočkal. Dovolil si referovat o procesu s gangem sexuálních násilníků, vesměs muslimů, a skončil ve vězení, zatímco ostatní novináři pod hrozbou stejného osudu nesmějí informovat o jeho případu. Pro think-tank Gatestone Institute o tom napsal Bruce Baker, pro českou verzi přeložil Pavel Michálek.
31.05.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Robinson (4 články) , Bruce Bruce (57 článků) , Tommy Baker (1 článek) , Bruce Robinson (4 články)

Americký spisovatel se ozval na podporu „nespravedlivě odsouzeného“ kritika islámu

 
Americký spisovatel a publicista Bruce Bawer kritizuje zatčení a odsouzení britského kritika islámu Tommyho Robinsona. Podle jeho názoru se mu nedostalo spravedlivého procesu, na který má přitom nárok každý islámský radikál.
28.05.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Robinson (4 články) , Bruce Bruce (57 článků) , Bruce Robinson (4 články)

Černošský kněz rapoval u oltáře a britská smetánka zírala s otevřenou pusou!

 
Po měsících příprav se konečně odehrál svatební obřad prince Harryho (33) a Meghan Markle (36). Svatba to byla dlouhá a honosná. Během ní zpíval sbor, hrály smyčce a v neposlední řadě kázal biskup Michael Bruce Curry, který všechny přinejmenším zaujal svým excentrickým projevem. Pokud jste sledovali průběh svatby, bylo vám jasné, že britská smetánka měla oči navrch hlavy.
19.05.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (713 článků) , Michael Bruce (2 články) , Bruce Bruce (57 článků)

Týden před svatbou Harryho a Meghan: Požehnání od královny a americký kněz

 
Svatební obřad britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude řídit i americký biskup. Michael Bruce Curry podle sobotního sdělení Kensingtonského paláce pronese proslov a připojí se k arcibiskupovi z Canterbury Justinu Welbymu, před nímž si snoubenci vymění svatební sliby. Samotný obřad v kapli svatého Jiří na hradě Windsor pak povede windsorský děkan.
14.05.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (713 článků) , Michael Bruce (2 články) , Bruce Bruce (57 článků)

Zemřel astronaut McCandless. Pomáhal Apollu 11 a ve vesmíru byl první bez lana

 
Americký astronaut Bruce McCandless, první člověk, který vystoupil z vesmírné lodi do volného prostoru bez pevného spojení, zemřel ve čtvrtek ve věku 80 let. Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) oznámil, že McCandless zesnul v Kalifornii, příčinu jeho úmrtí ale neuvedl.
23.12.2017 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Záhada ztracené argentinské ponorky: Posádka zemřela prý hned po výbuchu

 
Posádka ztracené argentinské ponorky San Juan zemřela hned po výbuchu stroje. Tvrdí to expert a akustický analytik Bruce Rule, který dříve pracoval pro americké námořnictvo. Podle něj lidé na palubě zahynuli bezbolestně. Pátrání po ztraceném plavidlu a jeho posádce skončilo minulý týden. Rodiny s rozhodnutím námořnictva nesouhlasí a požadují, aby byla obnovena záchranná akce.
11.12.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

Švédové nezvládají platit migranty, čím dál častěji končí na ulici. A tak to byl slavný sociální systém...

 
Americký publicista a spisovatel Bruce Bawer poukazuje na švédský sociální systém, ve kterém jsou údajně upřednostňováni migranti před rodilými Švédy, kteří do systému každoročně přispívají ze svých poměrně vysokých daní.
08.12.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)

„Pche, prý experti na terorismus.“ Americký publicista se zlobí kvůli islámu

 
Americký publicista a spisovatel Bruce Bawer podrobil na webu think-tanku Gatestone Institute ostré kritice „experty na islám“. Vyčítá jim v prvé řadě, že odmítají spojovat islám s terorismem.
09.11.2017 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Bruce (57 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »