Články k osobnosti

Brooke Hogan

  zpěvačka, tanečnice

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Brooke Hogan »
 

Tahle vysportovaná krasavice je dcerou wrestlera Hulka Hogana. Co na ni říkáte?

 
Nejslavnějšího wrestlera světa Hulka Hogana určitě znáte, ale jeho úspěšnou pětadvacetiletou dceru nejspíš už ne. Na televizní obrazovky se díky reality show o její rodině nazvané Hogan Knows Best dostala Brooke Hogan už jako šestnáctiletá, a tak má už nyní se šoubyznysem a kamerou hojné zkušenosti. Jejím snem je stát se zpěvačkou, ale nepohrdne ani modelingem či nabídkou od filmu.
19.01.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Hulk Hogan (25 článků) , Brooke Hogan (4 články)

Nádherná dcera wrestlera Hulka Hogana Brook se v kleci svlékla do naha

 
Dcera nejznámějšího světového wrestlera Hulka Hogana (58) Brooke Hogan (23) představila odvážnou fotografii sebe samé, na které je svlečená do naha a pózuje v kleci. Snímek byl pořízen pro kampaň organizace na ochranu zvířat PETA . Na výstavě ji ukázala světu spolu se svým slavným otcem. Ten na oko předstíral, že je pohoršen a že chce uškrtit autora snímku Jordana Michaela Zunigu.
15.08.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jordan (58 článků) , Hulk Hogan (25 článků) , Brooke Hogan (4 články)

Pavel Nový hraje hokej i navzdory ochrnutí, oporou je mu Dejdar

 
Třiašedesátiletý herec Pavel Nový se i čtyři roky po ochrnutí potýká se zdravotními problémy. Na kolena ho ale dokáže "položit" jen HC Olymp, se kterým stále aktivně hraje. Jen co zápas skončí a odejde do šatny, hokejku vymění za berli. Oporou je herci jeho kolega a jeden ze zakládajících členů hvězdného týmu Martin Dejdar. Další články k tématu: Pavel Nový se vrátil do života, bez berlí se ale neobejde
15.08.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (471 článků) , Martin Dejdar (514 článků) , Hulk Hogan (25 článků) , Brooke Hogan (4 články) , Pavel Nový (337 článků)

Sexy Brooke Hogan v kleci: Proti týrání zvířat

 
Brooke Hogan, dcera známého filmového bojovníka Hulka Hogana, se nechala zvěčnit, aby pomohla týraným  zvířatům. Sama si stoupla do klece a, uznejte sami, kdo by nechtěl mít takovou sexy dračici doma?
12.08.2011 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Hulk Hogan (25 článků) , Brooke Hogan (4 články)
« Předchozí 1 Další »