Články k osobnosti

Brooke Burke

  modelka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Brooke Burke »
 

Exmanželka Charveta z Pobřežní hlídky má tělo samý sval: V bikinách vynikne nejlíp

 
Fanoušci ji znají z televizních obrazovek i ze stránek magazínů a v poslední době také z fitness aplikace, na niž nahrává sestavy ke zpevnění těla. A na sobě pak Brooke Burke (48) ukazuje, že opravdu fungují. Po čtyřech dětech má fantastickou figuru, jak předvedla i na dovolené v Dominikánské republice.
08.03.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků)

Zase ukázala prsa na pláži! Ve věku 45 let vypadá Brooke pořád špičkově

 
Americká modelka a herečka Brooke Burke si užívá dovolenou v Karibiku a fotografům nabídla pohled na svá rozkošná prsa. I ve věku 45 let vypadá pořád velmi dobře.
07.04.2017 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků)

Frajer z Pobřežní hlídky má doma luxusní manželku: Takhle dokonale vypadá po čtyřech dětech v bikinách

 
Svalnatý záchranář z populárního seriálu má za sebou románek s kolegyní Pamelou Anderson  (47) , ale jeho vyvolenou se stala neméně atraktivní Brooke Burke, která by mohla kalifornské pláže střežit v bikinách i ve svých 43 letech.
04.03.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (642 článků) , Brooke Burke (9 článků) , Pamela Anderson (594 článků)

Téhle herečce se čtyřmi dětmi je přes čtyřicet, ale na její postavě nenajdete jedinou chybičku!

 
Herečka a oblíbená televizní moderátorka Brooke Burke opět trochu poškádlila své vrstevnice, když se nechala zvěčnit v bikinách na pláži. Téměř třiačtyřicetiletá Burke, která bývá pro své senzační pevné linie občas nazývána hříčkou přírody, v Malibu fotila novou kolekci sportovního oblečení pro svou vlastní značku Caelum zaměřenou na fitness módu. Nakonec zbyla ještě trocha času, a tak se Brooke převlékla do bikin a osvěžila se v oceánu. A je jedině dobře, že fotograf ji přemluvil, aby mu u břehu ještě trochu zapózovala.
22.07.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků)

Dámy, okoukněte ho: Krasavec z Pobřežní hlídky David Charvet by stál za hřích i dnes

 
Rodák z francouzského Lyonu David Charvet (42) se v našich končinách zapsal do pamětí snad všech divaček Pobřežní hlídky. Svalnatý blonďák s pronikavým pohledem v roli Matta Brodyho si nejdřív užil seriálový románek se Summer Quinn (Nicole Eggert) a později i se samotnou C. J. Parker (Pamela Anderson). Ve skutečnosti je ale oddaným manželem a otcem od rodiny. Od roku 2006 žije s herečkou a moderátorkou Brooke Burke, s níž má dvě děti.
16.07.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků) , David Charvet (7 článků)

Máma čtyř dětí s pekáčem buchet na břiše? Krásná herečka po čtyřicítce dokazuje, že to jde!

 
U nás nepříliš známá americká herečka a moderátorka Brooke Burke-Charvet na sebe v posledních letech upozornila hned několikrát. Nejenže se s vervou pustila do cvičení, díky kterému má skoro ve třiačtyřiceti snad ještě lepší linii než zamlada, ale zároveň si koncem roku 2012 prošla těžkým obdobím poté, co jí lékaři sdělili diagnózu v podobě vzácné rakoviny štítné žlázy.
15.07.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků)

Herečka proslulá dokonalým tělem bourala i se svými dvěma malými dětmi

 
Ve středu v brzkých ranních hodinách havarovala v kalifornském Malibu Canyon Brooke Burke. Dvaačtyřicetiletá americká herečka a moderátorka sjela z vozovky a jen těsně minula elektrický sloup. Ve vozidle přitom seděly i její dvě malé děti, které tou dobou vezla do školy. Na místě zasahovali policisté.
03.04.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků)

Neuvěřitelná herečka Brooke Burke: Takhle dokonalé tělo má ve čtyřiceti a po čtyřech dětech

 
Americká herečka a bývalá modelka Brooke Burke sice už v říjnu oslavila čtyřicítku, ale postavu by jí mohla závidět mnohá žena o polovinu mladší. Burke však své bezchybné a pevné tělo rozhodně nemá zadarmo, pravidelně cvičí a chodí běhat se svým německým ovčákem, který jí dělá věrného společníka. Při pomyšlení, že je herečka navíc maminkou čtyř dětí, to vypadá, že je Brooke skutečná kouzelnice.
01.12.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků)

Nádhera: Brooke Burke je čtyřnásobnou maminkou, ale postavu má jako bohyně

 
Krásná americká moderátorka, tanečnice a modelka Brooke Burke (39) byla zachycena na karibském ostrově Svatý Bartoloměj, kde si užívala s manželem a hvězdou seriálu Pobřežní hlídka, Davidem Charvetem, a s jejich potomky. Maminka čtyř dětí předvedla naprosto dokonalou postavu, kterou by jí mohly závidět leckteré bezdětné ženy.
14.08.2011 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Brooke Burke (9 článků) , David Charvet (7 článků)
« Předchozí 1 Další »