Články k osobnosti

Britt Ekland

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Britt Ekland »
 

Kosmetické úpravy jí zničily obličej. Byla to největší chyba mého života, říká slavná Bond girl (78)

 
Švédská herečka Britt Ekland (78) sebekriticky přiznala, že úpravy, které v minulosti podstoupila, jí zničily obličej. Dokonce uvedla, že některé ze zákroků, které podstoupila jako padesátnice, považuje za největší životní chybu. Zmínila hlavně „děsivou“ výplň rtů.
04.06.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Britt Ekland (5 článků)

PLASTICKÉ OPERACE Z NÍ UDĚLALY ZRŮDU! Z bývalé Bond girl se stala vlastní kreatura a při pohledu do zrcadla pláče

 
Byla jednou z nejkrásnějších žen planety, muži jí leželi u nohou a všichni zbožňovali její nádhernou tvářičku. Jenže na ty časy může herečka Britt Ekland (73) pouze vzpomínat. Podlehla totiž trendu plastických operací a ty z ní udělaly chodící kreaturu!
27.07.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Britt Ekland (5 článků)

Tato babička s plastikou před 40 lety zazářila jako Bondgirl: Není divu, že její slavný manžel o svatební noci dostal infarkt

 
Dáma, která se snaží s časem neúspěšně bojovat plastickými operacemi, patří k nejžhavějším milenkám celé filmové historie agenta Jamese Bonda. Ve filmu Muž se zlatou zbraní se Britt Ekland (72) předvedla v bikinách a stala se sexsymbolem.
19.10.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Britt Ekland (5 článků) , James Bond (660 článků)

Poznali jste ho? Takhle dnes vypadá Richard Kiel - obří zloduch z bondovek měřící 218 centimetrů

 
Jestli patříte mezi fanoušky bondovek, bude vám jméno a především tvář Richarda Kiela dobře známá. Tento 218 centimetrů vysoký americký herec se objevil hned ve dvou dílech této série o neohroženém agentovi 007 a pro mnohé se stal filmovým hrdinou. Kiel se po dlouhé době objevil na veřejnosti, a to před pár týdny v londýnském obchodě na Oxford Street při příležitosti padesáti let od ‚narození‘ agenta Bonda. S bývalou Bond girl Britt Ekland představil speciální edici, v níž jsou obsaženy všechny dosavadní bondovky na Blu-Ray.
13.10.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Britt Ekland (5 článků) , Richard Kiel (6 článků)

Poznali byste ji? Tak dnes vypadá skoro sedmdesátiletá bývalá Bond girl Britt Ekland

 
Herečka švédského původu Britt Ekland (69) zazářila v mnoha slavných filmech po boku známých herců, ale největší popularitu jí přinesla role v bondovce Muž se zlatou zbraní s Rogerem Moorem v hlavní roli. Srdcem rockerka, ale také velká milovnice mužů se i se sedmdesátkou na krku udržuje perfektně fit, jak bylo vidět během londýnského představení speciální edice obsahující všechny bondovky na Blue-ray nosičích.
26.09.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Roger Moore (34 článků) , Britt Ekland (5 článků)
« Předchozí 1 Další »