Články k osobnosti

Bridget Jones

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bridget Jones »
 

Prostořeká kamarádka Bridget Jones vychovává syna s Downovým syndromem: Popsala, jak na nemoc přišli

 
Herečka Sally Phillips (51) vychovává tři syny. Bohužel se nejstarší Oliver (15) narodil s Downovým syndromem. Herečka se nyní v podcastu Happy Mum Happy Baby rozpovídala o tom, jak na syndrom u syna přišli.
23.08.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Sally Phillips (1 článek) , Bridget Jones (10 článků) , Sally Oliver (1 článek) , Oliver Jones (1 článek) , Oliver Jones (1 článek) , Oliver Jones (1 článek)

Jim Carrey promluvil o vztazích: Představitelka Bridget Jones byla jeho životní láskou

 
Herec Jim Carrey (58) se otevřel a promluvil o svých předchozích vztazích. Ve své autobiografii hovoří Carrey také o dávné přítelkyni Renée Zellweger (51), se kterou randil v roce 2000. Renée nazval láskou svého života.
18.07.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (208 článků) , Renée Zellweger (136 článků) , Bridget Jones (10 článků)

Lovci prokletých pokladů: V seriálu na Primě se objeví hrdina z Mumie a řada dalších slavných herců

 
Televize Prima zařadila do svého programu nový seriál Lovci prokletých pokladů. Diváci ho budou moci sledovat každý pátek večer a jeho zápletka i sestava herců, kteří do seriálu byli obsazeni, slibují kvalitní podívanou. Před kamery se totiž postavili herci z filmů Mumie, Deník Bridget Jones či z kdysi populárního italského seriálu Elisa z Rivombrosy.
03.07.2020 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Bridget Jones (10 článků)

Dítě Bridget Jonesové: Renée Zellweger vysvětlila, proč sama dítě nikdy nechtěla

 
Dítě Bridget Jonesové je posledním snímkem o Bridget Jones. Postavu, kterou hrála Renée Zellweger (51), si diváci poprvé oblíbili už roce 2001 a poslední díl vznikl až 15 let poté. Jak už název odpovídá, hlavní hrdinka v něm otěhotní. Její představitelka je bezdětná, šťastná a vysvětlila, proč vlastního potomka nikdy nechtěla.
16.05.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (136 článků) , Bridget Jones (10 článků)

Renée Zellweger slaví 51: Přibírání kvůli filmu a otřesná plastika ji přiměly k sázce na přirozenost

 
Renée Zellweger slaví 51. narozeniny. Herečka za svou dlouholetou kariéru prošla mnoha proměnami, z nichž některé nesnášela úplně dobře. První velká změna přišla už v roce 2001, kdy za normálních okolností velmi štíhlá Renée přibrala kvůli roli Bridget Jones. Váhový přírůstek pro ni ale nebylo jednoduché psychicky ustát. Jakými dalšími proměnami prošla a k čemu jí pomohly?
25.04.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (136 článků) , Bridget Jones (10 článků)

Zákrokům dala vale: Renée Zellweger na Oscarech ukázala návrat k přirozené kráse

 
Ještě před pár měsíci se lidé při pohledu na Renée Zellweger (50) děsili. Herečka, kterou si lidé oblíbili především jako oplácanou Bridget Jones, se oddala estetickým zákrokům a nebyla sama sobě vůbec podobná. Zdá se, že kritika na její adresu byla vyslyšena. Pro Oscara si Renée přišla už téměř taková, jakou ji lidé znají, a ukázala, že se vrací k přirozenější kráse.
10.02.2020 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (136 článků) , Bridget Jones (10 článků) , Oscar Oscar (126 článků)

VIDEO: I Bridget Jones by zírala! Na výjezd hasičům stačí necelá minuta! Mrkněte, co natočil jeden z nich!

 
Ohlášení požáru a výjezd hasičů. Dvě události, které od sebe dělí pár sekund. To je čas docela krátký, jenomže zároveň velice drahocenný. Tyto sekundy totiž často rozhodují o životních osudech lidí, kteří právě prožívají krušné chvíle!
14.11.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Bridget Jones (10 článků)

Renée Zellweger má narozeniny a děsí vzhledem. Slavná Bridget zmizela v nenávratnu

 
Americká herečka Renée Zellweger dnes slaví 49. narozeniny a se stárnutím se zřejmě těžko vyrovnává. Množství plastik na jejím obličeji způsobilo, že ji veřejnost nepoznává. Proslavila ji trilogie věčné smolařky Bridget Jones. V prvních dvou dílech se mohla chlubit neobyčejnou krásou. V tom posledním už jí botox pomalu nedovolil se usmát.
25.04.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (136 článků) , Bridget Jones (10 článků)

4 nejlepší ženské romány

 
Vybrat romány, které by měly představovat vrchol literatury pro ženy, je práce nelehká a navíc nevděčná, protože vždycky půjde o subjektivní výběr a řada čtenářek to jistě vidí jinak. Dnešní téma tedy pojmu spíš jako mé nejoblíbenější ženské romány s nadějí, že se aspoň některé z vás trefím do vkusu. 1. Jana Eyrová Nebylo těžké vybrat tu pro mě úplně nejoblíbenější, protože tuto knihu mám ráda už od dětství. Nádherný romantický příběh z viktoriánské Anglie od jedné ze sester spisovatelek Charlotte Bronte. Je v ní všechno: trápení, láska, tragédie a nakonec nezbytný happy end. Uprostřed yorkshirských slatin a vřesovišť se odehrává silný příběh statečné dívky a její velké lásky. 2. Pýcha a předsudek U románů  anglických klasických spisovatelek bych mohla zůstat dlouho, protože navzdory tomu, že to ve své době neměly úplně lehké,dokázaly napsat krásné romány vypovídajícví o duchu doby. To se povedlo i Jane Austinové v jejím nejznámějším románu o zámožné středostavovské společnosti a jejich maloměšťáckých představách o morálce. Láska hlavní hrdinky k Marcu Darcymu se vepsala do paměti čtenářkám už na 200 let a pokud jste si vzpomněla na jméno shodné s láskou Bridget Jones, není to náhoda. 3. Ptáci v trní Silný příběh zakázané lásky mezi farmářkou a katolickým knězem byl před časem i zfilmován a v hlavní roli exceloval Richard Chamberlain. Od prvních řádků vás román přenese do Austrálie v době před 2.světovou válkou a strhne vás s sebou do příběhu i dějinných událostí následujících let. Překvapí vás, jak s mohou dostat do vzájemných konfliktů různé podoby lásky: mateřská, milenecká, láska k vlasti i k Bohu. Smutný a dojemný příběh od Colleen McCullough, při kterém nezůstanou oči suché. 4. Jih proti severu Přesně podle názoru, že všechny velké příběhy už byly napsány v minulosti a vše ostatní je jen jejich variacemi, zůstávám u klasiky, tentokrát americké.... Čtěte více Příspěvek 4 nejlepší ženské romány pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.04.2018 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Chamberlain (4 články) , Bridget Jones (10 článků) , Jane Jones (1 článek) , Jane Jones (1 článek) , Charlotte Jones (4 články) , Jan Smutný (19 článků)

Představitelka Bridget Jones: Podobá se vůbec své slavné roli?

 
Herečka Renee Zellweger zářila na premiéře „Same Kind Of Different As Me“ v kanárkově žlutých šatech. A opět vyvolala spekulace o svém vyžehleném obličeji.
18.10.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Bridget Jones (10 článků)
« Předchozí 1 Další »