Články k osobnosti

Brian York

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Brian York »
 

Chlapec (16) přišel na ostrově sexu o panictví se dvěma prostitutkami, jednu z nich si chce vzít

 
Bez dovolení vzal svému otci kreditku a objednal si s ní batoh a pouzdro na mobil s logem Sex Islandu (ostrova sexu). Oba předměty byly soutěžní a chilský chlapec Brian (16), který žije v New Yorku, díky jednomu z nich vyhrál výlet snů. Nezletilý hoch zamířil na nechvalně proslulý ostrov, kde se nachází stovka prostitutek a drogy tam váží po kilech. Přišel na něm o panictví.
19.12.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Brian York (4 články)

Další hrdina z 11. září zemřel na rakovinu. Zabily ho zplodiny z Dvojčat

 
Americký hasič Brian J. Masterson byl 11. září 2001 v New Yorku mezi prvními zasahujícími u teroristickými útoky zasažených mrakodrapů. V sobotu ve věku 61 let prohrál boj s rakovinou, kterou pravděpodobně způsobily toxické zplodiny ze zásahu 11. září. Informoval o tom server DailyMail.co.uk
28.01.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Brian York (4 články)

ČTYŘI GÓLY góly pro legendu! Okposo je věnoval Trottierovi

 
Kdepak Crosby, nebo Malkin. Tu noc si užil hlavně Kyle Okposo, ale také legendární Brian Trottier. New York Islanders ho pozvali, aby vhodil úvodní buly zápasu Islanders - Pittsburgh. A Kyle Okopso dal na jeho počest čtyři góly!
17.01.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Brian York (4 články)

Model Brian: Uškvařil se na střeše vagonu!

 
Nesmyslně hazardoval a zemřel příšernou smrtí. Americký model Brian McClellen (†21), který měl před sebou velkou kariéru, vylezl na střechu příměstského vlaku ve stanici Riverside v Greenwichi poblíž New Yorku a uškvařil ho elektrický proud!
13.11.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Brian York (4 články)
« Předchozí 1 Další »