Články k osobnosti

Boris Šťastný

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Boris Šťastný »
 

Vojtěch rozprášil další skupinu expertů. Smejkalovi a dalším poslal výpověď mailem

 
Staronový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch z hnutí ANO rozpustil další poradní orgán. Poté, co jeho předchůdce Petr Arenberger (za ANO) ukončil spolupráci s Mezioborovou skupinou pro epidemické situace (MeSES), Vojtěch jen pár dní po svém nástupu rozpustil e-mailem další odborníky z Rady pro řízení epidemie onemocnění covid-19. Informaci Českého rozhlasu potvrdil Blesk Zprávám její člen, bývalý poradce prezidenta a lékař Boris Šťastný. Sám Vojtěch uvedl, že chce zjednodušit a zpřehlednit komunikaci svého resortu.
01.06.2021 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků) , Vojtěch Adam (1579 článků) , Adam Vojtěch (1222 článků) , Petr Šťastný (20 článků) , Petr Rada (279 článků) , Petr Šťastný (6 článků)

Tohle je ochrana ohrožených skupin?! Zrušit cílené antigenní testování a zakázat návštěvy? Lékař Boriš Šťastný je ve varu

 
ROZHOVOR Podle nařízení ministerstva zdravotnictví povinnost plošného testování v domovech seniorů končí 3. prosince, zaměstnanců 12. prosince. „Pokládám to za naprosto chybné a předčasné rozhodnutí. Je v rozporu s tím, co ministerstvo zdravotnictví a odborné kruhy opakovaně uvádí stále dokola. Podle mě je i v rozporu se současnou epidemiologickou situací. Musíme si uvědomit, že cílené plošné antigenní testování v těchto ohrožených skupinách je jedinou účinnou zbraní proti šíření epidemie. Pokud přestaneme testovat plošně klienty a zaměstnance, tak se epidemie do těchto zařízení opět dostane,“ konstatuje lékař Boris Šťastný z občanské iniciativy Jistota.
24.11.2020 21:36 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků)

Exposlanec ODS Šťastný poslal ANO 100 tisíc

 
Lékař a někdejší dlouholetý politik ODS Boris Šťastný před říjnovými krajskými a senátními volbami daroval hnutí ANO premiéra Andreje Babiše 100 tisíc korun. Nynější šéf osmi soukromých pečovatelských center Alzheimer Home to zdůvodnil tím, že chtěl podpořit politiku ANO vůči seniorům i svého kamaráda, který za ANO kandidoval do Senátu.
13.11.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23093 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Koudelka (Trikolóra): Boris Šťastný x Václav Klaus

 
Boris Šťastný v rozhovoru pro Parlamentní listy 15. 10. 2020 kritizoval bývalého prezidenta Václava Klause a jeho Institut za kritiku některých vládních opatření v boji s koronavirem.
18.10.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Lékař Boris Šťastný se kvůli koronaviru postavil Václavu Klausovi: Nemile mě to překvapilo. Nesmírné zklamání

 
ROZHOVOR „V tuto těžkou dobu, kdy se snažíme zabránit tomu, aby kvůli pandemii koronaviru nebyl zcela zahlcený zdravotnický systém, a tím došlo k nebezpečí omezení péče, kdy jsme nejzasaženější zemí v Evropě v přepočtu na počet obyvatel, bývalý prezident vydá prohlášení, ve kterém se snaží přesvědčit veřejnost o tom, že tato opatření nepotřebujeme, a nabádá k občanské neposlušnosti,“ je šokován lékař Boris Šťastný, exposlanec ODS, který býval velmi blízkým spolupracovníkem Václava Klause. „Mě nemile překvapila nejen vůbec existence tohoto prohlášení Institutu VK, ale velice odmítám, že nepotřebujeme ta opatření, i jedno závažné tvrzení. Že podle Václava Klause koronavirus ohrožuje jen ty, kteří jsou vážně nemocní. To není pravda,“ konstatuje.
15.10.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Nejnebezpečnější Klausova výzva, odmítl Šťastný bagatelizaci koronaviru

 
Exprezident Václav Klaus a kolegové z jeho institutu nepochopili vážnost situace kolem epidemie koronaviru, a proto jim uniká i smysl opatření, která mají omezit šíření nákazy. V reakci na úterní výzvu, kterou Klaus zveřejnil pod titulem Nejsme ve válce, nepotřebujeme drakonická opatření, to uvedl lékař a někdejší poslanec Boris Šťastný, podle něhož jde o „nejnebezpečnější výzvu”.
14.10.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Tehdy Jan Kraus narazil: Dělal politiku a řekli, že je zvíře. Které?

 
V roce 2010 proběhly volby do pražského zastupitelstva. Zvítězila v nich TOP09. Koalici ale postavila ODS spolu s ČSSD. Proti čemuž tehdy protestovali nejen někteří voliči, ale např. i bavič a moderátor Jan Kraus. Pozval si sociálního demokrata Březinu a začal ho drtit, že koalice ČSSD a ODS je prasárna, že mu jako voliči „lezli do zadku“ se změnou a nakonec je vše při starém. A říkal mu, že si pro ně dojdou na magistrát a bude „házečka“, neboli defenestrace. Od předsedy pražské ODS Borise Šťastného si za to tenkrát Kraus vykoledoval označení za tukana obrovského. „Elitní a s obdivem pozorovaný, nicméně nafoukaný a zpupný pták,“ prohlásil pro PL.
19.08.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1166 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Klaus se rozhodl být mečem a kopím pražské kavárny. Obchodní propojení Schwarzenberga a Bakaly, ČT… Exprezidentův přítel Šťastný se naštval na Klause kvůli jeho útoku na Zemana

 
ROZHOVOR „Institut Václava Klause se rozhodl být – nerozumím vůbec, co tím chce získat – mečem a kopím takzvané pražské kavárny. Institut Václava Klause jsem totiž vždy pokládal za jeden z posledních ostrůvků, kde si nehrají na politickou korektnost, kde se pražské kavárně a strukturám nepolitické politiky propojené s TOP 09 nebojí postavit. Že a priori neodsoudí nikoho, kdo poukáže na zhoubné ovlivňování médií mocenskými uskupeními včetně manipulace veřejnoprávními médii. Ten ostrůvek se, nevím proč, právě potopil,“ říká Klausův dlouholetý známý Boris Šťastný.
13.03.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Známý lékař promluvil o zdraví Miloše Zemana a jeho schopnosti vykonávat prezidentský úřad. Mnohé nepotěší…

 
ROZHOVOR „Účelové víření lží a pochybností o prezidentově zdraví já osobně pokládám za snahu jeho politických oponentů o oslabení jeho pozice před volbami, to už snad musel pochopit úplně každý,“ říká lékař, bývalý předseda zdravotního výboru Sněmovny Boris Šťastný, který nyní provozuje kliniku Respimed a zařízení pro nemocné s Alzheimeroovu chorobou Alzheimer home.
23.01.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků) , Miloš Zeman (25971 článků)

Před kamery ČT usedl velký zastánce protikuřáckého zákona Boris Šťastný. A spustil...

 
Ve středečních Událostech, komentářích České televize byl ve středu k vidění slovní souboj, který se tak často nevidí. Utkali se v něm bývalý poslanec za ODS a velký zastánce protikuřáckého zákona Boris Šťastný a senátorka Daniela Filipiová (ODS). Ač reprezentuje tutéž politickou stranu, kterou v parlamentu před lety zastupoval Šťastný, všem divákům muselo být jasné, že v pohledu na protikuřácký zákon se s ním neshodne.
31.05.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Filipiová (45 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Klaus mladší může přinést spoustu hlasů, ne jen od kavárenské „elity“. Řev proti Babišovi za vydávání novin? A co Schwarzenberg a Respekt. Promluvil vlivný exposlanec ODS

 
ROZHOVOR ODS dnes nenabízí žádné vize a není už tou svobodnou, demokratickou, úspěšnou stranou jako v dobách, kdy ji vedl Václav Klaus, kritizuje exposlanec ODS Boris Šťastný současné jednání strany, ze které odešel. „Sem patří zejména naprosto prvoplánová, doslova už legrační kritika Andreje Babiše a politiky ANO bez nabídky jakýchkoli alternativ,“ řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Naději vidí ve Václavu Klausovi mladším, který má podle něj schopnost ODS v budoucnu vést a vrátit znovu na výsluní.
30.01.2017 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Andrej Babiš (23093 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

ODS mě zklamala, říká exposlanec Šťastný, průkopník zákazu kouření

 
ROZHOVOR Jméno politika a lékaře Borise Šťastného bylo v minulosti spojováno především s jedním tématem – ochranou nekuřáků. Za jeho politické éry se mu však zákaz kouření v restauracích prosadit nepodařilo, hlavně proto, že proti se stavěla většina jeho stranických kolegů z ODS. „Postoj Občanské demokratické strany je pro mne zklamáním, protože ODS, která je stranou pravicovou, by měla být především tou, která bojuje za ochranu svobody člověka. Když strana nedokáže být dostatečně svobodná a demokratická uvnitř, těžko může bojovat za svobodu svých voličů,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz dnes už bývalý člen ODS.
26.01.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků)

Podvedli jste nás. Demagogie. Nemůžu za to, že jste si to nepřečetli. Němeček a Babišův docent na sebe řvali přes studio, ani lidovec se nenechal zahanbit

 
Vy jste ministr tabákového průmyslu! To vy jste zabili zákon proti kouření a nesete vinu za to, že se může dál kouřit na dětských hřištích! Hnutí ANO naplno vyjevilo svůj amatérismus! Navíc opakovaně jde proti koalici. Musíme si to vyříkat. Každý si nemůže dělat, co se mu zlíbí! Jen my jsme prohlédli trik poslance Bendy! Ve studiu České televize na sebe křičeli koaliční poslanci. Bolestné rýpnutí do řad ODS přidal Boris Šťastný.
25.05.2016 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků)

„Kam Konvička vstoupí, tam vybuchne granát.“ Exposlanec zmínil mstu Klausovi

 
Martin Konvička pořádně namíchl exposlance a přítele Václava Klause Borise Šťastného. Konkrétně svým záměrem založit Alternativu pro Česko. Šťastný se pro Blesk.cz vyjádřil ke sporům mezi Klausem a Konvičkou, který podle něj myšlenku ukradl z Německa. A kam prý vstoupí, tam jako by vybuchl granát. Řekl také, co po odchodu z vysoké politiky dělá a jaké spřádá do budoucna plány.
11.05.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Vražedná americko-židovská oligarchie, imperialismus USA a protektorát ČR v řiti homosexuálního Schapira. To vážně řekl na debatě s Klausem člen ČSSD. A exprezident odpověděl...

 
REPORTÁŽ Institut Václava Klause v pondělí uspořádal seminář na téma „Vzestup a pád české pravice – 25 let ODS“. Vystoupili na něm Václav Klaus, Miroslav Macek, Ivo Strejček, Boris Šťastný a Jan Skopeček jako zástupci tří generací členů ODS.
26.04.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Jan Skopeček (351 článků) , Boris Šťastný (412 článků) , Ivo Strejček (176 článků)

Strašné, hrůza. Oblíbenec Václava Klause nám napsal po volbách o vedení ODS a je to vážně ostré

 
Exposlanec za ODS a velmi výrazný podporovatel Václava Klause Boris Šťastný se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kongresu ODS v Ostravě.
17.01.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Strašné, hrůza. Oblíbenec Václava Klause nám napsal po volbách vedení ODS a je to vážně ostré

 
Exposlanec za ODS a velmi výrazný podporovatel Václava Klause Boris Šťastný se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil ke kongresu ODS, který dnes probíhá v Ostravě.
16.01.2016 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Exposlanec ODS a lékař Šťastný: Uprchlíci představují riziko epidemií. ODS by to měla zabalit, není jí pomoci. A Babišovo tažení...

 
ROZHOVOR Bývalý předseda sněmovního zdravotního výboru a exčlen ODS Boris Šťastný hodnotí nynější politiku, přední politiky a aktuální otázky. Babiš dle něho není ve střetu zájmů. Klaus už se do politiky nevrátí. Rozum mu zůstává stát nad kauzou Michalákových v Norsku. ODS dle něho není pomoci a měla by se rozpustit. Odmítá, aby se ČR podílela na péči o imigranty. Ti navíc představují epidemiologické riziko.
17.06.2015 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (412 článků)

Boris Šťastný slaví úspěchy s koktejly na hubnutí

 
Lidové noviny píší o podnikání Borise Šťastného, dříve vlivného ódéesáka. Kdysi přebral od Pavla Béma vedení pražské ODS, byl i poslancem. Nyní se lékař zaměřil na hubnutí a úspěchy s proteinovými koktejly prý slaví především u členů ČSSD. Dodnes prý lituje, že se Václav Klaus loni před volbami nepostavil do čela nového politického subjektu.
24.09.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Pavel Bém (851 článků) , Boris Šťastný (412 článků)

Exposlanec ODS Šťastný: Klaus už uspět nemůže

 
Bývalý poslanec ODS Boris Šťastný a dlouholetý spojenec Václava Klause si myslí, že bývalý prezident šanci na svůj politický návrat promeškal. Informoval o tom server Týden.cz. Bývalý poslanec ODS Boris Šťastný původně zvažoval, že bude v předčasných volbách kandidovat za blok Hlavu vzhůru. Nakonec tak ale neučinil.
04.12.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10543 článků) , Boris Šťastný (412 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »