Články k osobnosti

Bolek Polívka

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bolek Polívka »
 

Noční tah celebrit Karlovými Vary: Rozverný Polívka, vysmátí Chinaski či zamilovaný Gudas s krásnou manželkou

 
Karlovy Vary během festivalu nikdy nespí. V pátek večer bylo ve městě plném celebrit opět rušno a v místních podnicích nestíhali dolévat alkohol. Po kolonádě si to štrádovali Bolek Polívka i jeho dcera s přítelem, vysmátá Jitka Schneiderová, Simona Lewandowská s doprovodem nebo hokejista Radko Gudas. A šťastlivci mohli narazit rovnou na hollywoodskou hvězdu Clivea Owena, kterého zachytili fotografové eXtra.cz.
07.07.2024 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Clive Owen (24 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků) , Bolek Polívka (693 článků) , Simona Lewandowská (15 článků)

MÓDA Z VARŮ: Zmoklé róby na závěr, hrdý Trojan i nadšený Polívka a Nerudová

 
Vyzpovídali jsme celebrity na červeném koberci slavnostního zakončení mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Nechyběli herec Bolek Polívka s manželkou Marcelou, herečka Jitka Schneiderová, herec Josef Trojan, topmodelka Karolína Kurková a další hvězdy. Reportér Renato Salerno si před kamerou iDNES.tv popovídal i s ředitelem KVIFF Jiřím Bartoškou či političkou Danuší Nerudovou.
07.07.2024 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (892 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků) , Bolek Polívka (693 článků) , Karolína Kurková (468 článků) , Josef Trojan (56 článků) , Jitka Nerudová (7 článků) , Renato Renato (10 článků) , Renato Renato (10 článků) , Renato Renato (10 článků)

Tajný mejdan herecké honorace: Polívka s rozjuchanou Marcelou, Mádl středem pozornosti a křepčící Issová. Víno teklo proudem

 
Ke karlovarskému festivalu patří noční party a nejinak tomu bylo i v pátek večer. Do baru Bokovka se slétla plejáda herců i dalších celebrit a zábava trvala až do nočních hodin. Nechyběli Bolek Polívka s dcerou Annou, Jiří Mádl, Jitka Schneiderová nebo Jan Hřebejk. Jak zachytil fotograf eXtra.cz, alkohol tekl proudem.
06.07.2024 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (547 článků) , Jiří Mádl (595 článků) , Jitka Schneiderová (429 článků) , Bolek Polívka (693 článků)

S Bolkem se pořád milujeme, ale už jinak, říká herečka Chantal Poullain

 
Chantal Poullain (67) promluvila v rozhovoru pro iDNES.cz o lásce mezí ní a jejím bývalým manželem Bolkem Polívkou a zavzpomínala na natáčení s režisérkou Věrou Chytilovou. Herečka také prozradila své životní motto a rozebrala, o čem je její nová kniha, kterou vydala dlouhých jedenáct let po své prvotině.
17.06.2024 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Chantal Poullain (308 článků) , Věra Chytilová (142 článků)

Nenápadná nejstarší dcera Bolka Polívky: Záhadná Kamila je nerada ve světle reflektorů

 
Bolek Polívka (74) má skvělé vztahy jak se svými expartnerkami, tak i se svými dětmi. Na křtu další knihy své bývalé manželky Chantal Poullain (67) se objevil nejen jejich syn Vladimír, ale také dcera Anna a tajemná Kamila (49), kterou herec moc do společnosti nebere. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
30.05.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Chantal Poullain (308 článků) , Vladimír Polívka (219 článků) , Vladimír Polívka (210 článků) , Anna Bolk (8 článků)

Chantal Poullain v obklopení rodiny: Dávná láska Polívka, syn Vladimír i nevlastní dcera Anna

 
Chantal Poullain (67) v úterý pokřtila knihu s názvem Chantal: Život na kolotoči. Na akci nechyběla celá její rodina včetně nevlastní dcery Anny Polívkové. Podpořit ji přišli i někteří kolegové z branže jako například herečka Yvetta Blanarovičová, zpěvačka Bára Basiková a další. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
18.05.2024 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Bára Basiková (727 článků) , Yvetta Blanarovičová (371 článků) , Anna Polívková (260 článků) , Chantal Poullain (308 článků) , Vladimír Polívka (219 článků) , Vladimír Polívka (210 článků)

Bolek Polívka zažil vlastní pohřeb: Chtěl jsem si z rakve vyfotit boty a smuteční hosty, říká

 
Svůj pohřeb si nanečisto vyzkoušel bývalý Valašský král Bolek Polívka. V seriálu Vytoč mého agenta si zahrál sám sebe a při té příležitosti se hned nechal seriálově zabít. Jaké to bylo, prozradil redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
05.05.2024 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků)

Vladimír Polívka nespí se ženami nad třicet: V komedii Sladký život padne jako hokejista na dno

 
Vladimír Polívka (34) nesouloží se ženami nad třicet. Nebo alespoň jeho postava v nové romantické komedii Sladký život, kde si zahrál slavného hokejového reprezentanta. Charismatický syn Bolka Polívky a Chantal Poullain bere přípravu na roli velmi vážně, a tak v rámci tréninku oprášil brusle a hokejku. S tou mu to však prý moc nešlo, přiznal redakci eXtra.cz v tiskové zprávě.
10.03.2024 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (308 článků) , Vladimír Polívka (219 článků) , Vladimír Polívka (210 článků) , Bolek Polívka (693 článků)

Pyšný tatínek Bolek Polívka. Dceru Marianu hodlá před nápadníky střežit, prý jim nic nedaruje

 
Bolek Polívka je pyšný tatínek celkem šesti dětí. Na slavnostní premiéru nového snímku Sucho dorazil společně s manželkou a svými třemi nejmladšími potomky. Po dlouhé době do společnosti vyvedl dceru Marianu, která vyrostla do krásy. Právě o ní se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz a přiznal, že je připraven odhánět nápadníky. 
16.02.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků)

Láska mezi Polívkou a jeho krásnou Marcelou kvete i po letech. Na premiéře nechyběly něžné doteky a polibky

 
Na brněnské premiéře filmu Sucho se objevil oblíbený herec Bolek Polívka s manželkou Marcelou Černou. Jejich vzájemná náklonnost a romantika neunikly pozornosti publika ani naší redakci, která zachytila jejich romantické chvíle na fotografiích. 
14.02.2024 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků)

Málo známá dcera Bolka Polívky: Patnáctiletá Mariana roste do krásy, synové se potatili

 
Herec Bolek Polívka s manželkou Marcelou překvapili. Na premiéru filmu Sucho totiž dorazili s nejmladší dcerou Marianou, která se příliš často ve společnosti slavných rodičů neukazuje. Jak ale zachytili fotografové eXtra.cz, dívka roste do krásy.
14.02.2024 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Mariano Mariano (7 článků)

Čtyři děti se třemi manželkami: Hodinový manžel David Matásek si užívá velkou rodinu

 
Komedie Hodinový manžel byla debutem režiséra a scenáristy Tomáše Svobody, který do rolí čtyř hlavních hrdinů obsadil Davida Novotného, Lukáše Latináka, Bolka Polívku a Davida Matáska, jemuž bude v únoru 61 let. Vždy byl magnetem na ženy, o čemž svědčí i fakt, že byl třikrát ženatý. Jak se ale svěřil pro Novinky, je hrdý na to, jak celá jeho velká rodina funguje.
14.01.2024 19:45 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (117 článků) , Bolek Polívka (693 článků) , David Matásek (176 článků) , Tomáš Svoboda (166 článků) , Lukáš Latinák (5 článků) , David Novotný (117 článků) , Tomáš Svoboda (212 článků) , David Novotný (116 článků) , Tomáš Svoboda (79 článků) , Tomáš Svoboda (54 článků)

Kvíz: Valašský král alias herec Bolek Polívka

 
Bolek Polívka patří mezi významné osobnosti v kulturní oblasti. Je známý komik, herec, básník, mim, ale i podnikatel a samozřejmě valašský král. Lásku k divadlu převzal od svých rodičů.
12.01.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků)

Romantický hrdina? Co jsem v něm našel sociopata, hraje se mi líp, říká Polívka

 
Jde z role do role, ale naučil se už přistupovat ke své profesi tak, aby neměla zničující dopad na jeho soukromí. A taky už se za každou cenu nevyhýbá hraní se svým tátou Bolkem Polívkou. Čemu kromě herectví se teď Vladimír Polívka chce věnovat, proč mu Instagram nabízí videa s batolaty a jak řeší partnerské hádky?
29.12.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Vladimír Polívka (219 článků) , Vladimír Polívka (210 článků)

Lucifera v Čert ví proč měl původně hrát někdo jiný: Csongor Kassai dostal roli náhodou

 
Přesně 20 let letos uplynulo od premiéry filmové pohádky Čert ví proč. S natáčením oblíbeného snímku, který vznikl v česko-slovenské koprodukci s německými tvůrci, přitom souvisí řada zajímavostí. Málokdo například ví, že k roli Lucifera se slovenský herec Csongor Kassai dostal zcela náhodou. Právě ona ho paradoxně v očích diváků na začátku tisíciletí nejvíce proslavila. Původně si měl totiž rohy nasadit Bolek Polívka. Prozradil to sám Kassai v rozhovoru pro deník Právo. V jedné scéně si pak dokonce zahrál i sám režisér snímku Roman Vávra.
28.12.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Csongor Kassai (6 článků) , Roman Vávra (9 článků) , Bolek Polívka (693 článků)

Poslední projekt Davida Stypky: Pro pohádku Největší dar před smrtí složil hudbu, duet s Ewou Farnou dodnes láme srdce

 
Je tomu rok, co měla premiéru pohádka Největší dar, ve které si zahrál i Bolek Polívka. Tři písně pro pohádku složil i muzikant David Stypka. Ten sice v roce 2021 zemřel, jeho odkaz ale přetrvává dodnes. Jak pro Ostravan řekla režisérka snímku Marta Gerlíková, muzika v pohádce je naprosto dokonale načasovaná.
21.12.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Ewa Farna (1469 článků) , David Stypka (43 článků)

Loučení s knížetem Karlem plné celebrit: Stylová Čvančarová, Holubová se synem či Bolek Polívka

 
Poslední rozloučení s Karlem Schwarzenbergem si nenechala ujít řada známých osobností. Dorazila plejáda tváří ze světa politiky a stejně tak z řad celebrit. Na místě byla i redakce eXtra.cz. Jak zdokumentovali fotografové, poslední sbohem přišla dát například Jitka Čvančarová či Eva Holubová. 
09.12.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (426 článků) , Bolek Polívka (693 článků) , Jitka Čvančarová (951 článků) , Karel Schwarzenberg (4145 článků)

Jana Nagyová se vrací na obrazovky: Legendární Arabela zazáří v pokračování Hořkého světa

 
Právě probíhá natáčení druhé série divácky oblíbeného seriálu Hořký svět z prostředí sladoven a pivovarů. Kromě starých postav, kterým dominuje Bolek Polívka, Matouš Ruml, Jakub Štáfek, Eva Holubová a Barbora Černá, se však můžeme těšit na opravdu silnou podporu v podobě nově příchozí legendární princezny Arabely neboli herečky Jany Nagyové (64). Rozhovor o tom, jak se jí k seriálu po téměř čtyřiceti letech vracelo, poskytla redakci eXtra.cz prostřednictvím TV Prima.
01.10.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (426 článků) , Bolek Polívka (693 článků) , Matouš Ruml (119 článků) , Jakub Štáfek (243 článků) , Jana Nagyová (1744 článků) , Barbora Černá (29 článků) , Bára Černá (29 článků) , Jana Nagyová (1737 článků) , Barbora Černá (22 článků)

Chantal Poullain ohromila mladistvým vzhledem: Prozradila, jak se udržuje fit

 
Je to velmi nadaná a noblesní dáma, která vyměnila svůj život ve Francii za malebné Čechy. Řeč je o divadelní a filmové herečce Chantal Poullain, která byla vdaná za Bolka Polívku, jemuž přivedla na svět syna Vladimíra. Ačkoliv letos oslavila své 67. narozeniny, její věk by jí tipoval pouze málokdo. Jaký je její recept na věčné mládí? To prozradila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz. 
26.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků) , Chantal Poullain (308 článků) , Vladimír Polívka (219 článků) , Vladimír Polívka (210 článků)

Chyby ve filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag s Bolkem Polívkou: trenky, slivovička i božský Kája

 
Dědictví aneb Kurvahošigutntag v hlavní roli s Bolkem Polívkou – který jiný film byste mohli vidět klidně podesáté? Ve filmu se ale vyskytuje řada chyb, a to od různých přeřeknutí přes jinou barvu Bolkova spodního prádla. V zrcadle dokonce můžete v jedné scéně zahlédnout i celý natáčecí štáb.
12.07.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Bolek Polívka (693 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »