Články k osobnosti

Bob Geldof

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bob Geldof »
 

Nová alba: Dan Bárta & Illustratosphere, Visací zámek i Švihadlo

 
Nová alba vycházejí i v krizových časech boje s koronavirem. U nás se objevily kolekce Dana Bárty s kapelou Illustratosphere, Visacího zámku či Švihadla, v zahraničí vyšly mimo jiné desky Nialla Horana nebo kapely The Boomtown Rats, v níž hraje Bob Geldof.
18.03.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (232 článků) , Bob Geldof (52 článků) , Niall Horan (41 článků)

Sting a další hvězdy se obuly do Mayové. „Zpackaný brexit“ je připraví o miliony

 
Skupina předních britských hudebníků se pokouší premiérku Theresu Mayovou přesvědčit o negativních dopadech, které bude mít odchod z Evropské unie na tamní hudební průmysl. V otevřeném dopise, jehož autorem je rockový zpěvák a aktivista Bob Geldof, vypočítávají finanční a tvůrčí ztráty, které podle nich způsobí izolace ve „vlastními silami vybudovaném kulturním vězení“. Informoval o tom list The Guardian.
07.10.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Theresa Mayová (258 článků)

Ředitel Miro Smolák: Vyhledáváme osobnosti napříč žánry

 
V pražském kostele svatého Rocha na Strahově sídlí Galerie Miro už od roku 1993. Její majitel a ředitel Miro Smolák se rozhodl o sedm let později jako výraz uznání mecenášům umění i samotným umělcům vytvořit projekt mezinárodních ocenění Trebbia. Sošku anděla si už odnesly osobnosti nejen z Čech a Slovenska, ale také z Evropy i zbytku světa. Patří mezi ně hudebníci Bob Geldof, Ron Wood, mecenáška Meda Mládková, režisér Otakar Vávra či Nicholas Winton. Letošní, patnácté slavnostní předání cen proběhne 13. března ve Španělském sále Pražského hradu.
07.03.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ron Wood (8 článků) , Bob Geldof (52 článků) , Otakar Vávra (103 článků) , Nicholas Winton (124 článků)

Nakynutá modelka šla do plavek: Takhle maskuje své kypré tvary

 
Pětadvacetiletá dcera zpěváka Boba Geldofa se dříve uplatnila ve světě modelingu, ale nyní by se svou postavou obstála leda tak mezi boubelkami. Pixie se během posledních měsíců výrazně zakulatila, což jí ovšem nebrání v plážových radovánkách.
06.01.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Bob Geldof šokuje: Smrt dcery jsem očekával

 
Irský hudebník Bob Geldof tvrdí, že smrt své dcery Peaches tak nějak očekával. Tedy napůl. Pětadvacetiletá matka dvou malých dětí zemřela na předávkování heroinem v dubnu 2014 a čtyřiašedesátiletý otec se chvíli po této tragické události znova oženil.
03.12.2015 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Zpěvák loni kvůli drogám přišel o manželku, teď se sblížil s její devatenáctiletou sestrou

 
Už je to rok a půl, co rodinu irského muzikanta Boba Geldofa (63) postihla krutá rána. Jeho dceru Peaches Geldof našli mrtvou v jejím domě. Nebyla to přitom zdaleka první tragédie, se kterou se momentálně čerstvě ženatý zpěvák musel poprat. Drogy jej připravily i o exmanželku. Nepředstavitelně těžké chvíle si ovšem prožil i další zpěvák Thomas Cohen, jelikož po ztrátě Peaches, jež byla jeho manželkou, zůstal sám na jejich dvě malé děti... Soudě podle nejnovějších fotografií, které se objevily na zahraničních webech, ovšem našel lásku novou, a pokud to vyjde, dokonce zůstane v rodině...
30.09.2015 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Bob Geldof se o víkendu oženil

 
Bob Geldof se o víkendu oženil se svou dlouholetou přítelkyní Jeanne Marine. Po osmnácti letech soužití a šestnáctiměsíčních zásnubách se stali manželi během obřadu na Francouzské riviéře. Jejich svatby se zúčastnili příbuzní, přátelé a řada celebrit.
22.09.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Jeanne Marine (3 články)

Jak se jí tohle povedlo? Modelka a dcera známého zpěváka během půl roku hodně přibrala

 
Necelých sedm měsíců stačilo anglické modelce a příležitostné zpěvačce Pixie Geldof na to, aby se z droběnky stala boubelkou. S plnými křivkami, na které u ní nejsme zvyklí, se o víkendu ukázala na svatbě svého otce Boba Geldofa ve Francii a později i při paddleboardingu s přítelem.
21.09.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Známý zpěvák, kterému loni zemřela v pětadvaceti dcera, se po devatenácti letech oženil s partnerkou

 
Po devatenácti letech společného života s francouzskou herečkou Jeanne Marine do toho konečně populární irský zpěvák Bob Geldof (63) praštil. Dvojice si řekla svá ‚ano‘ v sobotu na jihu Francie během obřadu, jehož se účastnila řada slavných tváří. Jedna z jeho nejmilovanějších na ní ale chyběla – dcera Peaches Geldof, která loni v dubu zemřela po předávkování heroinem v pouhých pětadvaceti letech.
20.09.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Jeanne Marine (3 články) , Peaches Geldof (47 článků)

Bob Geldof se oženil

 
Irský hudebník Bob Geldof se rozhodl podruhé oženit. Třiašedesátiletý miliardář a aktivista si vzal svou dlouholetou přítelkyni Jeanne Marine na jihu Francie. Jejich sňatku v Rayol Canadle Sur Mer přihlíželi jen nejbližší přátelé a rodina. Svatba měla být utajena, ale na poslední chvíli ji vyzradila Bobova nejstarší dcera Fifi.
29.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Jeanne Marine (3 články)

Adele dala košem kolegům: Nechce žádnou společnou vánoční »odrhovačku«

 
Když Bob Geldof oslovil šestadvacetiletou zpěvačku Adele, aby mu zpívala po boku dalších hvězd ve vánočním speciálu, doufal, že bude největším jménem na seznamu slavných. Jenže nebude. Autorka mnoha cenami ověnčených alb 19 a 21 nabídku odmítla. Projekt Band Aid 30 se musí obejít bez ní.
21.11.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Adele odmítla nazpívat vánoční song se spoustou hvězd

 
Když Bob Geldof oslovil 26letou zpěvačku Adele, aby mu zpívala po boku dalších hvězd ve vánočním speciálu, doufal, že bude největším jménem na seznamu slavných. Jenže nebude. Autorka mnoha cenami ověnčených alb nabídku odmítla. Projekt Band Aid 30 se musí obejít bez ní.
18.11.2014 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Bob Geldof chystá novou verzi písně pro Afriku

 
Hudebník a filantrop Bob Geldof hodlá nahrát novou verzi písně pro Afriku, která v 80. letech pomohla vybrat finanční prostředky na boj s hladomorem v Etiopii.
12.11.2014 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

VIDEO Kup song, zastavíš virus. Band Aid zpívá proti ebole

 
Třetí coververze známé charitativní písně Do They Know It's Christmas? už vydělává peníze na boj proti ebole v západní Africe a je nejprodávanějším singlem roku 2014.
11.11.2014 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Bob Geldof: „Jako otec jsem selhal“

 
Šedesátiletý irský zpěvák si klade za vinu smrt své dcery Peaches. Měl pro ni prý udělat víc.
17.10.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Modelku Geldof zabil heroin! Drogy schovávala na půdě, řekla policie

 
Dcera zpěváka Boba Geldofa Peaches zemřela letos v dubnu na předávkování heroinem. K tomuto závěru dnes podle agentury AP dospěl koroner Roger Hatch, podle něhož 25letá žena vzala osudnou dávku poté, co se určitou dobu snažila zbavit závislosti na drogách.
23.07.2014 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Geldofová schovávala drogy na půdě, koroner potvrdil předávkování

 
Dcera zpěváka Boba Geldofa Peaches zemřela letos v dubnu ve věku pětadvaceti let na předávkování heroinem. K tomuto závěru dospěl koroner Roger Hatch, podle něhož vzala osudnou dávku poté, co se určitou dobu snažila zbavit závislosti na drogách. V jejím domě se našly spálené lžičky, 79 injekčních stříkaček a velké množství drog.
23.07.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Mrazivá zpráva patologa: Víme, co zabilo slavnou modelku!

 
Modelka Peaches Geldof, dcera slavného irského rockera Boba Geldofa, je další obětí heroinu. Britské úřady vydají podle deníku The Times ve čtvrtek 1. května vyšetřovací zprávu, v níž oznámí, že pětadvacetiletá matka dvou dětí se 7. dubna předávkovala silně návykovou drogou a na následky těžké intoxikace narkotikem zemřela.
06.05.2014 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků) , Peaches Geldof (47 článků)

Jak zemřela modelka Peaches Geldofová? Předávkovala se HEROINEM, potvrdila policie

 
Nedávno zesnulá pětadvacetiletá Peaches Geldofová, dcera zpěváka Boba Geldofa, zemřela na předávkování heroinem. Napsal to dnes britský list The Times a následně to potvrdila i policie, která smrt vyšetřuje.
01.05.2014 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)

Geldofová zemřela na předávkování heroinem. Stejně jako její matka

 
Nedávno zesnulá Peaches Geldofová, dcera zpěváka Boba Geldofa, zemřela na předávkování heroinem. Oznámili to vyšetřovatelé, jejichž informace měl k dispozici i list The Times. Pětadvacetiletou modelku tak potkal stejný osud jako její matku.
01.05.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Bob Geldof (52 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »