Články k osobnosti

Pavel Bláha

  instruktor v anglické armádě, šef snb, západní agent, zemanův uhlavní nepřítel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Pavel Bláha »
 

Oblastní sdružení ODS Hradec Králové má nové vedení

 
Na oblastním sněmu si ve středu 11. 1. 2017 členové oblastního sdružení ODS Hradec Králové zvolili ze svých řad nové vedení. Předsedou byl zvolen Václav Řehoř, místopředsedy pak Michal Moravec a Jakub Vít. Řadovými členy oblastní rady byli zvoleni Petra Škopová, Jaroslav Filip, Jiří Bláha, Jiří Kričfaluši, Josef Šejvl, Miloš Nepilý, Pavel Staněk a Ladislav Šimeček.
14.01.2017 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Filip (31 článků) , Pavel Staněk (29 článků) , Václav Bláha (12 článků) , Josef Bláha (14 článků) , Petr Václav (841 článků) , Jiří Moravec (38 článků) , Václav Moravec (528 článků) , Jiří Staněk (32 článků) , Pavel Bláha (5 článků) , Petr Pavel (605 článků)

Táborský kandidát do senátu Bláha: ODS se odrazila od politického dna

 
Stejně dlouho, jako zastává Pavel Eybert mandát senátora, vede Jindřich Bláha (ODS) radnici v Soběslavi. Již dvacet let. Nyní by rád svého kolegu v horní komoře nahradil a navázal na jeho práci. Za úspěch ODS by považoval získání pěti až sedmi mandátů. Co považuje v programu strany za nejdůležitější? A jaké jsou jeho vlastní plány? I s tím se svěřil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
30.07.2016 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Eybert (16 článků) , Pavel Bláha (5 článků)

Co mají společného Brzobohatý a muž na snímku vpravo? Tomu se nechce ani věřit...

 
Když se v seriálu 30 případů majora Zemana poprvé objevil Radek Brzobohatý (†79) coby agent Pavel Bláha, komunistickým papalášům se vzteky protáhly obličeje! Měl líbivou tvář, charismatický hlas, noblesní chování! Kam se na něj hrabal ten strojený panák Zeman v podání Vladimíra Brabce (79)! To se přece nemělo stát! Bláha – zarytý nepřítel socialismu – měl přece být odporný, a rozhodně neměl divačky u obrazovek srážet na kolena! Ironií osudu je, že skutečný agent Václav Knotek (†38) byl stejně zajímavou osobností…
01.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bláha (5 článků) , Václav Bláha (12 článků)

Státní zakázky nejsou pro moji firmu zásadní, říká exministr Němec

 
Advokátní kancelář Němec, Bláha, Navrátilová má drtivou většinu příjmů od privátních klientů a od ministerstva spravedlnosti inkasovala v posledních čtyřech letech jen něco přes dva miliony korun. Platnou smlouvu o právních službách prý měla s ministerstvem uzavřenou i během předchozího tříletého působení Jiřího Pospíšila (ODS) v čele úřadu. Exministr spravedlnosti Pavel Němec to v neděli řekl v ČT.
01.08.2010 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2050 článků) , Jiří Pospíšil (2050 článků) , Pavel Němec (69 článků) , Pavel Bláha (5 článků)

Kovářová odložila dohodu s Němcovou kanceláří, rozhodne o ní Pospíšil

 
O smlouvě mezi ministerstvem spravedlnosti a advokátní kanceláří Němec, Bláha & Navrátilová, v níž figuruje exministr pro místní rozvoj a spravedlnost Pavel Němec a která delší čas ministerstvu poskytuje své služby, rozhodne až nové vedení úřadu. Mluvčí ministerstva Jitka Zinke informovala, že nynější šéfka resortu Daniela Kovářová dohodu nepodepíše.
09.07.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Němec (69 článků) , Daniela Kovářová (208 článků) , Pavel Pospíšil (58 článků) , Jitka Němcová (51 článků) , Pavel Bláha (5 článků)
« Předchozí 1 Další »