Články k osobnosti

Billy Wilder

  režisér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Billy Wilder »
 

Nová DVD: Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie, Po stopách Mursupilamiho a Byt

 
Pro milovníky strachu a napětí vychází tento týden americká Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie. Pro ty, kdo se zase radši zasmějí, je tu francouzská komedie Po stopách Marsupilamiho. A klasická komedie Billyho Wildera Byt vychází na Blu-Ray, který obsahuje také původní český kinodabing z roku 1963.
30.04.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Billy Wilder (5 článků) , Billy Ray (13 článků)

Projekt 100 startuje hollywoodskou klasikou

 
Jeden z nejlepších filmů legendárního amerického režiséra Billyho Wildera Sunset Boulevard z roku 1950 zahajuje ve čtvrtek letošní kolekci čtyř mimořádně kvalitních, navíc skvěle digitálně restaurovaných filmů, uváděných do kin v rámci Projektu 100.
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Billy Wilder (5 článků)

Mrkněte: Unikátní barevné fotky z nejslavnější americké komedie vás dostanou

 
Pojďte vzpomínat! Nejslavnější americkou komedii Někdo to rád horké režiséra Billyho Wildera o dvou muzikantech, kteří se na útěku před gangstery převléknou za ženy a společně s dámskou kapelou vyrážejí na turné, kde zažijí ty nejbláznivější situace, viděl snad každý.
09.10.2012 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Billy Wilder (5 článků)

Nová DVD - Pan Popper a jeho tučňáci, Captain America, Byt

 
Společně s Jimem Carreym se můžete potěšit partičkou roztomilých tučňáků ve filmu Pan Popper a jeho tučňáci, na akční výpravu do dob 2. světové války se zase můžete vydat s Chrisem Evansem ve filmu Captain America: První Avenger. V kolekci Největší filmové klenoty vychází nestárnoucí komedie Billyho Wildera Byt s Jackem Lemmonem a kolekce historických filmů nabízí tři v jednom balení: Jih proti Severu, Doktor Živago a Jméno růže.
22.11.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Lemmon (1 článek) , Chris Evans (88 článků) , Billy Wilder (5 článků) , Chris Evans (88 článků) , Chris Evans (88 článků)

Hvězda stříbrného plátna je hereckým sólem Jitky Frantové

 
Herečka Jitka Frantová, která od roku 1969 žije a tvoří v Římě, se již podruhé úspěšně vrátila na scénu Divadla Reduta ve svém rodném Brně. Poprvé to bylo v jejím autorském monodramatu Mé pražské jaro, nyní jako Ona, hlavní hrdinka hry Hvězda stříbrného plátna, kterou napsal a v Brně nastudoval dramatik a režisér Jiří Pokorný na motivy oscarového filmu z roku 1950 Sunset Boulevard režiséra Billyho Wildera.
07.03.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Billy Wilder (5 článků) , Jitka Frantová (29 článků) , Jiří Pokorný (41 článků)
« Předchozí 1 Další »