Články k osobnosti

Billy Crystal

  herec, producent, komik, spisovalel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Billy Crystal »
 

Slavný komik terčem útoků: Nejsem proti gay sexu v televizi, ale proti sexu obecně

 
Herec Billy Crystal byl jedním z prvních herců, kteří se ukázali na televizních obrazovkách jako otevřeně se k homosexualitě hlásící postava. Americké hvězdy se zeptali na to, co si myslí o zobrazování gayů a sexu mezi nimi na obrazovkách dnes. Odpověděl, že je to pro něj trochu moc. Myslel ale sex obecně. Jenže novináři to vytrhli z kontextu a z Billyho je teď homofob. Bulvár se fámy chytil a on se musí obhajovat.
22.01.2015 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Billy Crystal (9 článků)

Hvězdy komedie Když Harry potkal Sally po 25 letech spolu: Takhle se změnili Meg Ryan a Billy Crystal

 
Ani po pětadvaceti letech neztrácí komedie Když Harry potkal Sally svůj nadhled a vtip. Představitelé hlavních postav Meg Ryan a Billy Crystal se nyní opět potkali, a to v pondělí na jednom pódiu u příležitosti 41. ročníku Chaplin Award Gala. V newyorském Lincoln Centru navíc pobavili všechny přítomné, když tipovali, co by jejich postavy mohly dělat dnes...
02.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Meg Ryan (50 článků) , Billy Crystal (9 článků)

Populární komik Jay Leno končí po 22 letech se svou Tonight Show. Nebaví ho současní umělci

 
Televizní komik a moderátor pořadu The Tonight Show Jay Leno se ve třiašedesáti letech rozhodl přenechat prostor mladším a vyklidit pole. Stanice NBC tak dnes večer odvysílá finální díl talk show, která se na obrazovkách vysílá po dobu 22 let, v níž bude Leno v roli moderátora. Jeho posledními hosty budou country zpěvák Garth Brooks a herec Billy Crystal, který se objevil rovněž v úplně prvním díle pořadu. Otěže po Lenovi převezme další známý komik Jimmy Fallon.
06.02.2014 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Fallon (58 článků) , Billy Crystal (9 článků) , Garth Brooks (2 články) , Jay Leno (32 článků) , Jay Brooks (1 článek)

Přímý přenos z předávání Oscarů vidělo v televizi 40 milionů lidí

 
Přímý přenos ze slavnostního večera předávání filmových Oscarů sledovalo téměř 39,3 milionu televizních diváků, o čtyři procenta víc než loni. Podle magazínu Variety lze nárůst sledovanosti u nedělní hollywoodské ceremonie přičíst návratu 63letého komika Billyho Crystala k moderování slavnostního večera.
28.02.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Billy Crystal (9 článků)

Oscary ovládl černobílý Umělec

 
V Los Angeles se v noci na pondělí rozdávaly prestižní filmové ceny Oscar. Favorizovaný černobílý němý film The Artist (Umělec) Michela Hazanaviciuse nezklamal a připsal si ocenění za nejlepší film, režii, kostýmy, původní hudbu a herce v hlavní roli. K moderování se po osmi letech vrátil americký herec Billy Crystal.
27.02.2012 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Billy Crystal (9 článků) , Michel Hazanavicius (7 článků)

Oscary sbíral černobílý Umělec i Hugo Martina Scorseseho

 
V Los Angeles se v noci na pondělí rozdávaly prestižní filmové ceny Oscar. Favorizovaný film The Artist (Umělec) Michela Hazanaviciuse si připsal ocenění za nejlepší režii, kostýmy a původní hudbu. K moderování se po osmi letech vrátil americký herec Billy Crystal.
27.02.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Billy Crystal (9 článků) , Martin Scorsese (96 článků) , Michel Hazanavicius (7 článků)

První Oscary pro Huga Martina Scorseseho

 
V Los Angeles se v noci na pondělí rozdávají prestižní filmové ceny Oscar. K moderování se po osmi letech vrátil americký herec Billy Crystal.
27.02.2012 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Billy Crystal (9 článků) , Martin Scorsese (96 článků)

Osvědčený komik Billy Crystal (64): Oscary moderuje už podeváté!

 
Eddie Murphy udělal pořadatelům letošního Oscarů čáru přes rozpočet. Na poslední chvíli cukl a předávání prestižních filmových cen uvádět nebude. Zachránit slavnostní večer se proto vydal komik Billy Crystal. A bude to velký comeback! Oscary se chystá moderovat již podeváté.
26.02.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (75 článků) , Billy Crystal (9 článků)

Murphyho při předávání Oscarů nahradí Billy Crystal

 
Únorové předávání filmových cen Oscar bude uvádět americký herec a komik Billy Crystal. Oznámil to na Twitteru. Slavnostním večerem měl původně provázet Eddie Murphy, ale nakonec se této úlohy vzdal, připomíná agentura DPA.
11.11.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Eddie Murphy (75 článků) , Billy Crystal (9 článků)
« Předchozí 1 Další »