Články k osobnosti

Bill Ward

  bubeník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bill Ward »
 

Black Sabbath: Poslední koncert v Japonsku. Pak skončíme

 
Metalová legenda Black Sabbath zřejmě přestane koncertovat, informoval britský Guardian. Ozzy Osbourne, Tony Iommi a Geezer Butler se chtějí rozloučit s fanoušky na festivalu Ozzfest Japan 22. listopadu v Tokiu. Zda se dostaví původní bubeník Bill Ward, není jasné.
24.03.2015 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (286 článků) , Geezer Butler (5 článků) , Tony Iommi (17 článků) , Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (4 články) , Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (1 článek) , Black Sabbath (53 článků)

Podle Osbourna odešel Ward z Black Sabbath kvůli bídné fyzické kondici

 
Ozzy Osbourne, zpěvák britské skupiny Black Sabbath, vysvětlil v rozhovoru pro americký list New York Daily News, co bylo za odchodem původního bubeníka Billa Warda ze sestavy. Ward opustil skupinu na začátku loňského roku.
07.08.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (286 článků) , Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (6 článků)

Legenda je pohromadě: Black Sabbath přijedou i s Ozzym do Prahy!

 
Legendární skupina Black Sabbath zahraje 7. prosince v pražské O2 areně, kde představí i písně z nového alba s názvem 13, které vyjde v červnu. Na světové turné Black Sabbath vyráží v téměř kompletní původní sestavě, kterou tvoří zpěvák Ozzy Osbourne, kytarista Tony Iommi a baskytarista Terry "Geezer" Butler. Chybět bude bubeník Bill Ward. 
08.04.2013 23:45 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (286 článků) , Tony Iommi (17 článků) , Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (4 články) , Bill Ward (6 článků) , Tony Black (14 článků)

Návrat Black Sabbath už je nereálný, chybí kytarista i bubeník

 
Ještě nedávno trvala naděje věrných fandů, že uvidí rockovou legendu Black Sabbath v původní sestavě. Pak se objevila vážná nemoc kytaristy Tonyho Iommiho a nakonec se ještě nepohodli s bubeníkem Billem Wardem.
16.05.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tony Iommi (17 článků) , Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (6 článků) , Tony Black (14 článků)

Přijde Black Sabbath o bubeníka?

 
Bubeník heavymetalové skupiny Black Sabbath Bill Ward pohrozil odchodem ze skupiny, pokud nedostane smlouvu, která by "byla k podpisu". Informoval o tom na webu specializovaný časopis Rolling Stone. Třiašedesátiletý bubeník na internetu zveřejnil dopis, ve kterém uvedl, že se cítí "odstrčený", a dodal, že chce smlouvu, která "by odrážela jistou úctu vůči mě coby svébytnému členu kapely".
03.02.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (4 články) , Bill Ward (6 článků)

Kytarista skupiny Black Sabbath Tony Iommi má rakovinu.

 
Třiašedesátiletý Iommi spolu se zpěvákem Ozzym Osbournem , bubeníkem Bill Wardem a baskytaristou Geezerem Buttlerem založili koncem 60. let v Birminghamu skupinu, která patří k nejúspěšnějším hardrockovým formacím a prodala na 70 milionů desek. Levák Iommi se stal špičkovým kytaristou, přestože v mládí přišel v továrně o špičky dvou prstů.
10.01.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Ozzy Osbourne (286 článků) , Tony Iommi (17 článků) , Bill Ward (6 článků) , Bill Ward (4 články) , Bill Ward (6 článků) , Tony Black (14 článků)
« Předchozí 1 Další »