Články k osobnosti

Bill Gates

  podnikatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bill Gates »
 

Koronavirus jsem nestvořil, popřel Bill Gates konspirační teorie

 
Miliardář a zakladatel Microsoftu Bill Gates popřel konspirační teorie, které tvrdí, že stojí za vznikem koronaviru. Rovněž odmítl tvrzení, že věnoval peníze na vývoj vakcíny, aby skrze ni dostal do lidských těl elektronická zařízení, píšou servery CNBC a Ladbible.
26.07.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Tajná cenzura? Černý seznam? Twitter čelí vážnému obvinění

 
Po hackerských útocích na twitterové účty známých osobností v noci ze středy na čtvrtek, kdy byly napadené účty lidí, jako je zakladatel Microsoftu Bill Gates, bývalý americký prezident Barack Obama, aktuální prezidentský kandidát za Demokraty Joe Biden či účty společností Apple nebo Uber s cílem vymámit z lidí kryptoměny, se zjistilo, že Twitter využívá funkce, která některé uživatele a jejich názory může upozadit. Admini tak dokážou zabránit, aby se příspěvky některých lidí zobrazovali mezi nejviditelnějšími či ve vyhledávání.
17.07.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Barack Obama (2456 článků) , Joe Biden (65 článků)

„Těla se budou válet na ulici,“ varovali Afriku. Ta odolává a čeká úder koronaviru

 
Na rozdíl od Evropy, Asie, obou Amerik či Austrálie Afrika nečelila tak velkému náporu koronaviru. Tento fakt znepokojuje mnohé africké vědce. Ti ve strachu očekávají, kdy pandemie naplno udeří i u nich, na druhou stranu ale zároveň připouštějí tu variantu, že k takové situaci vůbec nedojde. Situaci v Africe zanalyzovala stanice CNN. Připomněla i slova manželky Billa Gatese Melindy, která varovala, že „v Africe se budou válet těla na ulici“.
19.06.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Bill Gates koupil luxusní jachtu za 16 miliard! Kolos o pěti palubách pohání dusík

 
Šéf Microsoftu Bill Gates (64) si opět neuhlídal peněženku a za luxusní superjachtu vytasil 16 miliard korun. Kolos o pěti palubách pohání kapalný dusík, což bylo pro ekologicky smýšlejícího filantropa rozhodujícím atributem. Ale i takové bazény, posilovna nebo přepychová společenská hala plná uměleckých děl měly při rozhodování rozhodně svou váhu.
28.05.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Merkelová má podporu Němců, ale v zemi kolují i šílené zvěsti o Billu Gatesovi. Konspirační teorie známého kuchaře

 
Část německé společnosti má za to, že opatření v boji proti koronaviru jsou přehnaná. Známý veganský kuchař Attila Hildmann tvrdí, že za koronavirem stojí jedno celosvětové spiknutí Billa Gatese, který podle něj chce snížit světovou populaci na 500 milionů a tyhle lidi potom proočkovat čipy, aby nad nimi měl kontrolu. Většina Němců, asi 70 procent, ale oficiální vládní politiku podporuje. 68 procent Němců stojí za kancléřkou Angelou Merkelovou, zde je důvod.
20.05.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Angela Merkelová (2595 článků) , Attila Attila (46 článků)

Je to z čínské laboratoře! Trumpův tým má jasno. Ale jsou tu pochyby, zda to není jinak

 
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo se domnívá, že pandemie koronaviru má svůj původ v laboratoři ve Wu-chanu. „Existují přesvědčivé důkazy, že tam to začalo. Čína je známa svým sklonem infikovat svět a používat nestandardní laboratoře,“ šokoval příslušník Trumpovy administrativy. Své k tomu řekl i prezident Trump. Objevily se však i takové konspirační teorie, dle nichž za pandemii může miliardář Bill Gates či exprezident Barack Obama.
04.05.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Barack Obama (2456 článků) , Mike Mike (30 článků)

89 milionů vadných respirátorů zadrželi v Číně. Bill Gates se jí kvůli kritice zastal

 
Spoluzakladatel Microsoftu Bill Gates se v rozhovoru pro CNN zastal Číny. Podle miliardáře není vhodná doba zemi kritizovat, v jejím počátečním neúspěchu ji přirovnal k USA. Čína čelí kritice kvůli řadě věcí – především údajnému zatajování informací a zkreslování počtu nakažených i mrtvých. Dle kritiků by pandemie šla zvládnout lépe. Pozornost však budí i nákup ochranných prostředků z Číny. A to i kvůli informaci o tom, že tam zadrželi na 89 milionů vadných respirátorů.
27.04.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Pohádkový luxus Billa Gatese stál víc než miliardu! Koukejte na tu ložnici a bazén!

 
Počítačový magnát a tvůrce Microsoftu Bill Gates (64) ví, kam se bezpečně ukrýt před koronavirovou nákazou. Tuhle luxusní vilu v kalifornském Del Mar koupil „jen“ za 43 milionů dolarů (více než miliardu korun), což je pro jednoho z nejbohatších lidí světa něco jako pár drobných.
26.04.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Del Mar (1 článek) , Del Del (5 článků)

Bill Gates si s manželkou Melindou pořídil plážové sídlo: Luxusní dům vyšel na více než miliardu korun

 
Bill Gates si se svojí manželkou Melindou pořídil velmi luxusní sídlo nedaleko San Diega. Přepychový dům se nachází hned u pláže a manžele vyšel na více než 40 milionů dolarů. V přepočtu na koruny je plážová rezidence vyšla na více než miliardu.
25.04.2020 15:41 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Silní přežijí, staří zemřou? Virus nás protřídí, přejí si někteří. Komu se to hodí? Štěpán Kotrba o virové krizi

 
ANALÝZA „Depopulace je i dnes populární – nejen u Billa Gatese, který tak chce snížit emise CO2, ale u většiny mládeže, která chce stále v Praze ‚přemluvit bábu‘ k volbě TOP 09,“ říká analytik Štepán Kotrba v druhém dílu pojednání o současné virové krizi. Vypočítává také příklady těch, kteří by případnou depopulaci „promořením“ uvítali. Pak ale přichází opravdu zásadní pasáž – o fungování moderního systému zdravotnictví.
21.04.2020 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Jan Vítek: Nechceme mít moc vyléčených lidí, říká Bill Gates

 
Skutečným důvodem uzavření hospodářské činnosti a společenských styků není chránit nás před Covidem-19, ale zabránit mu, aby nás imunizoval. Navíc je to velmi příhodný hejl, na kterého lze svést spoustu zel, včetně zhroucení ekonomiky, ztráty střechy nad hlavou, bídy a hororu s nevinným názvem Agenda ID 2020.
15.04.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Luxusní jachta za 14,8 miliardy s pohonem na vodík: Bill Gates kupuje superloď

 
Americký miliardář a spoluzakladatel softwarového gigantu Microsoft Bill Gates si objednal první luxusní jachtu na světě, která bude mít vodíkem poháněné motory. Na plavidle, jehož cena se odhaduje na 500 milionů liber (14,8 miliardy Kč), se bude nacházet mimo jiné přistávací plocha pro vrtulník, posilovna, lázně či poslední dobou velmi oblíbený takzvaný nekonečný bazén, tedy vodní plocha s téměř neviditelným ohraničením. Informoval o tom britský list The Guardian.
09.02.2020 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Koronavirus je biologická zbraň, Bill Gates něco ví? Světem se šíří šílené teorie

 
Tak jako u každého velkého tématu se i kolem koronaviru začala objevovat řada polopravd a hoaxů. Nechybí ani nefalšované konspirační teorie, které tvorbu smrtícího viru přisuzují „farmaceutické mafii“ společně s miliardářem Billem Gatesem. Přírodně naložené matky si zas na internetových fórech sdílí „zaručený recept“, jak vyléčit nemoc oreganovým olejem. Facebook, Twitter a Google přiznaly, že dezinformací je kolem koronaviru tolik, že již musely zakročit.
30.01.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Bill Gates předpověděl smrtící pandemii: Může koronavirus za půl roku zabít 30 milionů lidí?

 
Psal se rok 2018, když Bill Gates (64) na summitu ohledně malárie v Londýně prohlásil, že lidstvo se bude již brzy potýkat s novou nemocí. Na tu se podle známého filantropa měli lidé připravit stejně tak, jako by se připravovali na světovou válku. Ukázalo se, že s příchodem nové nemoci měl pravdu, koronavirus označený jako 2019-nCoV zabil už více než 80 osob. Měl pravdu i s tím, že virus během půl roku zabije 30 milionů lidí?
27.01.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Z Česka má být významné centrum boje proti dětské obrně. Možná přijede i Bill Gates

 
I když se do boje proti dětské obrně zapojili největší světoví filantropové v čele s Billem Gatesem, obávanou nemoc se navzdory optimistickým předpokladům zatím zcela vymýtit nepodařilo. Očkovací vakcíny jsou nadále nezbytné, nejen v zemích třetího světa. Významným centrem výroby vakcíny proti této chorobě bude středočeská obec Jevany, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 
21.01.2019 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků)

Zemřela slavná francouzská hoteliérka. Na její hotel neměl dost peněz ani Bill Gates

 
Hotel Negresco byl založen v roce 1913. Navštívil jej Salvador Dalí, Beatles nebo Elton John.
11.01.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Elton John (547 článků) , John Elton (154 článků)

Nejdražší rozvod světa: Co všechno vlastní šéf Amazonu Jeff Bezos. Začíná bitva o 3 biliony

 
Od poloviny roku 2018 se pyšní titulem „nejbohatší muž světa“ a zakladatele Microsoftu Billa Gatese (63) předběhl hned o 50 miliard dolarů (1 bilion korun). Americký miliardář Jeff Bezos (54), který je zakladatelem a zároveň generálním ředitelem společnosti Amazon, teď ale nejspíš zapláče. Rozhodl se totiž k rozvodu se svou manželkou MacKenzie (48), se kterou byli svoji dlouhých 25 let. A zřejmě nepůjde o levnou záležitost... Podívejte se, co všechno říká miliardáři „pane“!
10.01.2019 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Jeff Bezos (58 článků)

Zemřela slavná francouzská hoteliérka. Na její hotel neměl dost peněz ani Bill Gates

 
Hotel Negresco byl založen v roce 1913. Navštívil jej Salvador Dalí, Beatles nebo Elton John.
09.01.2019 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Elton John (547 článků) , John Elton (154 článků)

Kellner pořídil dceři klisnu za čtvrt miliardy, přeplatil i Gatese. Ukáže se v Praze?

 
Nejbohatší Čech Petr Kellner přeplatil nejbohatšího muže planety. Při aukci závodního koně Catch Me If You Can trumfnul Petr Kellner peněžní nabídku Billa Gatese. Klisnu pořídil pro svou dceru, která je úspěšnou jezdkyní, v přepočtu asi za čtvrt miliardy korun. Kellnerová se už tento prosinec zúčastní elitního závodu Prague PlayOffs pořádaného v O2 areně otcovy PPF. Gates za koně v červenci nabízel „pouhých“ osm milionů eur (tedy asi 200 milionů korun). Tým Czech Equestrian Team oznámil koupi nového koně na svém Facebooku.
20.11.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Petr Čech (1132 článků) , Petr Kellner (303 článků)

Bill Gates by měl přijet do Prahy kvůli boji s dětskou obrnou

 
Český premiér Andrej Babiš osobně pozval miliardáře Billa Gatese do Prahy na dárcovskou konferenci pořádanou českou pobočkou rotariánů, při níž se bude koordinovat i boj s dětskou obrnou. Babiš Gatese pozval minulý týden, když se s ním sešel v Bruselu.
24.10.2018 04:25 |

podobné články

Osobnosti: Bill Gates (146 článků) , Andrej Babiš (18945 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »