Články k osobnosti

Bill Daily

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bill Daily »
 

Nejde mu to, zasekli se, selhali? Kdepak. Ledová sprcha a střízlivý pohled na invazi

 
Na začátku rusko-ukrajinské války se objevovaly zprávy, že Putin musel zešílet a že ruská invaze selhává. Proti přílišnému optimismu varuje v textu pro Daily Mail bývalý voják a komentátor vojenských záležitostí Bill Roggio. Tvrdí, že Putin šílenec není a s tím, že se Ukrajina hned tak nevzdá, počítal. Invaze mu připomíná postup Američanů v Iráku. „Věřit, že ruský útok selhává, nás sice potěší, ale je to v rozporu s fakty. Nemůžeme Ukrajině pomoci, pokud si nepřiznáme, jak na tom je,“ varuje.
03.03.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Daily (3 články)

Dojemné koalí video: Parta medvídků se i s novým mládětem vrátila po požárech do přírody

 
Skupinka koalů se po týdnech na záchranné chovné stanici vrátila do přírody. Jejich domov zdevastovaly rozsáhlé požáry, které sužovaly Austrálii od června 2019. Dostat oheň pod kontrolu a uhasit všechny jeho ohniska se podařilo až letos v květnu. Živel si vyžádal 33 lidských životů a podle expertů až půl miliardy zvířecích obětí, v plamenech zemřelo mnoho koalů, další s těžkými popáleninami skončili v péči veterinářů. Vačnatci se zotavují a pečovatelé nemeškají s jejich návratem do volné přírody. Tento týden se domů vrátili Jed, Yellow, Scully, Billa a Gulu i jejich nový přírůstek do rodiny, informoval list Daily Mail.
10.07.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Bill Daily (3 články)

Nový starosta naštval celý New York. Proč? Jedl pizzu příborem!

 
Nový starosta New Yorku Bill de Blasio se ujal úřadu teprve 1. ledna, už ale řeší první skandál, nicméně nikoli politický, napsal britský deník The Daily Telegraph. Urazil Newyorčany, když jedl pizzu příborem a ne rukama.
12.01.2014 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Bill Daily (3 články)
« Předchozí 1 Další »