Články k osobnosti

Betty White

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Betty White »
 

Devadesátnice, která parodovala Miley Cyrus, se ozvala fanouškům: O tuto herečku se v pandemii strachovali nejvíc

 
O málokterou celebritu se američtí fanoušci v době pandemie koronaviru strachují tak jako o herečku Betty White. Přece jen je to už paní v letech, v lednu oslavila osmadevadesáté narozeniny. Vzhledem k tomu, že patří do rizikové skupiny, lidé na sociálních sítích apelovali, že je nutné ji ochránit, vyzývali ji, aby striktně dodržovala karanténu a nabízeli se, že jí pošlou dezinfekční prostředky. Mluvčí je proto musel ujistit, že herecká legenda je v pořádku .
27.05.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (918 článků) , Betty White (6 článků)

Fanoušci kvůli koronaviru umírali strachy o oblíbenou herečku (98): Rozpoutali paniku na sociálních sítích

 
Herečka Betty White (98) je opravdovým americkým zlatíčkem . Ovšem když se objevily zprávy o tom, že se Tom Hanks s manželkou nakazili koronavirem , fanoušci se o svou oblíbenkyni začali velmi strachovat. Na Twitteru se dožadovali ujištění, že je herecká legenda v pořádku, a to tak intenzivně, že její mluvčí musel vydat oficiální prohlášení.
13.03.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (282 článků) , Betty White (6 článků)

Hot dog, hranolky a vodka. Betty White prozradila recept na dlouhověkost

 
Herečka Betty White 17. ledna oslavila 96. narozeniny. Stále čiperná hollywoodská hvězda prozradila svůj recept na dlouhověkost. Výživovým poradcům se ovšem zřejmě moc líbit nebude.
24.01.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Betty White (6 článků)

Jedenadevadesátiletá herečka Betty White paroduje klip Miley Cyrus, v němž se nahá houpe na kouli

 
Hojně parodovaný videoklip Miley Cyrus  (20) Wrecking Ball se dočkal jednoho vskutku nečekaného napodobení. Herečka Betty White, které je jedenadevadesát, si, stejně jako Cyrus, sedla na železnou kouli visící na řetězu a houpala se... Aby toho nebylo málo, líbala kladivo. Ve třicetisekundovém spotu tímto způsobem lákala na svou show Off Their Rockers na americké kabelové stanici Lifetime.
23.10.2013 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (918 článků) , Betty White (6 článků)

Betty White: Je mi 88 a čekám na den, kdy přestanu mít chuť na sex

 
Co se to povídá o ztrátě libida ve vyšším věku? Tomu se diví hollywoodská legenda Betty White, která se od roku 1943 pravidelně dodnes objevuje na stříbrném plátně a především v bezpočtu televizních filmů a seriálů.
11.10.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Betty White (6 článků)

Sandra Bullock slibuje svou nahotu ve filmech!

 
Herečku Sandru Bullock (44) natolik ohromil úspěch nového filmu Návrh (Proposal), ve kterém se svlékla, že herečka slíbila, že odteď se bude objevovat nahá v každém dalším filmu! „Jestli bude pokladna jako teď, tak se v každém filmu svléknu! I když mi bude 70, všechno na mě bude viset a budu se objevovat jen náhodně ve filmu,“ řekla pro TV show GMTV. Film, ve kterém hrají taky Betty White a Ryan Reynolds, vydělal odhadem 34 milionů dolarů během tří dnů, kdy se dostal do kin. „Jen do toho! Přestavte si mě představit v 70-ti letech, jak se procházím nahá ve filmu? Zac Efron! Zac Efron dělá obrovský film a tam jsem já, v pozadí běžím nahá. Pořád tam a zpět, dokud si někdo nevšimne. Je vyprodáno a všichni mě chtějí v tom filmu vidět!“ říká Sandra Bullock. Herečka pak pokračuje a říká, že klíč k úspěchu vydělávajícího filmu není ve filmových zamlžených scénách o sexu, ale o tom být nahý a legrační. „Když jste bez oblečení a zkoušíte být sexy, nikdy nevyděláte tolik, jako když jste nazí a legrační,“ říká herečka. „A všimli jste si jak Will Ferrell svléká v každém filmu své kalhoty? Já to odteď budu dělat taky. Akční filmy – všude nahá.“
15.07.2009 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Bullock (274 článků) , Ryan Reynolds (175 článků) , Zac Efron (160 článků) , Will Ferrell (32 článků) , Betty White (6 článků)
« Předchozí 1 Další »