Benjamin Raich

lyžař

« Zpět na výpis všech článků | Více informací o Benjamin Raich »

Miller, Ligety a Raich by mohli na ZOH přijít o start v superkombinaci

Obhájce prvenství z Vancouveru Bode Miller, mistr světa Ted Ligety nebo rakouské sjezdařské eso Benjamin Raich by mohli na únorových olympijských hrách v Soči chybět na startu superkombinace. Nesplňují totiž podmínku mezinárodní lyžařské federace FIS, která vyžaduje tři dokončené závody v této disciplíně v posledních dvou sezonách.
07.01.2014 10:40 |

Osobnosti: Bode Miller (20 článků) , Ted Ligety (19 článků) , Benjamin Raich (4 články)

Rakušan Raich vyhrál super-G alpských lyžařů v Crans Montaně

Rakušan Benjamin Raich vyhrál v sobotu ve švýcarské Crans Montaně superobří slalom Světového poháru alpských lyžařů před Francouzem Adrienem Theauxem a domácím vítězem pátečního závodu Didierem Cuchem.
25.02.2012 13:45 |

Osobnosti: Benjamin Raich (4 články) , Didier Cuche (16 článků)

Hirscher vyhrál obří slalomu v Adelbodenu, Krýzl skončil jednadvacátý

Rakušan Marcel Hirscher vyhrál obří slalom SP alpských lyžařů ve švýcarském Adelbodenu před svým krajanem Benjaminem Raichem a Massimilianem Blardonem z Itálie. Kryštof Krýzl skončil jedenadvacátý, Ondřej Bank druhé kolo nedokončil.
07.01.2012 15:15 |

Osobnosti: Ondřej Bank (126 článků) , Benjamin Raich (4 články) , Kryštof Krýzl (32 článků) , Marcel Hirscher (24 článků)