Články k osobnosti

Ben Johnson

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ben Johnson »
 

Ben Kuras: Zelenského střela do nohy. Další válka. Chyba Západu

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Putin musí být zastaven, dokud neposílí tak, že by rozpoutal další útoky, zaznamenal slova britského premiéra Borise Johnsona spisovatel Benjamin Kuras. Ten současně vidí jako chybu, že ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval k obraně Tchaj-wanu. „Západ má tři vražedné nepřátele: Rusko, Čínu a islám. I když jsou jejich ideologie vzájemně nekompatibilní, jejich jednotící ideologií je nenávist k Západu. A Západ místo aby je poštvával jednu proti druhé, se ze všech sil snaží je vehnat do společné náruče,“ sdělil ParlamentnímListům.cz Kuras.
23.06.2022 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Benjamin Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články)

Ben Kuras: Úder Ukrajině, ze západu. Vraždící migrant? Jednoduché. Kdo ničí klima

 
OBZOR BENJAMINA KURASE „Vyberte si, zda chcete svobodu Ukrajinců, nebo ruský plyn,“ cituje spisovatel Benjamin Kuras britského premiéra Borise Johnsona. V pravidelném shrnutí globálních událostí se zabývá migrační krizi na polských hranicích a také faktem, že terorista, který způsobil útok v Liverpoolu, měl být už z Británie dávno vykázán. S migranty si nejlépe poradilo Portugalsko, které je prostě posílá zpět, uvádí Kuras pro ParlamentníListy.cz. Přidává též, kolik tun oxidu uhličitého se sneslo na Glasgow v době „klimatické konference“.
18.11.2021 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Benjamin Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články)

„Ať jde do háje.“ Biden, USA a Afghánistán: To zaznělo. Ben Kuras odhaluje

 
OBZOR BENJAMINA KURASE Britský velitel se na kábulském letišti aktivně snažil řídit evakuaci. Americký kolega mu sdělil, „ať se tolik nesnaží“. Brit ho poslal do háje. Britský expremiér Tony Blair ve věci Afghánistánu označil prezidenta USA Bidena za „idiota“. Tato a další méně známá fakta vybírá pro ParlamentníListy.cz spisovatel Benjamin Kuras. Ten v rámci pravidelného shrnutí týdenních událostí oživuje nápad na řešení migrace: Tábory na hranici EU. „Ne koncentrační, ale pionýrské,“ odráží liberální kritiku.
26.08.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (5 článků) , Ben Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Benjamin Johnson (3 články) , Ben Johnson (3 články) , Johnson Johnson (412 článků)
« Předchozí 1 Další »