Články k osobnosti

Bear Grylls

  voják, dobrodruh

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bear Grylls »
 

Courteney Cox o svých plastikách: Při pohledu do zrcadla se leknu!

 
Představitelka Moniky z Přátel se zúčastnila reality show Running Wild With Bear Grylls. Uprostřed divoké přírody na ni dolehly starosti, které si možná ve slunném Hollywoodu nepřizná. Před moderátorem se dokonce rozplakala.
24.08.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (128 článků) , Bear Grylls (6 článků)

Kate Hudson vyrazila do hor s mužem, který pije vlastní moč. Ochutnala mravence

 
Americká herečka Kate Hudson (36) všem ukázala, že není z cukru! Vyrazila do divoké přírody se známým dobrodruhem, a to rovnou do italských Dolomit. Oním mužem přitom nebyl nikdo jiný než známý Brit Bear Grylls (41). Ten nechvalně proslul tím, že v rámci přežití pije i vlastní moc. Fuj.
09.07.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (164 článků) , Bear Grylls (6 článků)

Britský expert na přežití Bear Grylls si postavil obrovskou skluzavku, teď má problémy s úřady

 
To, že máte "vlastní":http://www.extra.cz/privatni-dovolena-7-soukromych-ostrovu-ktere-si-muzete-pronajmout ostrov, ještě neznamená, že si na něm můžete dělat, co chcete. O tom se nedávno přesvědčil i známý britský dobrodruh a spisovatel Bear Grylls, dobře známý především všem divákům seriálu *Nutné k přežití*.
24.08.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Bear Grylls (6 článků)

Nové knihy - Tasmina Perryová, Anne Plichotová a Cendrine Wolfová, James Rollins

 
Návrat slunečného počasí přináší nabídku pestrého čtení o řadě aktivit lidí s různými ambicemi. Nový román britské prozaičky Tasminy Perryové, která opustila právnickou kariéru a vrhla se do světa žurnalistiky a dámských časopisů, počátek pětidílné série francouzských autorek Anne Plichotové a Cendrine Wolfové, horor amerického veterináře Jamese Rollinse i svědectví o daleké pouti britsko-kanadského dobrodruha Beara Gryllse.
19.08.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Bear Grylls (6 článků)

Jake Gyllenhaal snědl červa v seriálu Nutné k přežití

 
Dobrodruh a spisovatel Bear Grylls je průvodcem seriálu Nutné k přežití . Už zdolal mnoho překážek a byl na místech, kde by se obyčejný člověk neopovážil. Tentokrát si do svého pořadu pozval společníka. Není jim nikdo jiný než herec Jake Gyllenhaal .
07.07.2011 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Jake Gyllenhaal (82 článků) , Bear Grylls (6 článků)

Chlapec neumrzl v horách díky radám z televizního pořadu

 
Případ čtrnáctiletého chlapce, který se ztratil v zasněžených horách amerického Oregonu a přežil jen díky sledování pořadu Člověk vs. divočina (u nás známého jako Boj o přežití), musí být tou nejlepší odměnou za veškeré úsilí dobrodruha Beara Gryllse. Právě ten v pořadu vystupuje a radí divákům, jak se zachovat, pokud se dostanou do svízelné situace v extrémním prostředí, kdy se musí spolehnout pouze na sebe.
04.01.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Bear Grylls (6 článků)
« Předchozí 1 Další »