Články k osobnosti

Barack Obama

  prezident USA

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Barack Obama »
 

Obama a jeho gang. Okolí Donalda Trumpa vyhrabalo zajímavost na Baracka Obamu, týká se Ruska

 
Zatímco drtivá většina amerických mainstreamových médií každý den útočí na Donalda Trumpa a Baracka Obamu líčí v těch nejlepších barvách, v případě serveru Breitbart News je tomu přesně naopak. Obzvlášť v posledních dnech palba serveru Trumpova poradce Steva Bannona na Obamu zesílila.
07.03.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Obama mě před volbami odposlouchával! Trump obvinil na Twitteru exprezidenta

 
Americký prezident Donald Trump v sobotu obvinil svého předchůdce v nejvyšším úřadu Baracka Obamu, že během loňské volební kampaně nařídil odposlechy v Trumpově kanceláři. Trump to napsal na svém twitterovém účtu, aniž uvedl, že má pro svá tvrzení důkazy. Obamův mluvčí Kevin Lewis ale obvinění odmítl.
04.03.2017 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Brzy začnu stavět zeď, slíbil Trump Kongresu. A cupoval Obamovu zdravotní péči

 
Rozsáhlou obnovu americké infrastruktury, odvolání zdravotní reformy někdejšího prezidenta USA Baracka Obamy, stavbu zdi na jižní hranici s Mexikem či daňovou reformu, která uleví americkým firmám i střední třídě, to vše přislíbil ve svém prvním projevu k oběma komorám Kongresu prezident Donald Trump. Republikánská hlava státu hovořila i o tom, že USA podporují NATO, zároveň ale očekávají větší odpovědnost spojenců.
01.03.2017 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Obama má dvojníka, tvrdí konspirátor a mává důkazy

 
Americký exprezident Barack Obama používá od svého odchodu z Bílého domu dvojníka. Potvrdila to jeho večeře s dcerou v New Yorku, tvrdí konspirační teoretik z YouTube kanálu Barry Soetoro, jehož teorie se rychle rozšířila na internetu. Fotografie z večeře podle konspirátora jasně ukazují, že něco není v pořádku.
28.02.2017 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků)

Demokraté mají nového předsedu. Chce bojovat proti „noční můře“ jménem Donald Trump

 
Američtí demokraté si zvolili nového lídra. Stranu povede politický matador a ministr práce v administrativě Baracka Obamy Tom Perez. Slíbil, že se postaví „noční můře“ jménem Donald Trump.
26.02.2017 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků) , Tom Tom (90 článků)

Nespokojení Francouzi chtějí za prezidenta Obamu. Má prý nejlepší životopis

 
Skupina Francouzů nespokojených s kandidáty pro nadcházející prezidentské volby vyzývá ke kandidatuře amerického exprezidenta Baracka Obamu. Iniciativa Obama17 už sbírá podpisy v internetové petici. Jejím cílem je získat milion příznivců, kteří Obamu přesvědčí k účasti ve francouzském prezidentském klání.
23.02.2017 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků)

Trump pobouřil sexuální menšiny i Mexičany: „Řízl“ do toalet a deportací

 
Americký prezident Donald Trump zrušil ve středu dekret, který umožňoval od dob Baracka Obamy studentům se změněnou pohlavní identitou svobodnou volbu záchodků. V ožehavé společenské otázce, která byla v minulých letech příčinou řady právních pří, tak došlo k dalšímu zásadnímu obratu. Trump tak nechal rozhodnutí jaký zvolí přístup k právům příslušníků sexuálních menšin na jednotlivých státech.
23.02.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Američané zuří: Obamova dcera si užívá se zlatou mládeží, ochranku platíme my

 
Drahé večeře ve společnosti zlaté mládeže, cestování, to všechno s ochrankou hrazenou z peněz amerických daňových poplatníků. Tak si dcera exprezidenta USA Baracka Obamy Malia užívá svůj rok volna předtím, než v září nastoupí na prestižní Harvardskou univerzitu.
22.02.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků) , Malia Obama (13 článků)

Trump ohlásil „protimuslimský“ dekret číslo 2. A popřel spojení s Rusy

 
Americký prezident Donald Trump na čtvrteční tiskové konferenci oznámil přípravu nového migračního dekretu a ostře se ohradil proti nařčením, že by jeho volební tým či on sám byl během kampaně před prezidentskými volbami ve spojení s Ruskem. V úvodu novinářům sdělil, že za ministra práce chce Alexandera Acostu. Původní kandidát na ministerský post Andrew Puzder ve středu stáhl svou nominaci, když narazil na odpor v Senátu. Trump rovněž prohlásil, že po předchozí administrativě Baracka Obamy zdědil jen samý nepořádek, se kterým se musí nyní vypořádat.
16.02.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků) , Andrew Alexander (2 články) , Andrew Alexander (2 články)

Zbraně v USA dostanou schizofrenici i mentálně retardovaní: Senát zrušil omezení prodeje zbraní duševně nemocným

 
Senát Spojených států dnes schválil zrušení regulace z doby předchozího prezidenta Baracka Obamy, která bránila osobám s duševními poruchami zakoupit si střelnou zbraň. Informovala o tom agentura AP s tím, že omezení se týkalo asi 75 000 lidí. Anulaci musí ještě podepsat prezident Donald Trump, jeho podpis se ale předpokládá.
16.02.2017 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Tajný útok na Donalda J. Trumpa: Osoba jménem Barack Obama...

 
Americký konzervativní politický komentátor Paul Sperry obviňuje bývalého prezidenta Spojených států Baracka Obamu z toho, že se pokouší „sabotovat Trumpovu administrativu“.
13.02.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků) , Donald Trump (4851 článků)

Kradla jako straka. A česká média mlčí. Zásadní info z okolí Hillary a Obamy

 
Dlouholetá kongresmanka a přítelkyně prezidenta Baracka Obamy i Hillary Clintonové Corrine Brown má veliké problémy. Čelí podezření z vytunelování neziskové organizace; a pokud se její obvinění prokáže ve všech bodech, půjde na doživotí do vězení.
13.02.2017 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků)

Uříznout hlavu, pověsit, zastřelit. V USA zcela vážně padlo, jak se lze zbavit Trumpa, a rozjelo se peklo

 
Příznivci Baracka Obamy stále nepřestali snít o tom, že se zbaví Donalda Trumpa a v Bílém domě jej vystřídá politik, který snad konečně bude vyhovovat lidskoprávním aktivistům, médiím a voličům demokratů. Bývalá vysoká úřednice Rose Brooks dokonce hovoří o vojenském převratu a mainstreamová média její „teze“ s chutí šíří mezi čtenáře.
07.02.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Donald Trump se zjevil v Praze: S ledovým úsměvem a zmrzlou „přehazovačkou“

 
Před zraky diváků v sobotu 4. února vzniklo na deset ledových soch. Pro letošní ročník zvolili organizátoři téma státníci. Prohlédnout si karikatury Baracka Obamy, Donalda Trumpa nebo Zemana ve vaně můžete v následujících dnech. Sochy budou na střeše k vidění, dokud jim bude přát počasí.
04.02.2017 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Zbraň zpět dostanou i duševně nemocní Američané. Omezení vlastnictví mizí

 
Americká Sněmovna reprezentantů ve čtvrtek odhlasovala zrušení nařízení, které zabraňuje duševně nemocným v legálním pořízení zbraně. Norma pochází z éry bývalého prezidenta Baracka Obamy. Napsal to server Sun Daily s odkazem na agenturu AFP.
03.02.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků)

Odhaleno: Obama byl upozorněn na vrahy mezi uprchlíky. Neudělal nic

 
Barack Obama, Hillary Clintonová a vůbec celá Demokratická strana horovali pro přijímání většího počtu uprchlíků. Přitom Obamova administrativa měla dostatek poznatků o tom, že se bude Islámský stát snažit v rámci uprchlické vlny poslat do Spojených států své bojovníky.
02.02.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků)

Který státník je váš nejoblíbenější? Výsledek překvapí. Ale Merkelová to není, ta je na chvostu

 
Pro Čechy je nejdůvěryhodnější politickou osobností bývalý americký prezident Barack Obama. Důvěřuje mu 56 procent lidí, tedy o čtyři procentní body více než české hlavě státu Miloši Zemanovi. Naopak největší nedůvěru Češi pociťují k německé kancléřce Angele Merkelové, píše ČTK.
01.02.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2530 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Budeme si na to muset zvyknout, řekl expert po útocích na ministerstvo zahraničí. Odkud přišly ale neřekl

 
Hackeři zaútočili na ministerstvo zahraničních věcí Lubomíra Zaorálka (ČSSD). Šéf české diplomacie naznačil, že se útok podobal tomu, jaký ohrozil servery Demokratické strany USA. Dnes již bývalý prezident Spojených států Barack Obama z útoků obvinil Rusko. Je to možné? Stala se Česká republika obětí ruského kybernetického útoku? V úterních Událostech, komentářích ČT promluvil končící ředitel Národního bezpečnostního úřadu Dušan Navrátil.
31.01.2017 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Barack Obama (2451 článků) , Lubomír Zaorálek (2533 článků)

Trump slíbil lesbám a gayům ve službách vlády zachování jejich práv

 
Nový americký prezident Donald Trump přislíbil, že zachová práva leseb, gayů, bisexuálů a transgenderových osob (LGBT) pracujících pro federální úřady. Bílý dům v úterý oznámil, že Trump ponechá beze změny exekutivní nařízení svého předchůdce Baracka Obamy, které chrání federální zaměstnance a lidi z firem najatých úřady před diskriminací založené na menšinové sexuální orientaci.
31.01.2017 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)

Obamu pobouřily kroky Trumpa. Vadí mu diskriminace kvůli náboženství

 
Bývalý americký prezident Barack Obama vyjádřil zásadní nesouhlas s diskriminací lidí podle jejich náboženského přesvědčení. V pondělí to oznámil jeho mluvčí. Exprezident je podle něj potěšen politickou aktivitou občanů po celé zemi. Někdejší šéf Bílého domu reagoval na páteční dekret svého nástupce Donalda Trumpa, který pozastavil imigrační programy a zakázal vstup do země občanům sedmi muslimských zemí.
30.01.2017 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4851 článků) , Barack Obama (2451 článků)