Články k osobnosti

Bára Štěpánová

  herečka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bára Štěpánová »
 

Bára Štěpánová: O Ordinaci, kariéře, slzách...

 
Diváci seriálové Ordinace ji znají jako trefnou, ráznou, přímou a v dobrém smyslu bláznivou vrchní sestru Babetu. Mimo kamery je ale Bára Štěpánová (59) úplně jiná, mnohem vážnější a méně suverénní. O tom, že není »jen« seriálová herečka, se můžete přesvědčit v Divadle Ungelt, kde hraje ve hře Trhni si, otče!, kterou napsal světoznámý britský dramatik Peter Quilter (54) speciálně pro ni a její kolegy Petra Stacha (44) a Vincenta Navrátila (22). Na světové premiéře v Praze autor nešetřil potleskem ani chválou.
01.07.2019 11:57 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Vincent Navrátil (75 článků) , Peter Stacho (1 článek) , Peter Peter (1 článek)

Komentátorka nejen o „lepšolidech“: Profesor Putna! Akademik, intelektuál, elita národa, řeklo by se... A on označí prezidenta za „směšného ožralu“. To mluví za své

 
ROZHOVOR "Nejvíce nás o svobodu připravují pachatelé všemožného dobra a zastánci práv kdekoho na kde co. Ti žijí z našich daní, které jim nedobrovolně platíme, a oni za to celou dobu nepřemýšlejí o ničem jiném, než jak nás zase o další kousek svobody připravit. A to s nějakým jogurtem fakt nesouvisí," odmítá komentátorka Karolína Stonjeková slova herečky Báry Štěpánové o tom, že Češi se vzdávají svobody za jogurty a tisícikorunu. K rozpolcené atmosféře ve společnosti pak dodává: "Vyhrocená atmosféra je důsledkem vyhrocené situace a rozdělení společnosti, které je patrné neustále. Ať už otevřete noviny nebo zapnete Facebook. A jednou z věcí, která k vyhrocené atmosféře mamutí měrou přispěla, byla i přímá volba prezidenta. Jakmile máte dvoukolový většinový systém, kde vám do druhého kola volby postoupí dva kandidáti, je logické, že tím národ rozštípnete na dvě poloviny."
21.01.2019 18:41 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Jiří Baťa: Je Bára Štěpánová bojovnice za svobodu?

 
Je dost nesnadné dát Báře Štěpánové nějaký realistický přívlastek, bylo by jich nejspíše tolik, že by jméno samotné úplně zaniklo. Jako herečka ehm, nic moc, jako bývalá sekretářka koloběžka V. Havla taky nic moc a dnes, jako bojovnice za svobodu? Už vůbec nic! Přesto je tato herečka z mnoha důvodů zajímá.
17.01.2019 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Jiří Havel (374 článků) , Jiří Havel (374 článků)

Bára Štěpánová promluvila k divákům ČT: Nemalé části společnosti nejde o svobodu. Stačí jim ty jogurty a lepší oblečení. A že jim někdo dá tisícovku k důchodu

 
Herečka Bára Štěpánová v úterním Interview ČT24 prozradila, v čem vidí největší chybu posledního československého prezidenta Václava Havla. Největší chybou bylo, že "zmetkům" ukázal vlídnou tvář a ti toho okamžitě zneužili. I díky nim prý už dnes nežijeme ve svobodné zemi. Jako svobodná prý jen vypadá.
15.01.2019 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5208 článků) , Bára Štěpánová (180 článků) , Václav Bára (12 článků)

Královna nevkusných outfitů opět v akci: Bára Štěpánová provokovala bílou podprsenkou v průsvitném černém topu

 
Jedna z našich nejvnadnějších hereček Bára Štěpánová (59) si s módou moc těžkou hlavu nedělá. Kombinuje kousky, které k sobě nepasují, nebo dost často oblékne model, který její postavě vůbec nelichotí. Především ale ráda dává všem na odiv své obří horní partie.
18.12.2018 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Bára »Prsánová« Štěpánová (59): Odhodila podprsenku i stud

 
Odvaha jí rozhodně nechybí! Herečka Bára Štěpánová (59) došla zřejmě k přesvědčení, že podprsenka je přežitek. Rolák, který odhalil její přírodní pětky, mluví za vše.
15.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Bára Prsánová, pardon Štěpánová (59): Ňadry doslova rozmetala křest!

 
Odvaha jí rozhodně nechybí! Herečka Bára Štěpánová rok před šedesátkou došla k přesvědčení, že podprsenka je přežitek. Na křest knihy Cesta ke kráse aneb nikdy nekončící příběh dorazila v černém roláku, pod nímž byla naostro, a tak všem ukázala své přírodní pětky.
14.12.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Česká televize: Tři benefiční speciály pořadu Kde domov můj? s Romanem Šmuclerem a Bárou Štěpánovou

 
Kvízový pořad Kde domov můj? se vůbec poprvé propojuje s charitou. Výtěžek ze tří speciálních dílů poputuje organizacím Život 90, Dejme dětem šanci a Nadačnímu fondu Mathilda.
15.10.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

VIDEO To nepískají komunisté na nás, to pískají proti nim, vysvětlovala Bára Štěpánová. A Marta Semelová...

 
Na náměstí Interbrigády na Praze 6-Bubenči se nachází pomník maršála Koněva, který už léta budí spory. V květnu někdo sochu polil růžovou barvou, což nebylo zdaleka poprvé, a podle jedněch socha musí bezpodmínečně zůstat, podle druhých musí jít dolů. Radnice Prahy 6 na to šla stylem chytré horákyně a sochu zachovala, ale přidala k ní vysvětlující desku s Koněvovými činy. Dnes byla plaketa odhalena, ovšem za pískotu z publika. Ale nepískali komunisté.
21.08.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Marta Semelová (275 článků)

Štěpánová o trápení z dětských let

 
Bohužel každý člověk musel v dětství bojovat s nějakým problémem. Výjimkou nebyla Bára Štěpánová alias Babeta z Ordinace v růžové zahradě, kterou trápil její vzhled.
18.03.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Ten udavač se vysmívá i tobě. Práskač, mluví nějakou hatmatilkou. Na Václaváku to rozbalila Bára Štěpánová, ze záznamu si pouštěli slova o Babišově vězení

 
REPORTÁŽ Ve 13. hodin v neděli 25. února odstartovala na Václavském náměstí v Praze demonstrace za Svobodu, demokracii a svobodné podnikání, v den přesně na 70. výročí únorového puče, který v tehdejším Československu v roce 1948 provedli komunisté. Akce u sochy sv. Václava se podle předběžných odhadů zúčastnily stovky lidí. Zněla ostrá slova na adresu prezidenta Miloše Zemana, komunistů a trestně stíhaného premiéra v demisi Andreje Babiše.
25.02.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Václav Svoboda (227 článků) , Václav Bára (12 článků)

Bára Štěpánová do toho zase šlape! Zde je VIDEO

 
Herečka Bára Štěpánová natočila další z videí, v němž prosí občany, aby přišli 25. února na demonstraci za svobodu, demokracii a svobodné podnikání na Václavské náměstí v Praze.
13.02.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

„Babiš vyjebává s lidmi. Je načase vyjebat s ním!“ Na Václaváku se demonstrovalo. Drzá Klára, Bára Štěpánová, Knížák burcoval z telefonu

 
REPORTÁŽ Zhruba 150 lidí se v neděli odpoledne sešlo na Václavské náměstí v Praze k demonstraci za odstoupení premiéra Andreje Babiše, či ukončení působení ministryně financí Aleny Schillerové a ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (všichni ANO).
21.01.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Andrej Babiš (15841 článků)

Bára Štěpánová (57) po uši v maléru

 
Herečka Bára Štěpánová musí řešit další problémy s dluhy. Těch, co měla před časem kvůli neplacení pojištění a také kvůli nezaplaceným závazkům jejího exmanžela, se zbavila a mohla se radovat. Nyní už se zase potácí v malérech a může přijít o luxusní dům.
13.01.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Ringo Čech: Praha a Miloš? Je to jinak! Báru Štěpánovou znám. Ona je takový typ... Znám příměr s prostitutkami

 
ROZHOVOR „Češi volí Miloše a ne suchara Drahoše!“ říká ve svém sloganu hudebník, malíř a politik František Ringo Čech. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil k tomu, co na adresu Miloše Zemana, a hlavně jeho voličů řekli Tomáš Halík a Alexandr Mitrofanov. Sdělil také, jak vidí šance Miloše Zemana v prezidentských volbách. „Já věřím, že Miloš vyhraje v prvním kole. Podle mne tam soupeře nemá,“ říká František Ringo Čech.
11.01.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Tomáš Halík (495 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Bára Štěpánová řekla, co ji trápí. Už má nápis na svůj náhrobek. A křičela v Českém rozhlase

 
Herečka Bára Štěpánová svěřila Českému rozhlasu, že se často trápí. Nerada se však svěřuje. „Strašně řeším existenciální věci, jako vůbec, co tady člověk na tom světě vlastně dělá,“ sdělila mimo jiné Štěpánová.
18.12.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Bára Štěpánová s manželem: Kvůli dluhům přijdou o střechu nad hlavou?

 
Coby jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 si Bára Štěpánová (58) vydělává slušné peníze. Jenže i tak mají údajně s manželem Miroslavem Barabášem (55) dluhy, kvůli nimž by mohli přijít i o svůj milovaný dům!
15.12.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Miroslav Barabáš (26 článků)

Podzim ve Werichově vile se odehraje ve znamení divadla, hudby a tance

 
Tematická divadelní představení pro děti a dospělé, koncerty, odborné semináře i recitál v podání herečky a zpěvačky Báry Štěpánové, čeká na návštěvníky Werichovy vily v nadcházejících dvou měsících.
10.11.2017 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

Bára Štěpánová: POMOC ODBORNÍKA kvůli SMRTI

 
Stárneme a umíráme. Poslední dva roky zemřelo až moc lidí a to si myslí především české celebrity, které navštěvovaly pohřby pomalu jako na běžícím páse. Když se přihodí něco tak vážného, jako smrt, spoustu lidí se rozhodne navštívit odbornou pomoc a výjimkou by prý nebyla ani Bára Štěpánová.
22.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků)

VIDEO Pane Stropnický, odstupte z Babišovy kandidátky, apeluje Bára Štěpánová. V roce 1989 jste právě proti takovým dělal revoluci

 
Herečka Bára Štěpánová poskytla serveru Forum24.cz vyjádření směřující k hnutí ANO Andreje Babiše.
14.10.2017 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (180 článků) , Andrej Babiš (15841 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »