Články k osobnosti

Bára Černá

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Bára Černá »
 

Nejvíce sexy dvojčata českého filmu se představují! Začínaly s Bradem Pittem a pro pohádky je jich škoda!

 
Tak takhle krásné princezny jsme dlouho neviděli. Tohle jsou nové české Olsenky, jen mnohem víc sexy! Barbora a Lucie Černé jsou budoucími hvězdami českého šoubyznysu. Přitom na herecké scéně nejsou žádnými nováčky. Mají za sebou slušnou řádku filmů a jejich hvězdná kariéra odstartovala po boku Brada Pitta!
11.03.2017 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1662 článků) , Lucie Černá (7 článků) , Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků) , Barbora Černá (3 články)

Žena málem porodila za jízdy v autě! Manžel to do Motola stihl za minutu dvanáct

 
Příběh jako z filmu. Druhorodička při cestě do motolské nemocnice málem porodila v autě. Díky pohotovému jednání jejího manžela a pokynům operátorky Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy Barbory Černé se jí podařilo do nemocnice dostat v poslední minutě.
17.02.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků) , Barbora Černá (3 články)

Herečka Bára Mottlová slavila 29. narozeniny: Poslední rok před třicítkou přivítala v šatech jako negližé

 
Že se Bára Mottlová  (29) ráda obléká sexy, je známá věc. K bývalé Playmate to ostatně tak nějak patří. A šaty, které si vybrala na mejdan ke svým 29. narozeninám, to jen stvrdily. Černá sukně byla propojená s modrým krajkovým vrškem, který připomínal negližé.
04.08.2015 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (105 článků) , Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků) , Barbora Černá (3 články)

Černá barva Basikové ubrala kila navíc. Kruhy pod očima ale nezachránil ani silný make-up

 
Zpěvačka Bára Basiková  (52) uspořádala v Divadle Kalich další ze svých tradičních komorních recitálů. A jak už je u ní zvykem, oblékla se do svých oblíbených černých šatů. Černá barva opticky zeštíhluje, což je přesně to, co Basiková potřebovala.
06.03.2015 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (585 článků) , Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)

Pohrál si s nimi Brad Pitt, teď by k němu česká dvojčata Angelina nepustila. Mrkněte, do jaké krásy vyrostla!

 
Když se před sedmi lety potkala s Bradem Pittem  (51) , věnoval jim veškerou péči, jak se na správného dospěláka sluší a patří. S dvanáctiletými dvojčaty Barborou Černou a Luckou Černou, která s ním v Praze natáčela reklamu pro zahraničního mobilního operátora, blbnul jako malý kluk. I Angelina Jolie  (39) prý byla velmi příjemná. Dnes by jim při jejich kráse asi spíš prohnala hlavou kulku, než aby jim dovolila se přiblížit k manželovi!
15.02.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1662 článků) , Angelina Jolie (2069 článků) , Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)

To je panečku práce: Známý český herec si potěžkal na klíně tuhle divoženku se zálibou ve starších mužích

 
Herci se díky své profesi dostanou do situací, o kterých se těm, kteří se neživí natáčením filmů a hraním v divadle, může jen zdát (nebo naopak, pravda). Takový Radek Holub, choť Báry Hrzánové, by mohl vyprávět. Díky Kabaretu Černá myš, který uvádí Divadlo Ungelt a on v něm hraje ředitele kabaretu, na jevišti skotačí se dvěma divokými a krásnými dámami.
20.03.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Hrzánová (74 článků) , Radek Holub (29 článků) , Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)

Návštěvníci festivalu Colours of Ostrava mohou vytančit peníze pro charitu

 
Podpořit charitu mohou návštěvníci festivalu Colours of Ostrava, který vypukne v Ostravě ve čtvrtek 18. července. Ve stanech hutní společnosti ArcelorMittal Ostrava (AMO) mohou lidé vytancovat peníze na čtyři dobročinné projekty, ze kterých si budou moci vybrat ten, jejž chtějí finančně podpořit. Právu to sdělila mluvčí AMO Barbora Černá Dvořáková.
17.07.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)

Mladá a bohatá zámecká paní zmizela. Neviděli jste ji?

 
Barboře Černé bylo teprve 28 let, když zmizela a nikdo ji už neviděl. Tato mladá, hezká dívka vlastnila firmu, jejíž součástí byl i zámek v Konárovicích u Kolína. Spravovala tu totiž majetek bohatému německému podnikateli Theodoru Steinovi.
17.10.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)

Nesvadbová dostala od své sedmdesátileté maminky rajcovní rudý korzet. Co za tím stálo?

 
Černá barva je s Bárou Nesvadbovou  (37) neodmyslitelně spojená asi stejně, jako párek s rohlíkem. Překvapilo nás tedy, když nám spisovatelka prozradila, že se dá v jejím šatníku najít i rudé spodní prádlo. Bára se ale majitelkou výstředně zbarveného korzetu stala úplně náhodou a zcela nedobrovolně.
25.06.2012 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (174 článků) , Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)

Na Blanensku sjel ze silnice AUTOBUS PLNÝ LIDÍ! Tři desítky ZRANĚNÝCH!

 
Devětadvacet polských turistů se v pondělí zranilo při havárii zájezdového autobusu nedaleko Černé Hory na Blanensku. Mluvčí jihomoravské záchranky Barbora Zuchová agentuře Mediafax řekla, že zdravotníci rozvezli lehce zraněné výletníky pěti sanitkami do nemocnic v Brně, Blansku a Boskovicích.
26.09.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Černá (10 článků) , Bára Černá (10 článků)
« Předchozí 1 Další »