Články k osobnosti

Ona Ona

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ona Ona »
 

Ukazoval s Černochovou „zákaz Slovákům“, teď se Naď chlubí národním dresem. Lidé mu napsali své

 
„Fotit se s cedulkou ‚Slovákům vstup zakázán‘ a potom se předvádět ve slovenském dresu může jen čistý k***t.“ I takovýto názor jsme našli na sociálních sítích poté, co se exministr obrany a poradce české ministryně obrany Jany Černochové Jaroslav Naď nechal vyfotit v dresu Slovenska. Ona tomu totiž předcházela jiná fotografie, která část slovenské společnosti rozpálila doruda.
17.05.2024 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (987 článků) , Ona Ona (292 článků)

Dara Rolins je po další plastice. Kritiku fanoušků nechápe, cítí se svěží

 
Zpěvačka Dara Rolins (51) se na čas stáhla z veřejného života. V tom období prodělala „estetický zákrok“ a na sociální sítě se vrátila jako nový člověk. Doslova. Fanoušci jí píší, že si už není podobná. Ona jim kritiku vrací s tím, že by se měli starat hlavně o sebe.
02.05.2024 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2908 článků) , Ona Ona (292 článků)

S alkoholem jsem začala v devíti letech, pak přišel kokain, říká Drew Barrymore

 
Herečka Drew Barrymore (49) prozradila, že má s alkoholem a závislostí bohaté zkušenosti, podobně jako i další členové její rodiny. Ona však už v roce 2019 přestala pít, aby prolomila kruh alkoholové závislosti. „Všichni jsme byli celkem požitkáři,“ řekla.
26.04.2024 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (192 článků) , Ona Ona (292 článků)

Polonahá Agáta ukázala božské tělo nahoře bez: Lidé ji přirovnali k Martinu Hranáčovi

 
Influencerka Agáta Hanychová je důkazem toho, že i v osmatřiceti letech a po několika porodech si lze udržet figuru a žena se nemusí stydět ukázat postavu. Ona se toho rozhodně nebojí. Na Instagramu se předvedla nahoře bez, přičemž prsa si zakrývala jen svými dlouhými vlasy a rukou.
19.04.2024 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hranáč (29 článků) , Agáta Hanychová (3942 článků) , Ona Ona (292 článků)

Hádek přemluví striptérku, aby mu hrála partnerku: Do sítě lží se zaplete v komedii Lítá v tom

 
Lhát rodičům se nevyplácí. To zjistí Kryštof Hádek v komedii Lítá v tom, kde své na smrt nemocné mamince oznámí, že se bude ženit a s nastávající čekají dítě. Jenže ono to tak není. Ona dotyčná je sousedka striptérka a dítě není jeho. Když se jeho matka zázračně uzdraví, nezbývá než ve lži pokračovat.
12.04.2024 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Hádek (275 článků) , Ona Ona (292 článků)

Droběna prošla obří proměnou: Nedávno jsem ani nedokázala přejít zahradu, říká

 
Lucie Kotlárová řečená Droběna byla jednou z nejbizarnějších zápasnic turnaje RedFace. Jako soupeřku jí pořadatelé určili o nějakých dvě stě kilo lehčí Reginu, která ji doslova nepustila k úderu. Pro Droběnu byl tak celý zápas spíš velkým trápením. Ona to tak ale úplně nevnímá, řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.
08.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (292 článků)

Annette Nesvadbová z filmu Přišla v noci: Pochází ze slavné rodiny, jméno má z Americké krásy

 
Annette Nesvadbová exceluje ve filmu Přišla v noci, který je nyní k vidění na Voyo. Talentovaná brunetka ztvárnila ve snímku mladou ženu, která se stane ze dne na den obětí manipulativní tchyně. Její výkon porotu natolik nadchl, že si vysloužila nominaci na Českého lva v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli. Ona sama ji sice neproměnila, ale její kolegyně a hlavní hrdinka Simona Peková ano. A Redakce eXtra.cz byla u toho.
02.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Peková (6 článků) , Annette Nesvadbová (1 článek) , Ona Ona (292 článků)

Tomicová a její okamžitý konec v ZOO: Herečka odešla na vlastní žádost, zradilo ji zdraví

 
Nečekaný pondělní konec národem oblíbené energické herečky Pavly Tomicové (61) v seriálu ZOO začíná dostávat jasné obrysy. Doposud nebylo jasné, co ji postihlo za problémy, že narychlo domluvila ukončení svého angažmá v seriálu. Ona sama i TV Prima věří, že jde jen o pauzu, televize navíc nyní poprvé ve vyjádření pro eXtra.cz naznačila, že příčinou je zdraví umělkyně.
19.03.2024 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Ona Ona (292 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 346. díl Výnos o zřízení Protektorátu Čechy a Morava

 
Jedna česká ústavní činitelka, jejíž jméno je stejně nepodstatné, jako politické dílo, které po ní zůstane, se nechala slyšet, že Protektorát Čechy a Morava byl de facto autonomním územím. Jako by tím chtěla říci, že jsme si vlastně vládli sami podle svého a onen protektorát byl v duchu pravého významu toho slova jakousi ochrannou rukou nacistické Říše nad naší autonomií. Ona paní zřejmě nikdy nechodila na dějepis, protože by věděla, jak velký nesmysl vyslovila. A tedy neuškodí jí to trochu připomenout. A nejlépe v čase 85. výročí nacistické okupace a vzniku Protektorátu.
14.03.2024 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (292 článků)

Dokumenty jsem podepisoval s pistolí u hlavy a s injekční stříkačkou u krku, vzpomíná podnikatel

 
Kauza moravského podnikatele Pavla Buráně, který se nehodlá smířit s tím, že se stal obětí, jak sám říká, justiční mafie z Olomouce, na základě jejíhož „příkazu“ soud zprostil obžaloby jeho bývalého společníka Jaroslava Novotného z únosu a vydírání, stále budí velkou pozornost. Ve složité kauze plné protichůdných tvrzení i kontroverzních zvratů, však zaniká podstatná část příběhu. Co z někdejších společníků, kteří ovládali jednou z největších hazardních firem v České republiky, udělalo hlavní protagonisty mnoha soudních sporů. „Kdybych věděl v tu dobu, kdy jsme se dali dohromady, že je několikrát soudně trestaný, nikdy bych se s ním do holportu nedával. Ona je to zase chyba systému, trest vám zahladí a normální člověk nemá šanci zjistit si třeba o vlastním partnerovi, co je zač, minimálně tedy do doby než se něco stane,“ vzpomíná Pavel Buráň na podnikání s Jaroslavem Novotným v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz
01.03.2024 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1327 článků) , Ona Ona (292 článků)

Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 343. díl Výnos o zřízení Protektorátu Čechy a Morava

 
Jak už jsme na tomto místě dříve zmínili, jedna česká ústavní činitelka, jejíž jméno je stejně nepodstatné, jako politické dílo, které po ní zůstane, se nechala slyšet, že Protektorát Čechy a Morava byl de facto autonomním územím. Jako by tím chtěla říci, že jsme si vlastně vládli sami podle svého a onen protektorát byl v duchu pravého významu toho slova jakousi ochrannou rukou nacistické Říše nad naší autonomií. Ona paní zřejmě nikdy nechodila na dějepis, protože by věděla, jak velký nesmysl vyslovila. A tedy neuškodí jí to trochu připomenout.
22.02.2024 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (292 článků)

Kvíz: Vyzkoušejte si, co všechno víte o Josefu Dvořákovi a jeho rolích

 
,,Země, jak jsme hráli, byla v ohrožení tenkrát. Ona je v ohrožení v jednom kuse. A tenkrát zachraňoval zemi Centrální Mozek Lidstva. Nejchytřejší. Všechny vědomosti, které měla Země k dispozici, on měl.
20.02.2024 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Josef Dvořák (193 článků) , Ona Ona (292 článků)

Monika Absolonová zuří. Pomocí umělé inteligence zneužili její hlas pro reklamu

 
Monika Absolonová byla podvedena. Úspěšná herečka nestačí vycházet z údivu a je v šoku z toho, co všechno dnes dokáže umělá inteligence. Jak sdělila na sociálních sítích, internetem se začalo šířit video, na němž propaguje přípravek na hubnutí právě její hlas. Ona přitom žádnou takovou reklamu nikdy nenatáčela. 
21.01.2024 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1244 článků) , Ona Ona (292 článků)

Zoe z Big Brothera pod náporem hejtů. Nenávist kvůli pomluvám. Ona se brání, neměla prý jinou možnost

 
Účastnice reality show Big Brother Zoe Black schytala nepříjemnou odezvu hned potom, co v pořadu skončila. Zoe měla ostatní účastníky v domě pomlouvat, za což sklízí hejt od diváků. Zoe se proti tomu ohradila na svém Instagramu s tím, že po třech týdnech mimo zbytek světa si už ani neměli o čem jiném povídat, a tvrdí, že tohle pomlouvání nebylo.
15.01.2024 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Big Brother (152 článků) , Ona Ona (292 článků)

Tajemná dcera Jany Hlaváčové: Terezin otec zemřel, když jí byl rok. Ona nyní pracuje u policie

 
O tom, že měla Jana Hlaváčová (†85) dceru Barboru Munzarovou (52), se všeobecně vědělo, protože je také známou herečkou. Ovšem o její dceři z prvního manželství Tereze příliš informací není. Tereza (55) se narodila v šedesátých letech Janě Hlaváčové a jejímu prvnímu muži Jiřímu Michnému. Ten však zemřel v ostravské nemocnici na roztroušenou sklerózu, když byl Tereze pouhý jeden rok, jak před lety prozradila Hlaváčová pro iDnes.
14.01.2024 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (247 článků) , Barbora Munzarová (250 článků) , Tereza Munzarová (25 článků) , Ona Ona (292 článků)

Těžké osudy princezen z pohádky Byl jednou jeden král: Rakovina, v hledáčku StB i dítě v sektě

 
Vánoční pohádka Byl jednou jeden král má skvělé obsazení. Po boku Jana Wericha si zahrály i jeho tři filmové dcery – princezny Drahomíra, Zpěvanka a Maruška, jejíž roli dostala Milena Dvorská. Ona sama měla dvě děti – syna Jakuba a dceru Lucii. Její život pak ale nabral docela nečekaný směr. Jak píše web Prima ŽENY, Lucie se vdala, její manžel založil sektu, prohlásil se za spasitele světa a začal si říkat Parsifal.
24.12.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Milena Dvorská (96 článků) , Ona Ona (292 článků)

Dnes v Ulici: Mileně se daří obhájit si své divoké účetnictví a získává pro sebe bonus navrch

 
Ten, kdo žije s Radkem Mastným, vstřebá nekalé praktiky, a to i kdyby nechtěl. A něco takového by šlo říct i o Mileně, která posílila svou pozici v Druhé šanci. Radek spíše počítal s tím, že si kvůli svým nákupům kostýmků a kabelek narazí nos. Ona to však nejen ustála, nýbrž pro sebe vytěžila i 40% bonus.
08.12.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek Mastný (33 článků) , Ona Ona (292 článků)

Tady se zeptáte, všichni pro Izrael. Ale ve zbytku Evropy? Spisovatel zjistil, v čem jsou Češi jiní

 
„On muslim, ona Židovka. V pátek odpoledne dívky sedí s otcem, mají hidžáby na hlavách a čtou korán. Pak přijde večer, ony sundají hidžáby a začnou zpívat šábesové písně. V tu chvíli je hlava rodiny pryč, protože nechce jíst nic židovského. Ona podporuje Izrael, on Palestinu,“ popisuje americko-izraelský spisovatel Tuvia Tenenbom soužití rodiny, se kterou se setkal v Brně. A zažil s ní i krušné chvilky. Jeho nová kniha je už na pultech českých knihkupectví.
01.12.2023 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (292 článků)

Adriana Lima k nepoznání: Jsem unavená máma, vzkázala kritikům, kteří mluví o plastikách

 
Adriana Lima šokovala svou proměnou. Poté, co se objevila na premiéře Hunger Games, ji lidé zkritizovali, a to zejména její tvář. Začali se rozčilovat, co si udělala s obličejem a spekulovat, zda podstoupila nějakou plastiku. Ona však na Instagramu poskytla všem hejtrům prosté vysvětlení. 
18.11.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (162 článků) , Ona Ona (292 článků)

Kateřina Sokolová o problematice autismu: Česká společnost je stále nepřijímá, tak jak by měla, posteskla si

 
Miss České republiky 2007 Kateřina Sokolová (34) se již několik let aktivně věnuje pomoci rodinám autistických dětí. Ona sama zkušenost s autisty má, touto celoživotní nemocí trpí její mladší bratr Radek. Jak náročná je péče o tyto děti a mluví se o této problematice dostatečně? Na to a na další informace se modelky zeptala redakce eXtra.cz.
11.11.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (323 článků) , Ona Ona (292 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »