Články k osobnosti

Kate Kate

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Kate Kate »
 

Při každé show jsem pod tlakem, říká o spolupráci s DJ Bobem Mátlová

 
Kateřina Mátlová (44), vystupuje v posledních letech pod pseudonymem Kate Matl po boku legendy devadesátek, švýcarského zpěváka Reného Baumanna (55), známého jako DJ Bobo. Zpěvačka pro iDNES.cz popsala, jak probíhá tour a prozradila také, jak to má se svým partnerem, podnikatelem Michalem Kovářem (45).
21.08.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (120 článků) , Kate Kate (836 článků) , Bob Bob (67 článků)

Oslavenkyně Meghan Markle a její proměna: Od milované andělské tváře po britského nepřítele číslo jedna

 
Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle slaví 42. narozeniny. Byla jen obyčejnou dívkou, která toužila stát se herečkou. Vysněné profese se ovšem musela vzdát kvůli přivdání se do královské rodiny, tedy svému sňatku s princem Harrym. Na začátku jejich vztahu byla obdivovanou a velmi sledovanou ženou, po bouřlivém odchodu z Anglie do zámoří se stala takřka britským nepřítelem číslo 1. Ostatně Meghan sama začala útočit na rodinu svého manžela, jako když se třeba nedávno opřela do vévodkyně Kate, jak informoval portál New York Post.
04.08.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (932 článků) , Kate Kate (836 článků)

Clooney se obrátil k Meghan a Harrymu zády: Hvězdy nechtějí mít problémy s Williamem a Kate

 
Meghan Markle ztrácí přízeň slavných. Po konci přátelství vévodů ze Sussexu s Davidem a Victorií Beckhamovými se od americké herečky distancuje i hollywoodský krasavec George Clonney, jak uvádí Mirror. Hvězda filmů Dannyho parťáci se měla připojit k těm, kteří nechtějí s královským párem nic mít.
03.08.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (932 článků) , George Clooney (822 článků) , George George (875 článků) , Kate Kate (836 článků) , David David (1678 článků) , Danny Danny (70 článků) , David George (3 články) , George David (3 články)

Budoucí britský král princ George slaví 10. narozeniny novým portrétem

 
Syn prince Williama (41) a princezny Kate (41) slaví desáté narozeniny. Královská rodina ukázala prince George na novém snímku, který tentokrát nefotila jeho maminka, ale profesionální portrétní fotografka Millie Pilkingtonová.
22.07.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: George George (875 článků) , Kate Kate (836 článků)

Tenisová královna Maky a princezna Kate: Wimbledon zveřejnil jejich důvěrný rozhovor

 
Naše nová wimbledonská královna Markéta Vondroušová se setkala s jednou z nejvýznamějších postav královské rodiny. Právě z rukou princezny Kate převzala wimbledonský triumf. Poté se však setkaly ještě v soukromém rozhovoru, jak uvádí isport.cz. Na co přišla s manželkou prince Williama řeč? 
16.07.2023 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Princezna Kate si na Wimbledonu poplakala: Talíř Vondroušové a dojemné gesto pro poraženou

 
Česká tenistka Markéta Vondroušová doslova přepsala historii - stala se šampionkou Wimbledonu! Vondroušová se navíc stala první tenistkou v historii, která londýnský turnaj ovládla jako nenasazená hráčka. Světový titul jí na trávě v All England Clubu předala princezna Kate. Manželka prince Williama posléze předvedla dojemné gesto směrem k poražené soupeřce Uns Džábirové. U napínavého ženského souboje si dokonce poplakala. 
15.07.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Kateřina Mátlová promluvila o dceři: Ve dvou letech je gurmánem, miluje kaviár, říká

 
Zpěvačka Kateřina Mátlová (44), která vystupuje jako Kate Matl, během rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, kdo u nich doma vládne ovladači. Není to ona ani její muž Michael Kovář, ale jejich dvouletá dcera Karolínka. Ta je podle své maminky i velkým gurmánem – ve svém věku si pochutnává na olivách, nakládaných cibulkách a dokonce i kaviáru. Mátlová zároveň promluvila i o svých plánech na léto.
05.07.2023 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Mátlová (120 článků) , Michael Michael (1883 článků) , Kate Kate (836 článků) , Michael Michael (179 článků)

K drogám mě dostal modeling, říká sestra Kate Mossové a živí se teď nahotou

 
Modelka Lottie Mossová (25) má za sebou měsíční pobyt na odvykačce. Tvrdí, že k užívání drog a alkoholu ji dostala až kariéra na přehlídkovém molu. Rozhodla se ji opustit a živí se teď vystavováním svého těla na platformě OnlyFans.
23.06.2023 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Kate brnká Meghan na nervy: Nabídla Harrymu rameno, na kterém se může vyplakat

 
Pomocnou ruku a „rameno, na němž se může vyplakat“. To podle zdrojů britských médií nabídla Kate, princezna z Walesu, svému švagrovi a vévodovi ze Sussexu, princi Harrymu. Královská rodina totiž řeší otázku budoucnosti jeho vztahu s jeho ženou, Meghan Markle. O tom, že to mezi párem žijícím v americké Kalifornii v poslední době skřípe, se spekuluje už několik týdnů. Nové informace přinesla stanice Geo News s odvoláním na zdroje britského deníku The Sun.
17.06.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (932 článků) , Kate Kate (836 článků)

Jiří Dvořák recykluje outfity jako vévodkyně Kate: Jednu košili nosí na akce už řadu let

 
Oblíbený herec Jiří Dvořák (56) nosí do společnosti jednu a tu samou košili. Výjimku neudělal ani na červeném koberci ve Zlíně, kde se koná filmový festival, na němž nechybí ani redakce eXtra.cz. Opět měl na sobě svou košili, kterou si oblékl například už v roce 2022 na křtu knihy Belinda v pražském Luxoru. Dvořák tak jde zřejmě s dobou a stejně jako vévodkyně Kate recykluje outfity.
06.06.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (484 článků) , Kate Kate (836 článků)

Jordánský korunní princ se oženil. Na svatbě nechyběli William a Kate

 
Jordánsko slaví. Korunní princ Husajn (29) se oženil se svou saúdskoarabskou snoubenkou Rádžvou (29). Mezi svatebními hosty byli i zástupci evropských královských rodin. Nechyběli britský princ William s manželkou Kate nebo první dáma USA Jill Bidenová s dcerou.
01.06.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Němečtí William a Kate se vzali: Nevěsta při manželském slibu omdlela. Novopečená princezna má dvojí občanství

 
Bavorský princ Ludwig si v sobotu na honosné královské svatbě vzal svou snoubenku Sophii-Alexandru Evekink. Sňatek, který se během víkendu odehrál v německém Mnichově, mnozí přirovnávají ke svatbě britského královského páru Williama a Kate v roce 2011, jak uvedl deník The Sun.
24.05.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: William Ludwig (1 článek) , Kate Kate (836 článků)

Přehlídka klobouků: Úchvatná španělská královna, elegantní Pavlová a Kate s čelenkou

 
Klobouk je nedílnou součástí odívání britské královské rodiny a na sobotní korunovaci krále Karla III. byl požadován. Pozvaní hosté si tak mohli vyhrát nejen s oděvy, ale právě i s doplňky, jejichž extravaganci se meze nekladly. V galerii se podívejte na ty nejnápaditější, ale i ty obyčejnější pokrývky hlavy, které ženy vynesly. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která celou situaci bedlivě sledovala.
07.05.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Móda na korunovaci: Tajemství šperků Camilly i Kate, Pavlová a Katy Perry v lila

 
Na oděvy jsou při slavnostních akcích kladeny obzvlášť velké nároky. A jinak tomu nebylo ani u korunovace krále Karla III. Pozvaní hosté musí dodržovat určitý dress code a zároveň vypadat elegantně. Královna choť Camilla na slavnostní ceremoniál oblékla honosné šaty od britského návrháře Bruce Oldfielda, který v minulosti oblékal i princeznu Dianu, jak napsal zahraniční web WWD. Na to, co oblékly další ženy, se podívejte v galerii.
06.05.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (691 článků) , Bruce Bruce (70 článků) , Kate Bruce (2 články) , Kate Kate (836 článků)

Princové jsou na draka: George se pitvořil a vyplazoval jazyk, Louis zíval a koukal na strop

 
Korunovace krále Karla III. je váženou a slavnostní událostí, ovšem ne každý to tak bere. Princové George (9) a Louis (5), synové prince Williama a Kate, s tím například měli značné potíže. V Londýně nechybí ani redakce eXtra.cz, která situaci sleduje.
06.05.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Louis George (17 článků) , George George (875 článků) , Kate Kate (836 článků) , Louis William (42 článků)

Kate byla ozdobou recepce před korunovací. Nechyběl český prezident Petr Pavel

 
Britský král Karel III. měl den před korunovací napilno. Neformálně se setkal s lídry Commonwealthu, s rodinou pak šel pozdravit příznivce v ulicích Londýna. V Buckinghamském paláci ještě organizoval recepci pro politiky a zahraniční panovníky. Hvězdou byla i králova snacha, princezna z Walesu Kate.
06.05.2023 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2465 článků) , Kate Kate (836 článků)

Sestra Maddie McCann: Vyfotili ji 16 let poté, co holčička záhadně zmizela

 
Je to již šestnáct let, co byla britská dívenka Madeleine McCann unesena z pokoje v resortu Praia Da Luz v Portugalsku. Rodiče Kate a Gerry však stále neztrácejí naději a věří, že se Maddie podaří najít. Také letos, stejně jako každý rok, rodina, příbuzní a veřejnost zapálili za dívku svíčku, jak napsal britský web The Sun. Kromě toho se na shromáždění objevila také mladší sestra zmizelé Maddie, osmnáctiletá Amelie, která byla poprvé vyfotografována na veřejnosti od dob, kdy byla batole.
05.05.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Roztomilá princezna Charlotte slaví 8 let: Podobu s tatínkem Williamem rozhodně nezapře

 
Princezna Charlotte, dcera prince Williama a Kate z Walesu, má svůj den. V úterý 2. května totiž slaví osmé narozeniny a při té příležitosti představil Buckinghamský palác na svých sociálních sítích nový snímek. A je hned jisté, po kom zdědila podobu! 
02.05.2023 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

William a Kate oslavili 12 let od svatby fotkou ze soukromí. A srdíčkem

 
Princ William (40) a princezna Kate (41) potěšili své příznivce. V den svého dvanáctiletého výročí od svatby sdíleli na sociálních sítích společnou fotografii. Podle aktuálního průzkumu je manželka budoucího britského krále v současnosti nejoblíbenějším členem královské rodiny.
29.04.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků)

Princ Louis slaví páté narozeniny, focení Kate přenechala profesionálce

 
Stalo se už tradicí, že princ William a jeho žena Kate zveřejňují nové fotky svých dětí u příležitosti jejich narozenin. Často to bývají snímky, které pořídí sama Kate. Snímky prince Louise k pátým narozeninám ale pořídila Millie Pilkingtonová, která v roce 2011 fotila i svatební hostinu jeho rodičů.
23.04.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (836 článků) , Louis William (42 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »