Články k osobnosti

Aviva Baumann

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Aviva Baumann »
 

Další díl Kazmovy show? Tentokrát se chce dostat na Eurovizi!

 
Posledních pár dní zbývá do konce hlasování v národním kole Eurovize, které rozhodne, kdo z osmi finalistů bude letos reprezentovat Českou republiku v Tel Avivu. Mezi finalisty je i talentovaný busker Jakub Ondra se songem Space Sushi, který bude mít v případě výhry v ČR hodně neobvyklý doprovod. Kromě bubeníka Štěpána Krtičky ho na pódiu doprovodí na kytaru Kazma Kazmitch, a to ve speciálním oblečku.
18.01.2019 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ondra (25 článků) , Kazma Kazmitch (13 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Jan Bors a Kryštof Šámal z eurovizního týmu ČT: Vznikne tu píseň, která jednou vyhraje

 
Na začátku týdne bylo představeno osm finalistů národního kola Eurovision song CZ. Vítěz, jenž vzejde z hlasování fanoušků od nás i ze zahraničí, bude Českou republiku v půli května reprezentovat na Eurovizi v Tel Avivu. V čele týmu, který ho tam doprovodí, stojí Jan Bors, jeho kolegou je Kryštof Šámal.
10.01.2019 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)

Hledá se nástupce Mikolase Josefa! Eurovision Song Contest 2019 startuje!

 
A máme tu další česká želízka v ohni! Po Mikolasi Josefovi, který v pěvecké soutěži Eurovision Song Contest zazářil loni, se hledají další skvělí čeští zpěváci! Kdo z nich letos zamíří do Tel Avivu? Česká televize představuje osm písní, které se utkají o vítězství v národním kole Eurovision Song CZ.
08.01.2019 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (89 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

O Eurovizi se uchází osm finalistů. Jsou mezi nimi Lake Malawi, Jakub Ondra, Hana Barbara a další

 
O vítězství v národním kole Eurovize se střetnou Hana Barbara, Tomáš Boček, Andrea Holá, Pam Rabbit, Lake Malawi, Barbora Mochowa, Jakub Ondra a Jara Vymer. Eurovision song CZ rozhodne o tom, kdo z nich bude Českou republiku reprezentovat v květnu na Eurovision Song Contestu v izraelském Tel Avivu.
07.01.2019 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ondra (25 článků) , Andrea Holá (3 články) , Aviva Baumann (218 článků)

Miloš Zeman rozběsnil Araby: Na ambasádu v Jeruzalémě zapomeňte, Češi!

 
Úsilí Miloše Zemana (74) o přesun české ambasády v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzalému se setkalo s odporem Ligy arabských států (LAS). Předseda arabského parlamentu Mišál bin Fahim Salámí vzkázal České republice, že by to neměla dělat. V opačném případě se podle něj "historický a právní status okupovaného města Jeruzaléma" ocitne v ohrožení.
25.12.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25972 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Chalupa (ANO): Arabové, zlikvidujte teroristické skupiny počínaje Islámským státem

 
V souvislosti s aktuální výzvou LAS k České republice, aby nepřesouvala své velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma bych pro začátek Ministerstvu zahraničí a Vládě ČR doporučil, aby ve stejném duchu vyzvalo pana předsedu arabského parlamentu Mišál bin Fahim Salámího, respektive celý Arabský parlament a jeho předsednictvo, respektive LAS (Ligu arabských států) aby jednoznačně:
25.12.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)

Liga arabských států vyzvala Česko, aby nepřesouvalo ambasádu do Jeruzaléma

 
Předseda arabského parlamentu, který je orgánem Ligy arabských států (LAS), vyzval Českou republiku, aby nepřesouvala své velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma. Informovala o tom dnes palestinská tisková agentura WAFA.
25.12.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)

Dcera Stropnického Františka (23): Tvrdě vyvrátila slova otce diplomata!

 
Velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický (61) Blesku tvrdil, že jeho děti přijedou na Vánoce, ale dcera Františka (23) z prvního maželství o cestě do Tel Avivu vůbec neví! Jak to tedy je a kde bude trávit svátky?
15.12.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1816 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Velvyslanec Stropnický v Izraeli: Pět týdnů žije na kufrech v garsonce!

 
Politik Martin Stropnický (61) na konci října odletěl do Tel Avivu, kde působí jako velvyslanec. Ale ani po pěti týdnech nevybalil kufry. Kvůli rekonstrukci domu žije v garsonce, která sousedí s ambasádou.
11.12.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1816 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Stropnický v izraelském Tel Avivu? V garsonce a na kufrech!

 
Místo luxusní rezidence garsonka! Tak teď žije exministr Martin Stropnický (61, ANO), který na konci října odletěl do Izraele jako velvyslanec. Ani kufry si ale ještě nevybalil. Čeká totiž, až zrekonstruují dům, v němž bude bydlet.
11.12.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1816 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Stropnický v izraelském Tekl Avivu? V garsonce a na kufrech!

 
Místo luxusní rezidence garsonka! Tak teď žije exministr Martin Stropnický (61, ANO), který na konci října odletěl do Izraele jako velvyslanec. Ani kufry si ale ještě nevybalil. Čeká totiž, až zrekonstruují dům, v němž bude bydlet.
11.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1816 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Kubera a Zeman si notovali o Izraeli i Gerlochovi. Okamura jim shodu kazil

 
Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) podpořil prezidenta Miloše Zemana ve snaze přestěhovat českou ambasádu v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma. Kubera to řekl ve čtvrtek po své první schůzce s prezidentem na Pražském hradě ve funkci šéfa horní komory Parlamentu. Uvedl také, že prorektor Univerzity Karlovy Aleš Gerloch má v Senátu dobré šance být schválen za ústavního soudce. Se Zemanem se shodli na pokračování pravidelných schůzek ústavních činitelů k diplomacii, příští by se měla uskutečnit v půlce ledna. Neshodli se v názoru na hnutí Svoboda a přímá demokracie.
06.12.2018 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Miloš Zeman (25972 článků) , Jaroslav Svoboda (130 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Kubera podpořil přesun české ambasády v Izraeli do Jeruzaléma

 
Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) podpořil prezidenta Miloše Zemana ve snaze přestěhovat českou ambasádu v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma. Kubera to dnes řekl novinářům po své první schůzce s prezidentem na Pražském hradě ve funkci šéfa horní komory Parlamentu. Uvedl také, že prorektor Univerzity Karlovy Aleš Gerloch má v Senátu dobré šance být schválen za ústavního soudce. Se Zemanem se také shodli na pokračování pravidelných schůzek ústavních činitelů k diplomacii, příští by se měla uskutečnit v polovině ledna. Neshodli se v názoru na hnutí Svoboda a přímá demokracie.
06.12.2018 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Miloš Zeman (25972 článků) , Jaroslav Svoboda (130 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

„Mrtvoly“ na ulicích a opuštěné lodičky: Tisíce Izraelek protestují proti domácímu násilí

 
Tisíce Izraelek vyšly do ulic, aby protestovaly proti domácímu násilí páchanému na ženách. Letos v zemi při takovém násilí zemřelo už 24 žen. Účastnice akce od rána blokovaly důležité křižovatky. Na 300 institucí, včetně parlamentu či mezinárodního letiště u Tel Avivu, a desítky firem umožnily svým zaměstnankyním se protestu zúčastnit. Některé z žen zvolily dramatické metody, lehly si například jako mrtvoly na dlažbu pokrytou červenou barvou.
05.12.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)

Borek z Izraele dorazil v Praze k Tvarůžkové. Vykládal mimo jiné o tom, jak na nás kvůli ambasádě nejspíš tlačí Merkelová

 
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala v úterním Interview ČT24 svého kolegu, blízkovýchodního zpravodaje Davida Borka. Ten popsal, jak se dnes žije v Izraeli. Předestřel poměrně optimistický obraz země, která věří ve svou budoucnost. Navzdory všem problémům. Došlo i na otázku stěhování ambasád z Tel Avivu do Jeruzaléma. Prý tu existuje jistý tlak ze strany německé kancléřky Angely Merkelové...
04.12.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2755 článků) , Zuzana Tvarůžková (191 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Zeman v Jeruzalémě: Chybí tu dobré pivo!

 
S velkou pompou včera v Izraeli prezident Miloš Zeman (73) otevřel Český dům. Slavnostnímu okamžiku přihlížel i izraelský premiér Benjamin Netanjahu (69) a jeho paní Sara (60). Česká hlava státu přikládá otevření velkou vážnost a bere to jako další stupeň k přesunu našeho velvyslanectví z Tel Avivu do Jeruzaléma.
28.11.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25972 článků) , Benjamin Netanjahu (61 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Prezident Zeman dnes v Jeruzalémě otevře Český dům

 
Prezident Miloš Zeman dnes otevře Český dům, který se nachází v budově Cinematéky nedaleko jeruzalémského Starého města. Sídlit v něm budou státní agentury CzechTrade, CzechInvest, CzechTourism a Česká centra. I když nebude mít diplomatický status, Pražský hrad jeho založení považuje za předstupeň přestěhování české ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma. V pondělí český prezident slíbil Izraelcům, že udělá vše pro to, aby velvyslanectví v Jeruzalémě vzniklo. Ještě před odpoledním otevřením Českého domu Zeman poobědvá s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem.
27.11.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25972 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Hospodářská komora: Prezidenta doprovodí do Izraele 70 firem i vědecká pracoviště

 
Hospodářská komora České republiky organizuje podnikatelskou misi doprovázející prezidenta republiky Miloše Zemana do Izraele ve dnech 25. až 28. listopadu. Ve spolupráci s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou připravila v Tel Avivu Česko-izraelské podnikatelské fórum, z kterého se podnikatelská delegace vedená prezidentem Hospodářské komory Vladimírem Dlouhým přesune do Jeruzaléma. Podnikatelská mise navazuje na návštěvu izraelského prezidenta Reuvena Rivlina v České republice před třemi lety.
23.11.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (614 článků) , Vladimír Dlouhý (614 článků) , Miloš Zeman (25972 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

Ministr zahraničí Petříček navštíví Izrael a Palestinu

 
Český ministr zahraničí Tomáš Petříček dnes zahajuje dvoudenní návštěvu Izraele a Palestiny. Ministr se do Izraele vydává dva týdny předtím, než zemi navštíví prezident Miloš Zeman, který se chystá otevřít Český dům v Jeruzalémě. Podle Zemana to má být první krok k budoucímu přesunu české ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma.
13.11.2018 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25972 článků) , Aviva Baumann (218 článků)

ČVUT pořádá česko-izraelský workshop o inovacích a podnikání

 
Dne 19. listopadu od 17.00 do 18.30 hodin se v budově ČVUT - CIIRC (Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha 6) uskuteční úvodní přednáška profesora Simona Litsyna z univerzity v Tel Avivu nazvaná Vzdělání pro inovace. Tato přednáška zahájí týdenní inovační a podnikatelský workshop pořádaný ČVUT v Praze a neziskovou organizací STAR Research & Innovation Cluster v Dolních Břežanech. Akce se koná pod záštitou a s podporou velvyslanectví Státu Izrael v Praze.
12.11.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Aviva Baumann (218 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »