Články k osobnosti

Audrey Tautou

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Audrey Tautou »
 

Od Coco po Amélii: Kdo je Audrey Tautou, šarmantní Francouzka s ofinou, která odolává Hollywoodu

 
Audrey Tautou je rafinovaná kráska, kterou si budete nejspíš pamatovat jako Amélii z Montmartru nebo jako policejní kryptoložku Sophii Neveu po boku Toma Hankse ve filmu Šifra mistra Leonarda.
26.04.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Hanks (297 článků) , Audrey Tautou (23 článků)

5 hříšně krásných Francouzek: Božská Eva, roztomilá Audrey a vnadná Laetitia

 
Vypadá to, že Francouzky našly lék proti stárnutí. Jasným důkazem je například Audrey Tautou, která se proslavila rolí Coco Chanel, či bondgirl Eva Green. Ačkoliv je některým z populárních hereček už přes čtyřicet, stále vypadají mladě a zatraceně sexy. Podívejte se na top 5 přitažlivých a oblíbených Francouzek, které známe z filmových pláten.
27.03.2021 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Green (38 článků) , Audrey Tautou (23 článků) , Coco Chanel (56 článků) , Coco Chanel (9 článků)

Audrey Tautou je ztělesněním francouzského šarmu! Podívejte se, s jakou lehkostí se obléká

 
Snad nejslavnější francouzská herečka "Audrey Tautou":http://www.extra.cz/tema/audrey-tautou (38) v sobě rozhodně Pařížanku neschová. Podívejte se, jak se obléká pravá Francouzka.
05.10.2014 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

OBRAZEM: Od hára k plešce a tupé. Jak šel čas s Johnem Travoltou

 
Jednou z hvězd karlovarského filmového festivalu je herec John Travolta. Během své kariéry prošel mnohými změnami image. Kdysi vlasatý tanečník z Horečky sobotní noci a Pomády nyní bojuje s vypadáváním vlasů a svou pleš maskuje parukou. Do Karlových Varů přiletět s poněkud vlasatější verzí, než nosil loni. Další články k tématu: Hvězda festivalu je ve Varech. John Travolta v noci přistál na letišti Vary zahájí „Amélie“ Audrey Tautou, glóbus za přínos převezme Travolta Travolta a Olivia Newton-John z Pomády mají nový klip. Po 30 letech Kirstie Alley: Travolta je láska mého života, milovala jsem i Swayzeho John Travolta se nemůže smířit s plešatěním, nosí podivnou paruku Masér změnil názor. Travolta ho neosahával, byl tisíce kilometrů daleko Vary přejí lásce: Šmuclerová a Hašek, ale i Kuchařová s Brzobohatým Síťku v dekoltu Verešové museli čtyřikrát přešít, na vině bylo poprsí V Česku jsem konečně ve své kůži, říká dcera Travolty Ella
28.06.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Kirstie Alley (103 článků) , John Travolta (358 článků) , Audrey Tautou (23 článků) , Olivia Newton-John (25 článků) , John Newton (70 článků) , John Newton (69 článků)

Víme, proč Amélie nepřijede do Varů! Těžký úraz hlavy

 
Měla být vedle Johna Travolty další velkou hvězdou Karlovarského festivalu. Na poslední chvíli však herečka Audrey Tautou svou účas odvolala! Důvod znám nebyl, až dnes. Audrey měla těžkou nehodu.
28.06.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (358 článků) , Audrey Tautou (23 článků)

Amélie z Montmartru se po kolonádě neprojde: Proč zrušila svoji cestu do Karlových Varů?

 
Již zítra se měla v Karlových Varech na zahájení Mezinárodního filmového festivalu objevit křehká představitelka Amélie z Montmartru. Necelý den předem ovšem organizátoři sdělili, že Audrey Tautou se na festivalu neobjeví.
27.06.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Audrey Tautou odvolala svou cestu do Varů

 
MFF KV s politováním sděluje, že dnes bylo agenty zastupujícími Audrey Tautouovou oficiálně oznámeno, že herečka se bohužel nemůže zúčastnit slavnostního zahájení 48. ročníku MFF Karlovy Vary a uvést film Pěna dní.
27.06.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Rána pro festival: Audrey Tautou do Varů nepřijede!

 
48. ročník filmového festivalu v Karlových Varech měla svou návštěvou poctít jedna z nejkrásnějších hereček, Francouzka Audrey Tautou. Herečka, která měla na festivalu zastoupit svůj nejnovější film Pěna dní, svou účast na poslední chvíli odvolala.
27.06.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Audrey Tautouová na festival do Varů nepřijede

 
Agenti Audrey Tautouové dnes karlovarskému festivalu oznámili, že francouzská herečka oproti původnímu předpokladu na západ Čech nedorazí.
27.06.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Mrkněte: Očekávaná hvězda letošního festivalu v Karlových Varech Audrey Tautou nebývala žádná stydlivka!

 
Něžná a nevinná, jako poupátko, pomysleli byste si nejspíš při pohledu na herečku Audrey Tautou. Jenže zdání klame, tato půvabná Francouzka se před kamerou neváhala i svléknout. Udělala tak na prahu nového milénia v nepříliš kladně přijaté francouzské komedii Le Libertin. O rok později (2001) už ale přišel její obrovský úspěch s Amélií z Montmartru a Audrey, o níž se přesně neví, zda je jí 34, nebo 36 let, se rázem vyhoupla mezi slavné herečky.
19.06.2013 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Výkonný ředitel MFF Karlovy Vary Kryštof Mucha: Jako Amélie vyrazila z Varů ke hvězdám

 
Pořadatelé Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary už ohlásili skvělou sestavu hostů. Přijedou Audrey Tautouová, John Travolta, režiséři Oliver Stone, Michel Gondry, Paolo Sorentino i další. Jednání o jejich účasti má na starosti výkonný ředitel festivalu Kryštof Mucha.
19.06.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (358 článků) , Audrey Tautou (23 článků) , Michel Gondry (19 článků) , Oliver Stone (90 článků) , Kryštof Mucha (16 článků)

Konečně velké hvězdy! Do Varů přijede scientolog Travolta a Amélie z Montmartru

 
48. filmový festival v Karlových Varech bude stát za to. Hostem slavnostního zahájení bude spolu s vynikajícím režisérem Michelem Gondrym "Amélie" Audrey Tautou. Křišťálový globus si přijede převzít hvězda Pomády John Travolta a režisér oscarové Čety Oliver Stone.
18.06.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (358 článků) , Audrey Tautou (23 článků) , Oliver Stone (90 článků)

Filmové Vary ozdobí účast Johna Travolty a Audrey Tautouové

 
Hvězdný John Travolta dostane na MFF Karlovy Vary Křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Audrey Tautouová spolu s už ohlášeným režisérem Michelem Gondrym uvedou zahajovací film festivalu Pěna dní.
18.06.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (358 článků) , Audrey Tautou (23 článků)

Karlovarský festival zahájí Michel Gondry svou všemi vyhlíženou Pěnou dní

 
Zahajovacím snímkem 48. ročníku MFF v Karlových Varech bude 28. června Pěna dní, jehož projekci uvede oscarový francouzský scenárista a režisér Michel Gondry. V hlavních rolích poetického a fantaskního příběhu o schopnosti a odhodlání přinést pro lásku jakoukoliv oběť se objeví Audrey Tautouová a Romain Duris. Na setkání s novináři v Praze to dnes oznámil prezident přehlídky Jiří Bartoška. Tato přehlídka potrvá do 6. července.
04.06.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků) , Jiří Bartoška (775 článků) , Michel Gondry (19 článků) , Romain Duris (3 články)

Festival ve Varech zahájí Gondry, soutěžit bude Hřebejk

 
Zahajovacím filmem letošního MFF Karlovy Vary bude Pěna dní v hlavních rolích s Audrey Tautouovou a Romainem Durisem. Evropskou premiéru snímku osobně uvede jeho francouzský oscarový režisér Michel Gondry. V hlavní soutěži festivalu pak nechybí český zástupce – psychologické drama Jana Hřebejka Líbánky.
04.06.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků) , Jan Hřebejk (500 článků) , Michel Gondry (19 článků) , Romain Duris (3 články)

Audrey zahájí v květnu Cannes

 
Zahajovací a závěrečný ceremoniál na letošním filmovém festivalu v Cannes bude moderovat francouzská herečka Audrey Tautouová. S odvoláním na pořadatele 66. ročníku festivalu, který se uskuteční ve druhé polovině května, to na svém webu uvedl deník Le Monde.
09.04.2013 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Cannes opět zaplaví hvězdy. Ceremoniál bude moderovat okouzlující Audrey Tautou

 
Zahajovací a závěrečný ceremoniál na letošním filmovém festivalu v Cannes bude moderovat francouzská herečka Audrey Tautouová. S odvoláním na pořadatele 66. ročníku festivalu, který se uskuteční v druhé polovině května, to dnes na svém webu uvedl deník Le Monde. 
09.04.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Ach, ty Francouzky! Audrey Tautou si oblékla průsvitné šaty. Podívejte se, co z nich vykukovalo

 
Francouzská herečka Audrey Tautou (36), kterou jste mohli vidět například ve filmech Amélie z Montmartru nebo Šifra mistra Leonarda, se objevila na premiéře nového snímku s názvem Populaire, jenž se konala v New Yorku. Podívejte se, jak náramně to divě s havraními vlasy slušelo.
01.03.2013 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Něžný román psaný s dětskou hravostí

 
Francouz David Foenkinos patří k nevelké skupině autorů, kteří skloubili kvalitu a komerční úspěšnost. Jeho román Něžnost o úsměvném a nepravděpodobném setkání jednoho podivína a krásky Nathalie byl dokonce zfilmován s hvězdnou herečkou Audrey Tautouovou.
17.08.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)

Filmové premiéry - Doba ledová 4: Země v pohybu a Něžnost

 
Dětem k začátku prázdnin přichází počtvrté Doba Ledová: Země v pohybu a pro milovníky romantických komedií je tu Něžnost s Audrey Tautou v hlavní roli.
28.06.2012 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Audrey Tautou (23 článků)
« Předchozí 1 2 Další »