Články k osobnosti

Arnon Milchan

  filmový producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Arnon Milchan »
 

Producent filmů Pretty Woman a Klub rváčů přiznal dvojí život: Byl to izraelský špion!

 
Izraelský producent Arnon Milchan (68) byl ztělesněním amerického snu. Z vlasti se odstěhoval do Hollywoodu, kde se vypracoval na úspěšného producenta slavných filmových trháků. Teď ale přiznal, že celou dobu pracoval jako tajný agent pro Izrael!
28.11.2013 05:17 |

podobné články

Osobnosti: Arnon Milchan (3 články)

Producent Pretty Woman byl izraelský špion! Hollywood je v šoku

 
Jeden z nejvlivnějších hollywoodských producentů Arnon Milchan, který produkoval takové trháky jako Pretty Woman, Klub rváčů nebo L.A. - Přísně tajné, přiznal, že v průběhu své kariéry spolupracoval s izraelskou tajnou službou.
26.11.2013 10:57 |

podobné články

Osobnosti: Arnon Milchan (3 články)

Bouřlivý rozchod Pitta a Aniston: Po aféře s Jolie ho vyhodila z domu

 
Rozchod herců Brada Pitta (47) a Jennifer Aniston (42) byl hodně bouřlivý. Když se Aniston dozvěděla o románku Pitta s herečkou Angelinou Jolie (36) začala zuřit, ihned vyhodila Pitta ze společného domu v Beverly Hills. Nejvíce ji naštvalo to, že vztah s Angelinou Brad nejprve popíral. Vše vyplývá na povrch v nové knize, kde promluvil i producent filmu Pan a paní Smithovi Arnon Milchan, ve kterém se hvězdný pár Brangelina seznámil.
08.08.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1842 článků) , Jennifer Aniston (797 článků) , Angelina Jolie (2200 článků) , Arnon Milchan (3 články)
« Předchozí 1 Další »