Články k osobnosti

Antonín Novák

  Houslista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Antonín Novák »
 

Slovenský pedofil zabil Jakuba Šimánka (†9): I jeho obhájce by mu dal trest smrti

 
Před téměř devíti lety otřásl Českem odporný případ vraždy teprve devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu. Chlapeček se ztratil z dětského hřiště začátkem května, jeho tělíčko našla policie až po měsíci. Krátce před tím policie zadržela podezřelého, několikrát odsouzeného pedofila Antonína Nováka ze Slovenska. Tento případ vzbuzuje emoce i osm let po pachatelově odsouzení.
25.02.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Nesmiřitelný generál Blaško o pedofilní vraždě syna: Opět stojím nad rakví a nenávidím tento svět

 
Před 8 lety přišel generálmajor Hynek Blaško o svého devítiletého syna Jakuba, kterého znásilnil a zavraždil slovenský pedofil Antonín Novák. 8 let žije Blaško v bolesti nad ztrátou syna, s níž se nikdy nesmíří. „Znovu stojím nad rakví syna a nenávidím tento svět, který se nedokáže vypořádat s takovým lidským odpadem jako je jeho vrah“ napsal ve své osobní zpovědi, kterou vztáhl i na nedávný teroristický útok v Berlíně, který má zřejmě na svědomí „nevyhostitelný“ Tunisan Anis Amri, který byl zastřelen v Milánu.
30.12.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Zmizel i se 42 miliony korun: Peníze si půjčil od známého a nevrátil

 
Svého dlouholetého přítele Antonín Novák přesvědčil o tom, aby mu půjčil několik milionů. Původně spolu měli rozjet podnikání. Osmašedesátiletý muž chtěl nakupovat zboží z Číny a prodávat ho v Čechách. Byznys se ale nekonal a po penězích i po Novákovi se slehla zem. Policie po podvodníkovi pátrá.
15.11.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Hejtman Novák pokřtil knihu o válečnému hrdinovi – pilotu RAF

 
Knihu Na perutích RAF Petra Majera věnovanou válečnému hrdinovi Antonínu Velebnovskému včera (1. 9.) v kinosále jablunkovské radnice pokřtil hejtman Miroslav Novák.
03.09.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novák (176 článků) , Antonín Novák (12 článků) , Petr Novák (176 článků) , Petr Novák (170 článků) , Petr Novák (170 článků) , Petr Novák (170 článků) , Petr Novák (170 článků)

Antonín Novák z ČVUT v Praze má prestižní ocenění UPE Scholarship Award

 
Stipendium organizace Upsilon Pi Epsilon získal absolvent programu Otevřená informatika Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze Ing. Antonín Novák. Ocenění obdrží ročně pouze třicet studentů z celého světa.
22.09.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Moderní architektura má dar lidi rozčilovat, říká oceněný architekt Antonín Novák

 
Na politice kultury se už konečně začíná pracovat, je to vidět i na vlně stěhování se ze satelitů zpět do měst, říká držitel ocenění Architekt roku 2013 Antonín Novák. Situaci v Česku vidí optimisticky, protože i když se na začátku proti moderním stavbám často protestuje, ty kvalitní začnou lidé do pěti let chválit.
20.06.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Uznávaný architekt tuší konec či velké změny v naší civilizaci. Lze to prý jasně poznat i z toho, jak se staví

 
CIVILIZACE A MY Podle Antonína Nováka je architektura za všech okolností odrazem společnosti a z tohoto pohledu vidí českou situaci optimisticky. Z architektury se podle Nováka často stává politikum, protože narušuje zavedené představy, kvalitní projekty jsou ale nakonec oblíbené a funkční. I z dob socialismu nám takové zůstaly.
20.06.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Zastupitelka Prahy 11 byla napadena, prý kvůli politice

 
Zastupitelka Prahy 10 Hana Nováková (ČSSD) a její dcera byly minulý týden fyzicky napadeny. Její kolegové za útokem vidí politické motivy. Řekli to na dnešním zasedání zastupitelstva. Nováková, koaliční zastupitelka a manželka místostarosty Vladimíra Nováka (ČSSD), byla podle zastupitele Antonína Weinerta (ČSSD) napadena, když se vracela domů.
26.05.2014 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Novák (25 článků) , Antonín Novák (12 článků)

Pět let od znásilnění a vraždy Jakuba (†9): Nikdy mu to neodpustím, vzkazuje tatínek

 
Uběhlo pět let od tragické smrti tehdy devítiletého Jakuba Šimánka. Jeho otec, generál Hynek Blaško, zapálil svíčku na místě, kde Jakuba zavraždil pedofil Antonín Novák. „Nikdy mu to neodpustím,“ řekl.
01.05.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

SMUTNÁ VZPOMÍNKA na Jakuba Šimánka: Tatínek brečel u jeho hrobu

 
Je to přesně pět let, co generál Hynek Blaško přišel o syna Jakuba Šimánka, kterého v Havlíčkově Brodě znásilnil a zavraždil pedofil Antonín Novák. Otřesný případ tehdy zasáhl celou republiku. Jakubovu památku v úterý přijel jeho otec uctít do Havlíčkova Brodu.
30.04.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Pedofilní vrah malého Jakuba půjde sedět na Slovensko

 
Doživotně odsouzený Antonín Novák si bude moci trest odpykat na rodném Slovensku.
07.11.2009 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)

Advokát pedofilního vraha čelí kárné žalobě za slova o trestu smrti

 
Advokát odsouzeného pedofilního vraha Antonína Nováka čelí kárné žalobě. Advokátní komoře se nelíbí jeho výroky na adresu klienta.
03.08.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Novák (12 článků)
« Předchozí 1 Další »