Články k osobnosti

Antonín Jelínek

  spisovatel

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Antonín Jelínek »
 

Ťok měl skončit dávno, zní z ČSSD. Petříček si s ministerským křeslem věří

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) nevyloučil, že jeho vláda letos projde rekonstrukcí. Dlouhodobě je nejistý další osud ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO), i když jeho Babiš zatím podržel. Skloňuje se i odvolání ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Ten je proti srsti hlavně komunistům, o které se vláda opírá, sociální demokraté si ale za svým ministrem stojí. Podle politologa Lukáše Jelínka můžou být i ohroženi ale i ministři Klára Dostálová (za ANO, místní rozvoj), Marta Nováková (za ANO, průmysl a obchod) nebo Antonín Staněk (ČSSD, kultura).
02.01.2019 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26070 článků) , Tomáš Staněk (72 článků) , Daniel Jelínek (8 článků) , Antonín Jelínek (3 články) , Antonín Jelínek (3 články)

Cesta za osobitějšími českými filmy pokračuje. Svědčí o tom debuty Menandros & Thaïs a Road-Movie

 
V rozmezí jednoho měsíce si odbudou premiéru dva české snímky, jejichž tématem je „cesta“ a pracovali na nich mladí debutanti. Menandros & Thaïs režijního dua Antonín Šilar a Ondřej Cikán přijde do kin 28. dubna a Road-Movie Martina Jelínka 26. května.
27.04.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Cikán (1 článek) , Antonín Jelínek (3 články) , Antonín Jelínek (3 články)

Jindřichův Hradec: Starosta města poděkoval za zásluhy o rozvoj města

 
Za dlouholeté působení v pracovní skupině Programu regenerace městské památkové rezervace poděkoval starosta Stanislav Mrvka a místostarosta Pavel Vejvar Pavlu Pavlovskému, Františku Ficalovi a Antonínu Jelínkovi.
28.02.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Jelínek (3 články) , Antonín Jelínek (3 články) , Standa Jelínek (9 článků)
« Předchozí 1 Další »